EMTB.pl - Forum Enduro MTB
Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Wersja do druku

+- EMTB.pl - Forum Enduro MTB (http://emtb.pl/forumo)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pozostałe imprezy enduro (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Dział: Enduro Trophy (/forumdisplay.php?fid=44)
+---- Wątek: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) (/showthread.php?tid=5725)

Strony: 1 2

Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Speedy Bandito - 18.06.2011 22:41

jak w zeszłym roku zabrałem się do policzenia generalki Enduro Trophy - mamy już dwie edycje za sobą, więc można już punkty pododawać i uszeregować towarzystwo Smile

jakby się coś nie zgadzało to nie miejcie do mnie pretensji - bazowałem na wynikach podanych przez orgów Smile

miłego analizowania i obmyślania strategii na przyszłość Big Grin

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Rzaq - 18.06.2011 23:03

A gdzie ksywki? Wink

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Speedy Bandito - 19.06.2011 11:56

ok, dodałem ksywki, niestety nie znam wszystkich z nazwiska i trochę braków jest Wink

jak ktoś chce by jego ksywka była w wynikach to niech da mi znać...

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - KAMIL - 19.06.2011 18:28

Speedy wkradł ci się błąd masz dwa razy
Dominik Friedek - 10
Dominik Friedek 55 -
mi się wydaje że jest to ta sama osoba ???

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Speedy Bandito - 19.06.2011 19:37

jesteś pewien?

ja widzę, że Dominik Friedek ma "-" i 10 a Dominik Sowa ma "55" i "-" , więc wszystko jest w porządku, musiałeś źle spojrzeć Wink

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - KAMIL - 19.06.2011 20:01

ok moja wina źle spojrzałem

żeby każdy mógł zobaczyć na której jest pozycji więc policzyłem alternatywną wersję generalki, dałem 150 punktów za nieobecność i 100 za nie ukończenie zawodów. tak jak to zrobił Speedi w zeszłym roku

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - kondi_w1 - 20.06.2011 12:39

podoba mi się ta alternatywna generalkaSmile

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - TomekDebiec - 24.06.2011 12:36

Myślę, że osobna generalka "podjazdowa" i "zjazdowa" też byłaby interesująca

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Speedy Bandito - 24.06.2011 13:03

mogę to ogarnąć, ale raczej (a nawet na pewno Wink ) po łikendzie.

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Speedy Bandito - 11.07.2011 21:44

podjazdowa i zjazdowa trochę się opóźnia Wink

ale za to w pierwszym poście macie generalkę po świeradowie Cool

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - kondi_w1 - 12.07.2011 11:17

Kamil poprosimy o uaktualnienie "alternatywnej wersji generalki"
Z GÓRY DZIENKS!! Smile

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - KAMIL - 14.07.2011 16:26

Jest już do pobrania Alternatywna Generalka po Świeradowie zapraszam do pobieraniaSmile

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Vasya - 15.07.2011 10:22

A ile edycji będzie się liczyło do generalki po sezonie? Wszystkie 5 czy może cztery najlepsze?

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - siokim79 - 15.07.2011 15:18

(15.07.2011 10:22)Vasya napisał(a):  A ile edycji będzie się liczyło do generalki po sezonie? Wszystkie 5 czy może cztery najlepsze?

Z tego co wiem to z trzech najleprzych
(15.07.2011 15:18)siokim79 napisał(a):  
(15.07.2011 10:22)Vasya napisał(a):  A ile edycji będzie się liczyło do generalki po sezonie? Wszystkie 5 czy może cztery najlepsze?

Z tego co wiem to z trzech najlepszych

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Speedy Bandito - 30.07.2011 23:21

a mnie się zdaje, że ustalaliśmy, że 4 z 5 wchodzą do generalki. Zresztą ja ją liczę i będzie 4 z 5 Big Grin Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś se policzył 3/5, 2/5 czy nawet 1/5 Smile

ale ja nie o tym chciałem, tylko o tym, że policzyłem klasyfikacje zjazdowe i podjazdowe po dwóch i trzech edycjach. Znajdziecie je w pierwszym poście.

Widzimy, że klasyfikacja podjazdowa nie jest tak emocjonująca jak zjazdowa. Tutaj wyraźnie widać, jaki wpływ na wyniki mają defekty. Guma Briana w połowie OS1 w Świeradowie skutecznie wyeliminowała go z walki o czołowe miejsca. Brian stracił ok. 70 punktów. Guma pod koniec OS'u, jak u mnie na OS3 w Świeradowie, nie jest tak kosztowna - straciłem ok. 10 punktów. Walka o pierwsze miejsce w zjazdach zapowiada się ostra - Tomek Dębiec traci tylko 1 punkt do Marcina Motyki!

PS. jak zauważycie jakieś błędy to wybaczcie - raz że jest już późno, dwa że kończę właśnie trzeciego bronka WinkBig Grin

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Vasya - 31.07.2011 00:18

(30.07.2011 23:21)Speedy Bandito napisał(a):  a mnie się zdaje, że ustalaliśmy, że 4 z 5 wchodzą do generalki. Zresztą ja ją liczę i będzie 4 z 5 Big Grin

No mnie się też taki wariant obił o uszy. Raz można być chorym, złapać gumę, zaspać, ale już odpuszczenie dwóch edycji to jest 40% - wg mnie za dużo - szczególnie wobec tych, którzy byli na każdej edycji.

Obecność na tylko 3 edycjach to chyba jest potrzebna, żeby brać udział w losowaniu ramki obiecanej przez Orgów Wink

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Pawel_BB - 31.07.2011 05:56

Zgadza się, ustaliliśmy 4/5 do generalki sezonu, a losowanie ramy 3/4 (licząc od ET w Bielsku) Smile

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Speedy Bandito - 22.08.2011 22:33

w pierwszym poście dodałem generalkę po Brennej (podjazdową i zjazdową zrobię w najbliższej przyszłości).

strasznie dużo nowych osób musiałem wpisać po tej edycji, mamy już 215 zawodników w tym roku Big Grin

walka o Mistrza Enduro będzie bardzo zacięta - jeśli Brian wygra w Krynicy a Marcin zajmie najwyżej trzecie miejsce to będzie remis! Jeśli faworytów nie dopadnie pech to walka będzie do ostatniego OS-u Big Grin

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Berkas - 22.08.2011 22:46

Aż czekałem aż Speediemu się będzie znowu nudziło Wink

RE: Speediemu znowu się nudziło i policzył generalkę na nowy sezon :) - Speedy Bandito - 23.08.2011 21:50

w pierwszym poście dodałem klasyfikację podjazdową i zjazdową po Brennej.

No i mamy zmianę lidera w zjazdach!

EDIT: uzupełniłem wyniki po zgłoszeniu błędu przez kolegę Makarona.