Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 głosów - 4.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Autor Wiadomość
Kaspar Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Suchedniów
RE: Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Witam mam na imię Kacper i jestem z Suchedniowa gdzie mam piękną Puszczę Świętokrzyską z bardzo fajnymi trasami. Ścigam się w maratonach ŚLR od 3 lat. Lubię także między treningami wpaść w jakiś cięższy teren i polatać enduro. Big Grin. Jestem uczniem 3 klasy technikum na profilu Geodezja Big GrinBig Grin interesuję się rowerami, motoryzacją i muzyką POZDRO !! Big Grin
21.08.2011 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dejmien3 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 9
SAINT city
Witam wszystkich endurakówBig Grin Mam na imię Damian, mieszkam w Częstochowie, wieć w góry mam daleko, ale mogę się wyżyć i całkiem nieźle przygotować formę na okolicznych pagórkach jurajskich. Jeźdżę na HT ale to się niedługo zmieni (oby) - z wiekiem człowiek oczekuje więcej komfortu Big Grin W tym roku pomyślnie obroniłem magistra i zaczynam haróweTongue Poza rowerowaniem lubie się powłóczyć po górach pieszo, wypić dobry trunek (np. herbata), posłuchać alternatywnej muzy. Pozdrawienia z (nie)Świętego MiastaExclamation
22.08.2011 10:58
DukeBB Offline
Banned

Liczba postów: 1,111

Witam, na imię mam Łukasz, grałem sobie radośnie w paintball aż do połamania nadgarstka w wypadku samochodowym - wtedy przypomniałem sobie o rowerze i zacząłem intensywnie jeździć. Pokochałem rower na nowo, bo jeździłem z przerwami od podstawówki. Po dłuższym czasie męczenia się na bardzo ciężkim dualu, którego nie używałem zgodnie z przeznaczeniem bo dużo podjeżdżał, zdecydowałem się na zakup enduro i jestem bardzo zadowolony Smile

Moje stałe trasy w Bielsku-Białej opierają się o Błonie - Kozią Górkę - Szyndzielnię - Klimczok - Błatnię - Magurkę.

Gdyby ktoś potrzebował konsultacji paintballowych to służę pomocą i serwisem mechaników jak i elektropneumatyków (a sam mam nadzieję, że przełożę moją wiedzę na temat serwisowania pneumatyki i hydrauliki wysoko i nisko ciśnieniowej z paintballa (80-3500 psi) na rower Smile )
22.08.2011 12:52
shotgun Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,888
Reputacja: 35
..tam gdzie GPS nie łapie
Tak zupelnie z ciekawosci spytam, gdzie tam wystepuje cisnienie ponad 240 bar czyli wspomniane 3500psi ?
22.08.2011 13:39
Flaju Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 108

(22.08.2011 13:39)shotgun napisał(a):  Tak zupelnie z ciekawosci spytam, gdzie tam wystepuje cisnienie ponad 240 bar czyli wspomniane 3500psi ?

w butli HP (powietrze) Smile

EDIT:

a przede wszystkim: witamy kolegów!! i dozo na trasachSmile

Gienia na sprzedaż!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.08.2011 15:22 przez Flaju.)
22.08.2011 15:20
shotgun Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,888
Reputacja: 35
..tam gdzie GPS nie łapie
Dalej pociagne, to to jest ta butla, ktora jest z tylu w niektorych "automatach" ?
22.08.2011 16:02
marusia Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Chorzów
Witam.

Mariusz z Chorzowa się kłania. Jeżdżę na HT, ale powoli dojrzewam do zakupu fulla :] Dojrzewanie trwa już od jakiegoś czasu, ale ciągle na przeszkodzie stają "prozaiczne przeszkody" :] To tyle o mnie. Więcej o moim rowerowaniu -i nie tylko o rowerowaniu -można dowiedzieć się ze strony domowej w moim profilu.

Pozdrower.

Blog nie tylko rowerowy
Zdjęcia
22.08.2011 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Flaju Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 108

(22.08.2011 16:02)shotgun napisał(a):  Dalej pociagne, to to jest ta butla, ktora jest z tylu w niektorych "automatach" ?
masz PW Smile

(22.08.2011 18:19)marusia napisał(a):  powoli dojrzewam do zakupu fulla :] Dojrzewanie trwa już od jakiegoś czasu, ale ciągle na przeszkodzie stają "prozaiczne przeszkody" :]
Gdy przezwyciężysz wszelkie przeciwności, niczym John Rambo w filmach "Rambo - Pierwsza Krew", "Rambo II", "Rambo III" oraz "John Rambo" i poczujesz pod "czterema/sześcioma literami"* moc, jaką niesie odpowiednio zestrojone zawieszenie tylne w połączeniu z odpowiednio zestrojonym zawieszeniem przednim, i nie zgubisz się w zagmatwaniu poprzednich zdań, to będzie fajnie. Tongue
Witamy!

*nogi/nogami

Gienia na sprzedaż!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2011 09:17 przez Flaju.)
23.08.2011 09:13
DukeBB Offline
Banned

Liczba postów: 1,111

(22.08.2011 13:39)shotgun napisał(a):  Tak zupelnie z ciekawosci spytam, gdzie tam wystepuje cisnienie ponad 240 bar czyli wspomniane 3500psi ?

Tak jak napisano ciśnienie występuje w butle kompozytowych High Pressure 4500 psi które serwisowałem (nabija się ok 310 bar jak w butli nurkowej) i reduktory w tych butlach jak i reduktory/regulatory w markerach (odpowiednio 850, 800, 500, i tak do np 80 psi zestopniowane).
23.08.2011 10:40
Kraszan Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 223
Reputacja: 1
Kraków
Naczytałem się nie raz jak opieprzacie tych co zapomną więc spełniam powinność Smile Witam wszystkich Smile

enduro69.pl
https://picasaweb.google.com/allegro.kraszanm
23.08.2011 16:20
Oko50 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,892
Reputacja: 50
Gliwice
Taaaaaa, a za braki przecinków lecą ostrzeżenie Smile

Siema

"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
23.08.2011 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kraszan Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 223
Reputacja: 1
Kraków
(23.08.2011 16:22)Oko50 napisał(a):  Taaaaaa, a za braki przecinków lecą ostrzeżenie Smile

Siema

kurde, zapomniałem wrzucić kontrolnie tekst do worda Sad

enduro69.pl
https://picasaweb.google.com/allegro.kraszanm
23.08.2011 16:26
formulagti Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 12
Grenoble
Cze mam na imie Grzegorz mieszkam w Grenoble dokladnie w alpach francuskich od paru dobrych lat gdzie jazda rowerem stala sie moja pasja ( takie kuku na muniu jak mi to zona opowiada ). Codziennie jezdze do pracy rowerkiem trekingowym bo sprawia mi to przyjemnosc ale tez wychodzi szybciej niz autem Smile. Moim rowerkiem gorskim poruszam sie glownie po okolicach jesli chodzi o enduro, a w sezonie jezdze na stacje glownie Deux alpes, Villard de lans. Zainteresowania mechanika rowerowa oraz informatyka i wycieczki gorskie pozdrawiam.
26.08.2011 06:35
Misha Offline
Work less. Ride more!

Liczba postów: 1,404
Reputacja: 16
natomiast Kraków
Trzeba się było ujawnić wcześniej, ostatnio pod Grenoble nocowaliśmy w krzakach w namiocie, bo w tym kraju po 21:00 wszystkie hotele już pozamykane xD

Może pokażesz nam jakieś fajne miejscówki w okolicy w niedalekiej przyszłości?

ET# 36!
26.08.2011 08:32
formulagti Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 12
Grenoble
(26.08.2011 08:32)Misha napisał(a):  Trzeba się było ujawnić wcześniej, ostatnio pod Grenoble nocowaliśmy w krzakach w namiocie, bo w tym kraju po 21:00 wszystkie hotele już pozamykane xD

Może pokażesz nam jakieś fajne miejscówki w okolicy w niedalekiej przyszłości?

Cze no z tymi hotelami to w okresie sezonu bez wczesniejszej rezerwacji jest ciezko cos znalesc. Jutro jade na zakonczenie sezonu w deux alpes z Turynu macie niedaleko okolo 200 km wiec zapraszam Smile
26.08.2011 17:30
Sebajk vel s1810 Offline
Gaduła

Liczba postów: 625
Reputacja: 7
Opole
No to i ja się przywitam, nie ma co się dalej ukrywać mam dopiero 40 lat Wink od tygodnia SC Butchera więc mogę sobie pozwolić na więcej fantazji w jeździe na dwóch kółkach, niestety , w górkach jestem rzadziej niż bym chciał, nadrabiam to penetrując jak najmniej uczęszczane tereny leśne. Ostatnio mocno dopinguje moją żonę do co raz większych wyzwań na swoim HT, junior czeka na jakieś większe kałuże, i 20" rumaka, pewnie we wrześniu będzie już na takim pomykał . Na imię ma Sebastian.

Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono [W.Szymborska]
26.08.2011 21:51
konradcannon Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 3
Rzeszów
Czesc,
po raz pierwszy w życiu mogę się porównać do Usain Bolt'a, który to ostatnio popełnił śmieszny falstart. Mnie się to zdarzyło na tym forum, więc po głębszym.... zastanowieniu czynię korektę swego wychowania (i zachowania) Smile
Jak nie trudno jest się domyśleć po nicku, na imię mam Konrad i od lat nastu jestem fanem marki C'dale. Przygoda rozpoczęła się od modelu Killer V, którego mam do dziś, dlatego też ostatecznie bazując na tym sentymencie zaprzestałem wyścig zbrojeń na modelu Prophet (pomimo dużych pokus na Rize'a lub na Jekyll'a mk2 '11).
Moją pasję rowerową podziela żona, która (poza mnąSmile ujeżdza Spec'a FSR Lady. 9'mcy temu do naszego rodzinnego teamu dołączył nasz synek, który w tym sezonie już co nieco poczuł wiatru na swej łepetynce w amortyzowanym 'rydwanie' Smile
Liczę na wymianę doświadczeń, bo górskimi emocjami warto się dzielić ...
01.09.2011 21:06
Bakulak Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 428
Reputacja: 6
zachodnio-pomorskie
(01.09.2011 21:06)konradcannon napisał(a):  Czesc,
po raz pierwszy w życiu mogę się porównać do Usain Bolt'a, który to ostatnio popełnił śmieszny falstart. Mnie się to zdarzyło na tym forum, więc po głębszym.... zastanowieniu czynię korektę swego wychowania (i zachowania) Smile
Jak nie trudno jest się domyśleć po nicku, na imię mam Konrad i od lat nastu jestem fanem marki C'dale. Przygoda rozpoczęła się od modelu Killer V, którego mam do dziś, dlatego też ostatecznie bazując na tym sentymencie zaprzestałem wyścig zbrojeń na modelu Prophet (pomimo dużych pokus na Rize'a lub na Jekyll'a mk2 '11).
Moją pasję rowerową podziela żona, która (poza mnąSmile ujeżdza Spec'a FSR Lady. 9'mcy temu do naszego rodzinnego teamu dołączył nasz synek, który w tym sezonie już co nieco poczuł wiatru na swej łepetynce w amortyzowanym 'rydwanie' Smile
Liczę na wymianę doświadczeń, bo górskimi emocjami warto się dzielić ...

No, może ludzie jeszcze z Ciebie będąBig Grin. A Prophet fajna maszynka, gdyby mi nie ukradli to pewnie nie zmieniłbym do dziś.
01.09.2011 21:16
Kombinat Offline
Mod - Emeryt
*

Liczba postów: 1,933
Reputacja: 11
Ursynów
(01.09.2011 21:16)Bakulak napisał(a):  gdyby mi nie ukradli to pewnie nie zmieniłbym do dziś.

Taaaaaaa, siebie to może jeszcze oszukasz Wink, ale nas już na bank nie Wink Angel
01.09.2011 21:22
Bakulak Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 428
Reputacja: 6
zachodnio-pomorskie
(01.09.2011 21:22)Kombinat.PL napisał(a):  
(01.09.2011 21:16)Bakulak napisał(a):  gdyby mi nie ukradli to pewnie nie zmieniłbym do dziś.

Taaaaaaa, siebie to może jeszcze oszukasz Wink, ale nas już na bank nie Wink Angel
No dobra, ale przecież takiego scenariusza nie można wykluczyć. A Prophet wielkim rowerem był!
01.09.2011 21:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości