EMTB.pl - Forum Enduro MTB
Moto kącik - Wersja do druku

+- EMTB.pl - Forum Enduro MTB (http://emtb.pl/forumo)
+-- Dział: Off-topic (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Off-topic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Moto kącik (/showthread.php?tid=3967)

RE: Moto kącik - Pawel_BB - 21.12.2011 20:42

(21.12.2011 19:56)kulten napisał(a):  Jak widać niektórym tylni napęd się podoba Big Grin .
Tylny napęd jest cool, choć mój 4x4 jest jeszcze fajniejszy Big Grin

RE: Moto kącik - kulten - 21.12.2011 20:52

Pawel_BB napisał(a):Tylny napęd jest cool, choć mój 4x4 jest jeszcze fajniejszy Big Grin

No co kto woli. Ja preferuję mój tylny wraz ze szperą Smile .
Ale nie ukrywam, że gdyby było mnie stać to jako drugie auto 4x4 też bym przygarnął Smile.

RE: Moto kącik - Pawel_BB - 21.12.2011 21:36

Moje 4x4 ze szperami też daje radę Smile

RE: Moto kącik - EDDIE - 21.12.2011 21:44

Też się ciesze na tą śliską nawierzchnię, bo wtedy mogę coś 2.5 N/A zdziałaćSmile I zazdroszczę gdy EVO Pawła_BB wcale nie potrzebuje śliskiej drogi żeby się poślizgać Tongue

RE: Moto kącik - Speedy Bandito - 21.12.2011 22:05

też się dziś pierwszy raz tej "zimy" poślizgałem Big Grin

i przez ten niedosyt tak mnie poniosło, że również pierwszy raz tej "zimy" krawężnik tylnym kołem szturchnąłem lekko Wink - prędkość niewielka, ale było zaskakująco ślisko i nawet cztery napędzane koła mnie nie wyciągnęły...

RE: Moto kącik - Kwas - 21.12.2011 22:11

Też się dziś pobawiłem Smile Skodzia zamiata tyłem dużo bardziej od Foki, zdecydowanie krócej trzeba podcinać ręcznym Smile
A to co ludki dziś robiły na drodze woła o pomstę do nieba, jak ktoś po normalnej, standartowo śliskiej drodze jedzie w porywach 10 km/h, to może niej jednak zostawi auto na poboczu, i uderzy z buta....

RE: Moto kącik - kulten - 21.12.2011 22:14

Kwas napisał(a):A to co ludki dziś robiły na drodze woła o pomstę do nieba, jak ktoś po normalnej, standartowo śliskiej drodze jedzie w porywach 10 km/h, to może niej jednak zostawi auto na poboczu, i uderzy z buta....

Nikt z Was nie chciałby zobaczyć co porabiają ludkowie w południowej Anglli gdy spadnie śnieg. Choć z drugiej strony bardzo rzadko kto ma zimówki Smile .

RE: Moto kącik - barton - 21.12.2011 22:25

(21.12.2011 21:36)Pawel_BB napisał(a):  Moje 4x4 ze szperami też daje radę Smile
Śmigasz po Bielsku Lancerem? IX?
Gdzieś pisałeś, że startowałeś w Tychach. Widzę, że oprócz MTB mamy jeszcze inną wspólną pasję Smile
Ja swego czasu też trochę latałem amatorsko po sprintach.
Teraz pozostała oglądara i pomoc koledze, który startuje w RPP Smile

RE: Moto kącik - shotgun - 21.12.2011 22:28

(21.12.2011 22:11)Kwas napisał(a):  Też się dziś pobawiłem Smile Skodzia zamiata tyłem dużo bardziej od Foki, zdecydowanie krócej trzeba podcinać ręcznym Smile
A to co ludki dziś robiły na drodze woła o pomstę do nieba, jak ktoś po normalnej, standartowo śliskiej drodze jedzie w porywach 10 km/h, to może niej jednak zostawi auto na poboczu, i uderzy z buta....
Jakbys widzial ile razy dzis sypalem kur.ami /nie kurczakamiAngry/ to ludzkie pojecie przechodzi. 2-3 mm sniegu na ulicy i jakas katastrofa kominukacyjna, jakby przynajmniej pol metra sniegu spadlo, albo wszystko bylo pociagniete lodem...
A na wsi? Pan/pani jedzie sobie srodkiem na czolowke bo tak zostawil slad PKS i mozesz uciekac na chodnik. Chryste tyle to sie nie naklnalem jeszcze w tym roku i srednia przez caly Zywiec-12-15km/h ??

RE: Moto kącik - Pawel_BB - 21.12.2011 22:30

Śmigam czarną Ósemeczką Smile
Jak mamy wspólną pasję to tym bardziej musisz wpadać na tripy rowerowe Big Grin

RE: Moto kącik - barton - 21.12.2011 22:50

(21.12.2011 22:30)Pawel_BB napisał(a):  Śmigam czarną Ósemeczką Smile
Jak mamy wspólną pasję to tym bardziej musisz wpadać na tripy rowerowe Big Grin
No ładnie Smile
w takim razie będę musiał się kiedyś wybrać Smile

RE: Moto kącik - tymoch - 22.12.2011 00:12

U mnie we Wrocku również odbyła się inauguracja Magnolia Drift ClubBig Grin Już wiem po co założyłem gaz w aucie- butla w kole zapasowym znakomicie zwiększa nadsterowność w kombiakuBig Grin Pajonk- kiedy umawiamy się na jakieś parkingowe balety?

RE: Moto kącik - ACextreme - 29.12.2011 10:46

A ja nieco przyziemię temat... bez napędów 4x4, stada koni itp. Big Grin
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to moje wozidełko jest już na aukcji:
http://moto.allegro.pl/fiat-stilo-2007-1-4-95km-krajowy-pelna-historia-i2024209834.html

RE: Moto kącik - Kwas - 29.12.2011 11:48

A co kupujesz? Yeti?

RE: Moto kącik - ACextreme - 29.12.2011 12:19

Jeszcze ma 100% pewności, lecz dużo na to wskazuje.

RE: Moto kącik - razor - 29.12.2011 19:35

hm.. właśnie otworzyłem list który rodzina mi przywiozła (przychodzą niektóre rzeczy na ich adres - zameldowanie).
no i tak: Komendant Policji..... nadesłał skierowanie na badanie psychologiczne 21.09.11, wydane z powodu przekroczenia limitu 24pkt.
niżej napisane: w przypadku nie poddaniu się badaniu psych. w trybie określonym w skierowaniu, zostanie wydana decyzja o cofnięciu uprawnień.

i druga kartka: 'żądanie zwrotu dok.'
proszę o zwrot dokumentu .... do depozytu urzędu.

no i teraz pytanie. o co chodzi? co to za badania psychologiczne? jak je wykonam to nie stracę prawka ?
iść na te badania? czy udawać że nie odebrałem Big Grin (oczywiście w przypadku kontroli samochodu przez policję jest ryzyko że zabiorą mi prawko)

RE: Moto kącik - figo - 29.12.2011 20:08

Hm, nie mam pojęcia co to za badania, po przekroczeniu limitu musisz chyba ponownie zdać egzamin.

RE: Moto kącik - razor - 29.12.2011 20:11

w papierach które dostałem nie ma napisane że tracę uprawnienia, tylko że mam iść na badania psychologiczne (a jak nie pójdę i nie przyniosę wyników w 7 dni, to stracę uprawnienia). Dlatego pytam się o co chodzi.... Smile

RE: Moto kącik - shovel - 29.12.2011 21:36

jeśli dobiłeś do 24 PK to automatycznie straciłeś uprawnienia. przy pierwszej kontroli prawko Ci zabiorą, jakikolwiek wypadek spowodujesz - będziesz miał wpisaną jazdę bez uprawnień. z tego co mi wiadomo to po badaniach psychologicznych musisz i tak zdawać ponownie egzamin na prawko, jak go nie zdasz musisz odesłać prawko...

RE: Moto kącik - Pawel_BB - 29.12.2011 21:59

Prawko raczej się zostawia w urzędzie i wtedy wydają skierowanie na egzamin.