EMTB.pl - Forum Enduro MTB
Przewodnik MTB po Sudetach - Wersja do druku

+- EMTB.pl - Forum Enduro MTB (http://emtb.pl/forumo)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Trasy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Przewodnik MTB po Sudetach (/showthread.php?tid=19243)

Przewodnik MTB po Sudetach - moozg - 01.09.2016 18:05

Jako, że sam niedawno powróciłem do jazdy MTB / enduro, spędziłem wiele czasu na szukaniu miejsc do jazdy (w górach mieszkam od 3 lat, resztę życia spędziłem na nizinach). Zimowa pora była idealna na przeglądanie map, portali i forów rowerowych oraz filmów na YT. Postanowiłem te wszystkie informacje zebrać w jednym miejscu i podzielić się z innymi, zwłaszcza, że sam jak na razie nie trafiłem w sieci na podobne opracowanie. Na blogach można znaleźć wiele opisów miejscówek, ale ich liczba jest dość ograniczona lub rozrzucona po wielu różnych stronach. W tym zestawieniu postaram się dodawać linki do najciekawszych opisów i stron ze zdjęciami miejscówek jak i oczywiście mapy z trasami. Część miejscówek i tras będę starał się także przedstawić oddzielnymi wpisami na blogu ze zdjęciami z tras, trackiem gps i ew. filmem GoPro.

Strona ma charakter spisu miejsc (+mapa), czasami tylko z krótkim komentarzem, ale opatrzona linkami do stron oficjalnych, ciekawych wpisów na blogach i mapami tras.

http://moj-dolnyslask.blogspot.com/p/blog-page.html

Strona oczywiście w ciągłej rozbudowie, w miarę czasu będę dodawał kolejne miejsca i opisy tras.
Także z chęcią usłyszę propozycje miejsc czy linki do opisu tras.

RE: Przewodnik MTB po Sudetach - Speedy Bandito - 02.09.2016 08:54

Fajna sprawa Smile A powiedz, czy Ty nie jesteś ten moozg z Płocka? Imię i nazwisko coś mi się tak kojarzy...

RE: Przewodnik MTB po Sudetach - moozg - 02.09.2016 10:01

tak to ja Smile

RE: Przewodnik MTB po Sudetach - Speedy Bandito - 02.09.2016 10:22

To może mnie pamiętasz, Sławek na czerwonej Sancie, teraz Piter na niej jeździ. A z płockich klimatów, to w zeszły weekend w Koutach spotkałem Borka i Owsika Big Grin

RE: Przewodnik MTB po Sudetach - moozg - 03.09.2016 11:04

(02.09.2016 10:22)Speedy Bandito napisał(a):  To może mnie pamiętasz, Sławek na czerwonej Sancie, teraz Piter na niej jeździ. A z płockich klimatów, to w zeszły weekend w Koutach spotkałem Borka i Owsika Big Grin
jasne ze pamiętam, się śmigało i kręciło filmy Smile, będziesz w okolicy to zapraszam.