EMTB.pl - Forum Enduro MTB
BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - Wersja do druku

+- EMTB.pl - Forum Enduro MTB (http://emtb.pl/forumo)
+-- Dział: Zakupy (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Kącik dystrybutorów i producentów (/forumdisplay.php?fid=38)
+---- Dział: GodLikeBike (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- Wątek: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE (/showthread.php?tid=15657)

Strony: 1 2 3 4

BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - Jergus - 08.05.2014 12:48

Jako że oprócz oficjalnej dystrybucji BOS Mtb, jesteśmy już także autoryzowanym serwisem, to zakładam nowy wątek w którym możecie zadawać pytania, wrzucać ciekawostki czy problemy.
Zapraszamy do kontaktu zarówno dotychczasowych użytkowników produktów BOS, jak i tych którzy są dopiero nimi zainteresowani.

Cennik BOS na 2015 już dostępny, ceni niższe niż dotychczas, więc wielu powinny zainteresować - http://new.godlikebike.pl/bos_mtb/bos/
bezpośredni link: http://new.godlikebike.pl/images/Cennik-detaliczny-BOS-2015.pdf

Nie uruchomiliśmy jeszcze sklepu internetowego więc, kontakt z Nami najlepiej mailowo na adres sklep@godlikebike.com

RE: BOS Mtb sprzedaż i autoryzowany serwis - Jergus - 23.05.2014 22:15

Zainteresowanych pracą zamkniętego tłumika w amortyzatorach BOS, zapraszamy do obejrzenia krótkiego testu Dizziego.

RE: BOS Mtb sprzedaż i autoryzowany serwis - Jergus - 09.07.2014 16:18

Pomęczyłem widelec do xc na Rychlebach i porównując go do innych BOSów mogę stwierdzić że świetnie łączy zalety świata enduro z potrzebami świata xc Big Grin
http://new.godlikebike.pl/amortyzator-xc-bos-dizzy-tylko-1590g/

[Obrazek: _DSC6650.jpg]

RE: BOS Mtb sprzedaż i autoryzowany serwis - Fresh - 14.08.2014 23:15

Mam okazję kupić bosa idylle 2013. Chciałem się dowiedzieć jak jest z ewentualnym serwisem i dostępnością części w Polsce?

RE: BOS Mtb sprzedaż i autoryzowany serwis - Jergus - 15.08.2014 09:45

Cześć

Jesteśmy autoryzowanym serwisem BOSa, wiec nie ma żadnego problemu, części są, serwis u Nas.

RE: BOS Mtb sprzedaż i autoryzowany serwis - Jergus - 18.10.2014 11:25

Witajcie.
W BOSIe na 2015 sporo się zmieni, my też trochę zmieniliśmy Naszą stronę internetową, np. konkretnie informacje o serwisach możecie znaleźć tu:
http://new.godlikebike.pl/serwis/uslugi-serwisowe/

Polecamy też poczytać o nie do końca enduro nowości:
[Obrazek: bos-pr-fcv-en-3%20PL%20800x1200.jpg]

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - k.m. - 29.10.2014 22:45

Takiego za 2900 upatrzylem na 26 cali...

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - jaro323 - 29.10.2014 23:14

Widzę że wojna cenowa na całego Smile Szkoda że się z białym pospieszyłem - czarny by lepiej leżał.
Void czy kirk ? O to jest pytanie Smile

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - Jergus - 30.10.2014 08:46

jaro, to nie jest żadna wojna cenowa, ten cennik był gotowany już parę tygodni temu ale miał ujrzeć światło dzienne w momencie gdy będziemy mieć 90% towaru na stanie, lecz z racji tego co się wczoraj w sieci pojawiło zdecydowaliśmy to przyśpieszyć i zmienić jego formułę na preorder.
Jeśli kogoś obchodzi czy jest dwóch dystrybutorów w Polsce, to mogę podesłać printscreen z maila od głównego dyrektora sprzedaży BOS MTB sprzed tygodnia.
Do enduro jedynie Kirk, na Voidzie można się zabujać na dojazdach.

Ceny przeniosłem do pierwszego posta w temacie.
Pokój wszystkich i niech Wam BOSy dobrze wybierają Big Grin

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - chrzanek - 30.10.2014 08:49

Void -> zjazdówka
Kirk -> ęduro

Jaro, bierz Kirka, on jest genialny Smile

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - Przeor - 30.10.2014 09:01

Dziwni są Ci panowie z BOSa, Tobie ślą maile, że jesteś jedyny, Horizonom sprzedawają swoje produkty. Normalnie jak Rosja na KrymieTongue
Nie ma jej tam a jest.
Co daje to całe TRC? Kiedy tego używać?

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - Jergus - 30.10.2014 09:10

Przeor, PW poszło w kwestii wyjaśnienia by nie robić szopki.

TRC to komora zmniejszająca objętośc komory powietrznej o 1/3 , za pomoć prostego mechanizmu zamknięcia dwóch dziurek.
Zmniejsza skok do 110-130 i zmienia progresywność.
to jedyne zdjęcie w sieci całego TRC które się montuje zamiast kapsla komory powietrznej po prostu - dzieki Bikebert Smile
https://lh3.googleusercontent.com/-q3yLwkzJbxE/UQGn0WAgWSI/AAAAAAAAN0U/g-N0pZYkPCA/s800/BOS%2520Deville%2520Service%2520009.jpg
na dole widać dziurki które sie zamykają po przesunięciu wajhy.

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - k.m. - 30.10.2014 09:11

Czemu dziwni...?

Bosowi zalezy na wypchaniu jak najwiekszej ilosci klamotow. Pewnie Przeor jak bys im napisal ze tez chcesz to tez bys byl...taka polityka.

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - kondi_w1 - 30.10.2014 09:32

Wytłumaczcie mi proszę, co w Idylle air kosztuje te dwa tysie, porównując do Idylle SC air, te 30cm rurek + jedna półka i minimalnie dłuższe bebechy??? Albo ja jestem jakimś idiotą, albo ktoś "nas" w bambuko robi :/

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - Jergus - 30.10.2014 09:39

kondi_w1, proszę Cię, takie teorie spiskowe to w jakimś innym tamacie ok? wcześniej takie teorie czytałem gdy kosztował o 6000pln - polakowi zawsze źle.
Nie przyszło Ci do głowy że to kwestia podaż/popyt ?

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - kondi_w1 - 30.10.2014 09:42

(30.10.2014 09:39)Jergus napisał(a):  kondi_w1, proszę Cię, takie teorie spiskowe to w jakimś innym tamacie ok? wcześniej takie teorie czytałem gdy kosztował o 6000pln - polakowi zawsze źle.
Nie przyszło Ci do głowy że to kwestia podaż/popyt ?

Jerguś, czemu w innym. Sprzedaję moje 888, szukam czegoś lżejszego, więc wątek ajk najbardziej OK. To samo napisałem na tym drugim forum - nie hejtuję ani nie faworyzuję nikogo.

Czyli jednak jesteśmy robieni w bambuko, tak to widzi zwykły Kowalski - konsument.

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - Jergus - 30.10.2014 09:45

W innym, bo nie lubię takiego tonu wypowiedzi, gwiazdki z Cibie gwiazdy nie czynią.
Przenieś to proszę do innego tematu albo samo o to modów poproszę.

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - triper - 30.10.2014 09:47

(30.10.2014 09:42)kondi_w1 napisał(a):  Czyli jednak jesteśmy robieni w bambuko, tak to widzi zwykły Kowalski - konsument.
Oczywiście że tak, spójrz na ceny jak drastycznie spadły, a wystarczyło że drugi dystrybutor wszedł na rynek. I można mieć nagle o 1K tańsze amortyzatory... A do tej pory GLB darł z klienta.

(30.10.2014 09:45)Jergus napisał(a):  W innym, bo nie lubię takiego tonu wypowiedzi, gwiazdki z Cibie gwiazdy nie czynią.
Sam w tym temacie podałeś ceny i o tych cenach rozmawiamy, o co chodzi ? Skoro tu są podane ceny to gdzie mamy o tym rozmawiać ?

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - Jergus - 30.10.2014 09:53

Panowie, nie ma drugiego dystry na rynku polskim.
Ceny nie spadły z powodu innych cen, tylko zmieniła sie polityka cenowa BOSa, gdybym miał taką możliwość to bym takie ceny oferował już rok temu, ale nie mogłem.
Cennik mieliśmy gotowy od paru tygodni, lecz planowaliśmy go ujawnić gdy będziemy mieć 90% stanu magazynowego, lecz z racji wczorajszych wydarzeń zdecydowaliśmy się zmienić to na preorder mimo że tego nie chcieliśmy. W Polsce dostawy produktów BOS MTB od producenta są jedynie przez Nas, skąd ma inna firma, nie wnikamy, to nie Nasza sprawa.

Ja do dyskusji nic nie mam, ale to nie temat do tego.

RE: BOS MTB 2015 CENY I AUTORYZOWANY SERWIS w POLSCE - kondi_w1 - 30.10.2014 10:01

(30.10.2014 09:45)Jergus napisał(a):  W innym, bo nie lubię takiego tonu wypowiedzi, gwiazdki z Cibie gwiazdy nie czynią.

Nie o gwiazdorzenie tutaj chodzi. Nie biję bezpośrednio do Ciebie, tylko do marketingu. Jestem potencjalnym klientem i nie traktuj mnie jak hejtera, bo z kolei ja sobie tego nie życzę. Przypominam że to forum a nie Twoja strona firmowa.

Nie wiem gdzie mogę przenieść te posty, jeśli Ciebie rażą. Jeśli moderatorzy uznają to za stosowne mogą je przenieść/usunąć.