EMTB.pl - Forum Enduro MTB
Moto kącik - Wersja do druku

+- EMTB.pl - Forum Enduro MTB (http://emtb.pl/forumo)
+-- Dział: Off-topic (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Off-topic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Moto kącik (/showthread.php?tid=3967)

RE: Moto kącik - shovel - 10.12.2011 16:33

Subaru srubaru, evo-srewo, elektronika elektronika i jeszcze raz elektronika

Galant VR4 FTW!
(i wszystko w twoich rękach)

[Obrazek: MITSUBISHI+GALANT+VR4.jpg]

[Obrazek: Galant_VR4_16-9.jpg?t=1247011562]

RE: Moto kącik - zawiasbartek - 10.12.2011 16:50

http://www.youtube.com/watch?v=qL4kBlSNBmc mój ulubiony fragment z top gear

RE: Moto kącik - razor - 10.12.2011 17:36

Smile

RE: Moto kącik - HTe - 10.12.2011 18:47

to porównanie również jest dobre :

RE: Moto kącik - zawiasbartek - 10.12.2011 19:27

dobra jest szczególnie 2 część jak pokazują co jest złe w tym aucieBig Grin

RE: Moto kącik - HTe - 10.12.2011 20:31

nie ma samochodu bez wad Big Grin

RE: Moto kącik - ACextreme - 12.12.2011 20:11

Zwodnicza pogoda nastała - +5, sucho, beton jak stół, fajny, lecz nie ostry zakręt i 50km/h..... obróciło mnie bokiem dość konkretnie, a na dodatek ABS nie zadziałał jak mi się wydaje (jutro rano muszę sprawdzić na prostej) co pogorszyło sprawę.
Jakimś cudem wymanewrowałem dość długi drift, lecz po wszystkim o mało nie dostałem zawału Sad Nie jestem sportowcem!

Miałem też dziś ciekawą sytuację - obrzeża Pszczyny przed przejazdem kolejowym na wylocie z jednego z największych osiedli niebiescy sobie stoją uśmiechnięci i szybki test przez szybę - niesamowita sprawa - było ich dwóch, samochodów bardzo dużo, a żadne zatory się nie tworzyły. Świetna forma na łapankę nie powodująca skutków ubocznych - prędkości nie da się tam przekroczyć Smile. Takie akcje popieram w 100%.

Co warto zaznaczyć - żniwo zbierali niezłe! Niesamowite jak wielu pijaków mijamy na co dzień :/

RE: Moto kącik - Andref - 12.12.2011 20:30

(12.12.2011 20:11)ACextreme napisał(a):  Zwodnicza pogoda nastała - +5, sucho, beton jak stół, fajny, lecz nie ostry zakręt i 50km/h..... obróciło mnie bokiem dość konkretnie, a na dodatek ABS nie zadziałał jak mi się wydaje (jutro rano muszę sprawdzić na prostej) co pogorszyło sprawę.
Jakimś cudem wymanewrowałem dość długi drift, lecz po wszystkim o mało nie dostałem zawału Sad Nie jestem sportowcem!
Wiem coś o tym, miałem podobną przygodę w zeszłą sobotę, tyle że było po deszczu, z 8st a ja jechałem ok 80km/h estakadą. Dobrze, że za mną ani obok mnie nikogo nie było Undecided

RE: Moto kącik - Ziemek - 12.12.2011 21:30

ACextreme napisał(a):niebiescy sobie stoją uśmiechnięci i szybki test przez szybę - niesamowita sprawa - było ich dwóch, samochodów bardzo dużo, a żadne zatory się nie tworzyły. Świetna forma na łapankę nie powodująca skutków ubocznych - prędkości nie da się tam przekroczyć Smile. Takie akcje popieram w 100%.

Również popieram takie akcje w 100%.

Choć miałem ciekawy przypadek tydzień temu.
Szybki test przez szybę... Urządzonko pika, pika, pika i pika, a pan policjant zaprasza mnie na pobocze...
Jestem wyluzowany, bo nic nie piłem, choć mocno zdziwiony... Przechodzimy do standardowej procedury - czytaj alkomat z ustnikiem. Wynik 00.
Okazało się, że te małe ustrojstwa są tak wyczulone, że wyłapały opary spryskiwacza z kabiny! Przemywałem szybę jakieś 2km przed kontrolą!!!
No i trzeba zapomnieć o płynach do płukania ust. Kontrole trzeźwości mają zatem jeden minus - utrudniają walkę z próchnicą Wink

RE: Moto kącik - bodziek - 12.12.2011 21:56

Nie do końca chyba, kiedyś też dmuchałem, a usta płukałem z 10 minut wcześniej i nic nie wykryło.
No chyba że ktoś płuka usta w czasie jazdy Smile

RE: Moto kącik - Ziemek - 12.12.2011 22:03

A na bank płyn był z alkoholem? Bo nie wszystkie są na bazie %.

RE: Moto kącik - bodziek - 12.12.2011 22:19

Hmm, "preparat nie zawiera alkoholu" Smile

RE: Moto kącik - Ziemek - 12.12.2011 22:20

To mogła być przyczyna Wink

RE: Moto kącik - mentos - 13.12.2011 16:31

dlatego procedurę dmuchanka się powtarza po 10 minutach a pan policjant zawsze pyta czy cuś się piło w ostatnim czasie, o "zgrozo" dla niektórych bardziej papieskich niż sam Papież jest to dozwolone Big Grin

RE: Moto kącik - Amil - 15.12.2011 09:04

Miał chłop szczęście:
http://kontakt24.tvn.pl/temat,samochod-dachowal-kierowca-wylecial-zawisl-na-galeziach,160712.html

RE: Moto kącik - ACextreme - 15.12.2011 10:55

Przeznaczenie...

RE: Moto kącik - zawiasbartek - 18.12.2011 13:45

Że tak pozwolę sobie zamieścić ogłoszenie małe:

Do sprzedania ma komplet opon zimowych Kormoran Snowpro 145/70 r13 71Q, pozostałość po moim Cinquecento.... 2 sztuki zaliczyły 2 zimy , kolejne 2 tylko jedną, bieżnika gdzieś z minimum 7,5mm

RE: Moto kącik - ACextreme - 21.12.2011 17:10

Nasypało i nawiało! Jak ja kocham to uczucie, gdy w pełni aktywny ABS + ręczny nie powodują utraty prędkości na drodze Big Grin
Jednak jakoś fajniej się po śniegu jeździ...

RE: Moto kącik - Pawel_BB - 21.12.2011 18:58

Dzisiaj drugi tego sezonu raz przeorałem duży placyk i pośmigałem trochę bokami po zaśnieżonych uliczkach Big Grin Synek siedzący z tyłu miał cały czas banana na twarzy i śmiał się do rozpuku Big Grin

RE: Moto kącik - kulten - 21.12.2011 19:56

Pawel_BB napisał(a):pośmigałem trochę bokami po zaśnieżonych uliczkach Big Grin Synek siedzący z tyłu miał cały czas banana na twarzy i śmiał się do rozpuku

Jak bym widział mojego malca Smile . Gdy zbliżał się czas wymiany opon też mojemu chłopakowi pokazałem małą zabawę na mokrym asfalcie i mimo, że głowa mu latała w obie strony to radochę miał solidną. Jak widać niektórym tylni napęd się podoba Big Grin .