Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 głosów - 4.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Autor Wiadomość
gosia Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 3
Reputacja: 0

RE: Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Witam wszystkich serdecznie!

Mam na imię Gosia i trafiłam tu dzięki Foxiowi, pozdrowienia dla kolegi z Chorzowa Wink

Mieszkam i pracuję jeszcze w Chrzanowie. Z moją kochaną Meridą związana jestem od dwóch lat. Możecie spotkać mnie na lokalnych zawodach, albo w Beskidzie Małym.

Mam nadzieję, że uda mi się w końcu zgrać z kimś i pośmigać wspólnie po górkach Smile
18.07.2008 07:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
harry Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 5,586
Reputacja: 65
B-B
No witaj Gosia, tym bardziej, ze jestes pierwszym przedstawicielem piekniejszej czesci populacji ba tym forum Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2008 07:51 przez harry.)
18.07.2008 07:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szczavik Offline
vel Lisek

Liczba postów: 2,370
Reputacja: 57
Mszana Dolna
Witamy serdecznieSmile

P.S. Harry
Jakbyś uważnie przejrzał forum to wiedziałbyś, że Gosia nie jest pierwszą przedstawicielką... Tongue

lajt srajt bajk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2008 08:16 przez Szczavik.)
18.07.2008 08:12
Ojciec77 Offline
...gram lansu...

Liczba postów: 1,617
Reputacja: 18
Kraków
gosia napisał(a):...z moją kochaną Meridą związana jestem od dwóch lat...

Witaj Gosia

...chciałbym być twoją Meridą... Big Grin A zupełnie serio to zapraszamy na wyjazdy z forum - chętnie poznam/y. Cool Żony Darka Listonosza i Briana 500 przetarły już szlaki z nami w paśmie Policy...

Trochę o mnie...
http://ojciec77.blog.pl/
Ojciec77 na FB...
https://www.facebook.com/ojciec77
18.07.2008 08:13
foxiu Offline
Biker (po)voľného jazdenia

Liczba postów: 3,496
Reputacja: 41
Cieszyn
hah, cześć Gosia Smile

jeszcze niedawno się zarzekałaś, że nie jest z ciebie enduro maniaczka, a tu proszę - pierwszy krok w tym (dobrym) kierunku Wink

witamy, witamy Smile

Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2008 08:52 przez foxiu.)
18.07.2008 08:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
harry Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 5,586
Reputacja: 65
B-B
Szczavik napisał(a):Witamy serdecznieSmile

P.S. Harry
Jakbyś uważnie przejrzał forum to wiedziałbyś, że Gosia nie jest pierwszą przedstawicielką... Tongue

Fakt, nie przegladalem dokladnie, zaryzykowalem Smile
Niniejszym przepraszam wszystkie pozostale nasz Panie Smile

Ojciez77, bliiiisko bandy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2008 10:24 przez harry.)
18.07.2008 10:22
mentos Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,716
Reputacja: 15
KRK
No ładnie, nigdy jakoś na pierwszej stronie nie chciało mi się przescollować strony, więc chyba dlatego brak "dzień dobry" z mojej strony ale nadrabiam oczywista (za to nie jestem tu długo a już sporo bo ponad 25 osób znam osobiście).

Cóż krótko o sobie. Imię Bogdan, ksywa Mentos, jestem z Krakowa, 35 lat, syn i córa (główny powód negocjacji czasu na wyjazdy Big Grin), rower oczywista składak na ramie Ghost ERT 2007 z Bomberkiem 55 ETA. Jeżdżę MTB od 1990 albo 1991 roku (nie pamiętam dokładnie, ale pierwszy mój bajk tego typu to Giant Iguana ściągnięty z USA). A na rowerze w ogóle to pomykam i to sporo od oseska. Pierwsze jazdy terenowe na Alce (to chyba był Jubilat czyli takie większe Wigry z przerzutkami ?). Oczywiście poprzerabiany, sto razy wzmacniany i spawany, grube opony i już na nim był pierwszy downhill po parku AWF w Krakowie - jeszcze podstawówka za komuny. Bakcyl MTB złapany po przejażdżce na Peaku (Scott) kumpla w noc jak komuna powiedziałą, że wszystko co spier...lili to spier.....lili i oddają władzę Big Grin. Można było już coś wówczas z MTB kupić po komisach czy ściągane od ciotek/wujków z za wielkiej wody. Mażeniem wówczas albo chwilę potem był Scott Evolution biało czerwony, który stał na wystawie sklepu na ul. Dietala jak ktoś z Kraka pamięta .
Co do EMTB to mnie zachęcił do zarejestrowania się w końcu (bo stronę kiedyś przeglądałem) Kondi z racji łatwych ustawek na jazdy. Osobiście doceniam właśnie i głównie możliwość umawiania się na jazdy "naszego" typu czyli turystyczne co ładnie zowiemy Enduro.

Pochwalę się także i na koniec osiągnięciem rowerowym jakby nie było. Ze 2 miesiące temu kupiłem synowi (5lat) drugi większy rower na 16 calowych kołach oczywiście Ghost (w zeszłym roku jeździł na 12'kach Gianta 4 kółka). Sukcesem jest to, że nauczyłem go jazdy na 2 kólkach bez ściągania pedałków, bez kija w ciągu dosłownie 5 minut - musowo to geny Big Grin. Po prostu leciutko z górki w święto na pustym parkingu Ikea. Pare razy wjechał w słup, koszyk, barierki, kilka wywrotek itp, ale od raza załapał co i jak i co ważnniejsze bardzo mu się spodobało. Teraz już pod mą opieką pomykamy po kika kilosków po bocznych drogach a córa oczywista w siodełku.

[Obrazek: 659aa3504c5365f6m.jpg]

[Obrazek: a33e9a0ae4c83647m.jpg]

Do zobaczenia na pewno na jakiś kolejnych jazdach, liczę oczywista na zlot jeszcze jeden w tym roku tym razom bliżej Krakowa.

Pozdrower.

pamiętaj - German Death Camps !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2008 12:41 przez mentos.)
18.07.2008 11:49
Szczavik Offline
vel Lisek

Mszana Dolna
Fajne bobasySmile Pomyśleć, że jeszcze poczekam chwilkę na takiego... Najlepsze jest to, że tata uczy dzieciaki od małego aktywnego wypoczynkuSmile POPIERAM!! Smile

P.S. A kupujesz im Mentosy? Big Grin

lajt srajt bajk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2008 12:42 przez Szczavik.)
18.07.2008 12:41
mentos Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,716
Reputacja: 15
KRK
Szczavik napisał(a):Fajne bobasySmile Pomyśleć, że jeszcze poczekam chwilkę na takiego... Najlepsze jest to, że tata uczy dzieciaki od małego aktywnego wypoczynkuSmile POPIERAM!! Smile

P.S. A kupujesz im Mentosy? Big Grin

mała nie mówi i jeszcze nie ten czas na takie smakołyki, ale młody mówi, że są za ostre, pouczy się zjeżdżać jak tata to już tak nie będzie sądził bo będą ostrzejsze Big Grin

pamiętaj - German Death Camps !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2008 13:21 przez mentos.)
18.07.2008 13:20
mateusz Offline
Gaduła

Liczba postów: 1,016
Reputacja: 8
BB
No to też się przywitam gdyż tego jeszcze nie uczyniłem.
Na imię mam Mateusz, lubię m.in. pierogi z mięsem na Rysiance i wiatr muskający spocone części ciała po Beskidzkich halach, a śmigam przeważnie po B. Śląskim i Żywieckim, z racji zamieszkania w Bielsku-B. Tutaj moje dokumentalia: http://picasaweb.google.com/mefj00
Nie lubię natomiast szukania w dętkach "po omacku" miejsca ukąszenia węża na szlaku podczas wiatru.

Górki męczę na poczciwym Signie FR z powietrznym damperem i Pajkiem - oj kusi coby ramę zmienić, kusi, ale z powietrznym (+ platformą) działa na tyle przyzwoicie, że jakoś udało nam się zaprzyjaźnić, więc się jeździ.

Do zobaczenia na szlaku : )

PS. Aaa zapomniałem za czym jeszcze nie przepadam - tego zapachu, jak ja to nazywam - "spoconych świerków" w upalne dni, a dokładniej zapachu gorącej wycinki. Taki charakterystyczny i wiadomo coraz bardziej zadomowiony klimat naszych lasów, jakoś niezbyt dobrze na mój zmysł zapachu wpływa.

Born to Roam / Portfolio / Picasa
20.07.2008 07:51
MarcinGoluch Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 189
Reputacja: 6

To ja też, ja też Smile.
Marcin obecnie zamieszkały w Rawiczu(wielkopolska) Smile.
Rower hmmm zaczeło się od Reksia a poźniej Wigry3 ale taki sepcjal edition seledynowy Smile.
Pierwszy "góral" włoski Quest. Obecnie po wielu zmianach w tym sezonie rowerek który już chyba zagości pod strzechą na dłużej, złożony całe 48h temu Mongoose Canaan http://portal.bikefoto.pl/rower/zdjecie/...alogowany/
Skok jak na enduro marny ale zewsząd Mongoose go włąśnie na takie przeznaczenie reklamuje. Jeździ w każdym bądź razie zacnie Smile.

Pozdrawiam!
Marcin
21.07.2008 09:37
wor Offline
Gaduła

Liczba postów: 962
Reputacja: 10
Opole
No to i mnie w końcu wypada się przywitać, jako, że zarejestrowałem się jako jeden z pierwszych na tym forum...
Mam na imię Marcin, ksywa wor (czyt. łor hehe), lat 36. Od dłuższego czasu mieszkam w Opolu, ale pochodzę z Wisły i to jest mój heimat.Na rowerze jeżdżę od zawsze, jak długo tylko pamiętam. Zaczynałem oczywiście od wigry 3, potem jakaś przełajówka po kuzynie, która poległa na wiślańskich trasach. Pierwszy "góral" (niestety tylko z nazwy) to tajwański highway star!!! na kompletnym osprzęcie sun tour- tragedia... Potem zaczęły się już bardziej przyzwoite maszyny- czeski trekking fox na shimano stx special edition- do tej pory (a ma już chyba 14 lat) jeździ po Opolu na oryginalnym osprzęcie! (prócz łańcucha i kasety).Potem Kelly's, chyba imagine i w końcu 2 lata temu osiągnąłem nirwanę rowerową stając się właścicielem SC Nomad. Od tego też czasu zacząłem znowu coraz częściej jeździć w góry. Moje ulubione trasy to oczywiście beskidy, choć lubię też podopolskie lasy i pagórki. Na co dzień jeżdżę z moją dziewczyną, która w pełni podziela rowerową pasję:-) dzięki temu nie ma nigdy problemu co będziemy robić w wolnym czasie hehehe.W Opolu mamy sporą grupę podobnych nam osobników skupionych na- http://bikeforum.opole.pl/forum/index.php. Za 10 dni zaczynamy 3 tyg. urlop w Wiśle, więc jeśli ktoś będzie przypadkowo też tam przebywał, chętnie ustawimy się na jakąś traskę.
Pozdr. wor.
21.07.2008 13:44
szczesny Offline
Gaduła

Liczba postów: 504
Reputacja: 3
Jasienica / k. Bielska-Białej
Witam

Mam na imie Paweł ksywa Szczesny mieszkam w Jasienicy koło Bielska-Białej, lat 18.
Dosiadam Dangerous Mike Fun Bike z Marzokiem AM 3 150mm. Śmigam głównie po Beskidzie Śląskim i Żywieckim, w przyszłym roku planuje Bieszczady. Pozdrower;]

okolice Bielska - Białej
21.07.2008 18:15
mariano Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 19
Bytom
Witam serdecznie wszystkich Smile.Mam 31 lat. Mieszkam w Bytomiu. Rowerkiem śmigam wyłącznie w weekendy, bo tylko w tedy mam czas na to. Moimi ulubionymi miejscami są Jura i Beskidy. Okres rowerkowania mam za sobą ze względu na zniszczone kolana, Jeżdżę typowo rekreacyjnie choć lubię dać sobie w kość. Mam dość szerokie zainteresowania Smile
Myślę że tyle na początek starczy. Kilka galerii
http://picasaweb.google.pl/kapelamariusz52
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2008 20:52 przez mariano.)
28.07.2008 20:51
kori
Unregistered

Witam mam na imię Mateusz, mieszkam w Gdańsku i tutaj głównie śmigam. Mam mocno nie określony styl jazdy i w sumie próbowałem wszystkiego. Najbardziej odnajduje się w enduro i dh.
Nigdy nie byłem w górach z rowerem nad czym bardzo ubolewam ( no w 2009 sobie pośmigam ). Chociaż mam 16 lat śmigam od 6-ciu. Mój 1-szy poważny rower to giant terrago w rozmiarze 14"( sprowadzany z niemiec ). Potem były małe zmiany i point. Potem dokupiłem drugi rower w wieku 13 lat ( 2 danger, xt 2005 dual control, pilot xt ), później kupiłem unibike underground dirt i zmieniłem amorka na splice-a i cały czas śmigałem xc. W tym roku ujeżdzam ramę reborna którą dostałem na zawodach z domainem 318 i takim tam sobie stuffem. Drugi rower to w tej chwili cube ltd cc 2008 ( całe xt 2008,oro k18,reba sl,easton ea30). Do końca września pojawi się spec sx trail 2006 z foxem 36.

No i chciałem dodać,że jestem strasznym detalistą sprzętowym,nie wrócę do domu dopóki rower będzie brudny lub niewyregulowany. Duże zdolności serwisowe posiadam i zaliczyłem między innymi serwisy pike-a,66,sid-a taty i paru innych amorów kolegów. Obecnie dorabiam sobie w serwisie rowerowym w Gdańsku na ulicy św. duchaSmile
05.08.2008 09:21
Odpowiedz cytując ten post
Szczavik Offline
vel Lisek

Mszana Dolna
No to Kori nie pozostaje nic innego teraz jak zebrać się z Jacą i przyjechać na zlot do KrościenkaSmile Myślę, że spokojnie znajdzie się jakiś zjeździk na trasie do szatanienia na dółSmile

lajt srajt bajk
05.08.2008 11:02
kori
Unregistered

Hehe. Zobaczę wiesz,bo z wyjazdami w tym roku raczej kiepsko.
05.08.2008 11:12
Odpowiedz cytując ten post
Olaf Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Warszawa
Witam wszystkich,
nazywam się Olaf, rocznik 1984, jestem z Warszawy. Z braku większych górek w okolicy przyszło mi uprawiać XC. Ale nie narzekam bo Mazowsze tez ma wiele do zaoferowania (yyy.. Kampinos?) Staram się śmigać większą część roku, odpuszczam tylko w czasie większych śniegów. Na forum wylądowałem za sprawką Malaucha, którego poznałem w 2004 r. na słowackim odcinku trasy W-wa – Ateny. Z częścią z Was udało mi się zobaczyć na zlocie w Izerbejdzanie z resztą być może uda się spotkać już wkrótce.

Pzd,
o-f
06.08.2008 19:46
klima Offline
Smerf Maruda

Liczba postów: 1,664
Reputacja: 16

Dzień dobry.

Jestem klima, mam 19 i pół roczku i jestem wycinakiem....

wycinam głównie drzewka powalone w lasku wolskim i sikorniku które zagradzaj ścieżki i inne dróżki......

Lubie rowerek typu mtb. Nie lubie jazdy na czas ,skakać nie umiem i sie też boje. Kręci mnie za to taka jazda turstyczna dla frajdy przemieszczania sie w terenie, ładnych widoczków, możliwości oderwania się od szarości betonu i odpoczynku na łonie natury.

Można powiedziec takkie enduro ale raczej w lekkim stylu bez pociskania w dół i walenia dropów 2m .....

i ten fakt troche mnie martwi czy sie nadaje na wspólne wypady, no ale może nie długo jakoś sie razem spotkamy w terenie i zobaczymy w jakim stopniu opóźniam ekipe.....

pzdr
07.08.2008 14:26
Ojciec77 Offline
...gram lansu...

Liczba postów: 1,617
Reputacja: 18
Kraków
klima napisał(a):no ale może nie długo jakoś sie razem spotkamy w terenie i zobaczymy w jakim stopniu opóźniam ekipe...

... che che mit o "słabej kondycji" jest na porzadku dziennym... sek w tym ze juz mało kto chce sie na to nabrać...

... jeżdziłem z toba i nie ze mna te numery kolego klima....

Trochę o mnie...
http://ojciec77.blog.pl/
Ojciec77 na FB...
https://www.facebook.com/ojciec77
07.08.2008 21:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości