Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ENDURO ME - polski film o enduro
Autor Wiadomość
harry Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 5,586
Reputacja: 65
B-B
RE: ENDURO ME - polski film o enduro
He he, aż z ciekawości zajrzałem do tematu o YM Smile
19.11.2011 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebas Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 205
Reputacja: 8
Galicja
...ja bym nawet poszedl dalej - Santi curva Subito Wink!projekcja Enduro Me cudownie wplynela na ozdrowienie szkieletu po 2tyg mąk.jak reka odjal.jak cos bede swiadczyl przy procesie beatyfikacji autorow

Film bardzo fajny, lokacje urozmaicone, plany fajne, noc, mgly, deszcz... Brakowalo dotad czegos takiego na polskiej scenie mtb. Uklon tez w strone Kostka, fajnie obkminil duzo pozornie niepozornych ujec, ktore buduja klimat filmu. Co do zarzutu "przegadania", mi sie akurat ten element podoba, 2-3 zdania o tym co tam w beskidzkiej zupie najciekawszego, pod Cergowa, Dukla... Mam nadzieje, ze Enduro Me pojedzie dalej z koksem w 2012

ps. undergroundowy klimat wiszenia na scianach podczas pierwszej projekcji tez wyszedl wpyte

http://www.outdoor-adventure.blog.pl
http://www.oxygenium.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011 16:39 przez sebas.)
19.11.2011 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vasya Offline
Aspirujący MASTERS
**

Liczba postów: 438
Reputacja: 15
Spod lasu
Warto było wczoraj tam być. był jednak klimat, który wzmógł emocjonalny odbiór filmu.

Film przez swoją swojskosc ma zupełnie inny wymiar. Przyznam szczerze ze nawet ujęcia z Zawoi mnie zaskoczyły bo nie wszystkie spoty rozpoznałem. ;/
Jakby nie było, tym filmem chłopaki wpisali się w historie polskiego emtb.

I niech żałują Ci co nie zostali do końca: kolejne dwie projekcje pozwoliły doszukać się wielu drobnych szczegółów. Myśmy z TeDe, Monia, Wujkiem szlajalismy się po Krakowie do 7 rano! To się nazywa PREMIERA : D

"Willa Modrysówka" - Noclegi Zawoja
"zGrani.fr" - Freeride w Górach
***TrzyMetryPuchu
19.11.2011 17:19
aptecash Offline
Gaduła

Liczba postów: 895
Reputacja: 21
Łódź żółty ser
strasznie bym chciał zobaczyć ten film i to najlepiej dziś Smile zróbcie coś dla nizinniaka. jak to zrobić?
19.11.2011 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
k.m. Offline
Banned

Liczba postów: 2,295

szacun.dobra produkcja. Zastanawialem sie dzis na waszym filmem...

Swietny film promujacy regiony poludnia. Opylcie go do jakies izby turystyki regionalnej. Urzadu miasta,czy cos takiego
Ministerstwo turytyki i rozwoju tregionalnego...jest cos takiego?

Dla mnie arcy ciekawa inicjatywa.

Miejscowka z dupy.
19.11.2011 17:27
Ejdem Offline
Milczek
*

Liczba postów: 24
Reputacja: 0
Trójmiasto
(19.11.2011 17:25)aptecash napisał(a):  strasznie bym chciał zobaczyć ten film i to najlepiej dziś Smile zróbcie coś dla nizinniaka. jak to zrobić?

I Ci z nad morza też czekają Big Grin
19.11.2011 18:13
spoonman Offline
Gaduła

Liczba postów: 1,109
Reputacja: 22
Katowice
Powtórze to co napisali inni:
- zabrakło mi spowolnionych ujęć (ehh ma się te wymagania) i luzu przed kamerą, który macie na co dzień.
- irytowało towarzycho z tyłu bo przy pierwszej odsłonie było za głośno i ciężko było się przebić nawet z mikrofonem. Dobrze że zostaliśmy na drugą odsłonę Big Grin

Ale to szczegóły i na pewno na dłużej zapamiętamy to co było dobre a dobrego było duuużo w końskiej dawce !
Przede wszystkim kawał dobrej jazdy i świetne miejscówki. Dukla - mało kto nie chciałby się tam wybrać z rowerem po obejrzeniu filmu .
Świetne było to ujęcie z miejscowymi (starszym i młodszym) przy drodze jak grzejecie pełnym piecem Smile

Mam nadzieję że za rok objeździcie więcej miejscówek i film będzie trochę dłuższy czego wam i wszystkim życzę Smile
Jak będziecie mieć więcej czasu w przyszłym roku, to na premierę można przygotować full wersje a do sieci wrzucić skróconą wersję 20 minutową. Co o tym myślicie ?
Niezłym urozmaiceniem kolejnego filmu było by wplecenie w każdą miejscówkę, lokalesa który pokazuje najlepsze scieżki w rejonie np:
Harry w b. Śląskim, Szczavik w Wyspowym, Vasya w Zawoji itp ... Tylko oni też musieli by przećwiczyć odstresowanie przed kamerą Wink

Ogólnie to EMe jest bardzo sympatyczną produkcja poparta pozytywną nutką.
Było bardzo przytulnie i swojsko. Czułem się jak na zlocie tylko bez roweru Big Grin

19.11.2011 18:13
strarzaq Offline
Dystrybutor Nr 3

Liczba postów: 1,760
Reputacja: 43
Kurnik (ale przez "ó")
A ja powiem tak - fajnie było wznowić zeszłoroczny pomysł z Mszany i przyjechać z Pozka do Małopolski, żeby napić się ze znajomymi piwka, pooglądać produkcje TeDego i eki (rok temu były foty z Karpat), spakować się i wrócić do domu Smile Szczególnie, że znowu skasowałem sobie bark - tym razem na rowerze Smile Dzięki wszystkim za spotkanko.
(19.11.2011 15:48)Szuwar napisał(a):  Czekamy na ENDURO ME II Smile
Po scence w namiociku może się okazać, że raczej będzie to Enduro Us Big Grin

ET №23
www.beastiebikes.pl | blog.beastiebikes.pl | facebook.com/BeastieBikesPL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011 18:19 przez strarzaq.)
19.11.2011 18:17
Rzaq Offline
Krówka "Reach" Ciągutka

Liczba postów: 5,508
Reputacja: 69
Kraków/Cypel Buraczkowy
(19.11.2011 18:13)spoonman napisał(a):  Niezłym urozmaiceniem kolejnego filmu było by wplecenie w każdą miejscówkę, lokalesa który pokazuje najlepsze scieżki w rejonie np:
Harry w b. Śląskim, Szczavik w Wyspowym, Vasya w Zawoji itp ... Tylko oni też musieli by przećwiczyć odstresowanie przed kamerą Wink

Popieram Smile
19.11.2011 18:35
amun Offline
Gaduła

Liczba postów: 984
Reputacja: 8
Golkowice
kilka zdjęć
https://picasaweb.google.com/11299587040...raEnduroMe

Co byś zrobił gdybyś się nie bał
http://picasaweb.google.pl/paweldziubka
https://picasaweb.google.com/113142441425526922602
19.11.2011 19:44
pasieczkin Offline
Gaduła

Liczba postów: 2,468
Reputacja: 27
KRK - Myślenice - Kasinka
Fajnie było - dzięki qumplom bikeholikom miałem wypaśne miejsce na kanapie i dobrze się oglądało. Niestety piwa mało spróbowałem bo na parkingu pod uczelnią obok auto stało. Zresztą z wydostaniem tegoż auta mieliśmy mały problem bo ciecie bramy o 22:00 zamkneli. O mało taxi do domu nie wracałem.

A teraz o filmie Blush

TD i Braian siedzą w domu i gadają do lustra. Trochę sztywno wyszły gadki Wasze. Jak ktoś wspomniał wyżej jak z przewodnika. Życzył bym sobie dużo luzu w wypowiedziach Wink. Można by pokazywać Waszą jazdę i w tle (wyciszona muza) opowiadać o danym regionie.

Brakowało mi troszkę dramaturgi. Wspinanie się pod górę to pot, zmęczenie itp. Lubię lukać na obrazki w fimach pokazujące trud i wysiłek.

Ani jednej gleby !!! hehe - skandal

Ani pół nielegala Cool - mogliście coś bąknąć o głupich przepisach w parkach

Troszkę brakowało mi trochę obrazu z kamerki z bika. Lubię takie ujęcia.

To tyle myślę mało znaczących uwag Wink

Ale w sumie projekt oceniam bardzo pozytywnie. WIELKIE BRAWA !!! - rewelka montaż, super muza !! - super ujęcia , extra klimacik !! i Wasza superowa jazda. Brakuje takich produkcji i czekam na więcej Big Grin

Dziaj na wypadzie w górkach sobie śmigałem i nuciłem ENDURO ME :-)
aaa - i czekam na ładny krązek z autografami Wink

--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011 20:00 przez pasieczkin.)
19.11.2011 19:59
KrBiker87 Offline
Fan Maestro

Liczba postów: 969
Reputacja: 16
Kraków
Spotkanie zaliczam do mega fajnych, kupe ludzikow z forum poznalem osobiscie i przy okazji niespodziewanie duzo znajomkow z Krakowa przyszlo Smile Teczka farciaz wygral nagrode, dobrze ze baniak piwa zaserwowal, do teraz w glowie szumi Smile o filmie pare slow: swietny montaz i muzyka, brakowalo mi tylko zwolnien sm i nagrywania "z kabiny" takich jak byly na zapowiedziach, Ale odchodzac od tych minusow jak na amatorska produkcje daje 100% rekomendacji, wstawki z red tube tez niczego sobie Tongue fajnie ze taka mala knajpa byla bo bez tego klimat imprezy bylby zupelnie inny Smile

GIANT REIGN 27,5 1.5 2016
19.11.2011 22:07
Kasha Offline
like a boss

Liczba postów: 2,748
Reputacja: 17
Kraków
(19.11.2011 14:06)TomekDebiec napisał(a):  Jest kawa! W intro jak siedzimy w schronisku, ale nie wiem czy nie była przypadkiem rozpuszczalna Wink

Jezus Maria, litości z tymi kawami wszędzie, niedługo będzie strach uruchamiać jakikolwiek filmik rowerowy...

A tak w ogóle to czym prędzej wrzucać EM do neta!
19.11.2011 22:25
zawiasbartek Niedostępny
Forumowy świr

Liczba postów: 2,517
Reputacja: 45
Tychy
nie wiem co wy sie jaracie tak tym slow mo, ustalmy raz na zawsze slow mo nie jest enduro!!!!
19.11.2011 22:40
KrBiker87 Offline
Fan Maestro

Liczba postów: 969
Kraków
Hę, ze co ? Smile http://www.youtube.com/watch?gl=US&hl=pl...OmFLUXUzHo

GIANT REIGN 27,5 1.5 2016
19.11.2011 23:02
razor Offline
rycerz hardkoru

Liczba postów: 2,441
wawa
slow mo jest dobre !
zbliżenie na rozszarpywane runo leśne przez agresywny bieżnik opon - to jest to Wink

i mnie kryzys dopadł, jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę samochodem bez dachu
· filmy ·
19.11.2011 23:16
Clyde Offline
Gospodarz domu

Liczba postów: 3,661
Reputacja: 51
-------------------------
A ja nie będę poklepywał po plecach. ;] Jak dla mnie film jest sympatyczną zajawką, ale jednak za słabo wykorzystuje potencjał jaki posiadają prezentowane miejscówki, jak i umiejętności głównych bohaterów. Brakowało mi dobrej, technicznej jazdy, pokazania walki na trudnych, stromych zjazdach (np. na Śnieżniku i okolicach byłoby co robić). Zamiast tego były ujęcia napieprzanki dwóch rowerzystów po krętych leśnych/polnych ścieżkach... Wydawało mi się, że tzw. "enduro" to coś jednak trochę bardziej hardkorowego. No i panowie w wypowiedziach powagą mogliby dorównywać Krystynie Czubównie, widziałbym (o czym już wcześniej wspominano) jednak więcej luzu i naturalności. W związku z tym muzyka wypadła tutaj raczej kontrastowo. Podobały mi się natomiast zdjęcia z kręcenia filmu. W sumie bardziej niż sam film. Tak więc - niniejszą produkcję traktuję jako wstęp do czegoś bardziej przekrojowo traktującego przedstawione kawałki naszych pięknych gór i bardziej przyprawiającego o opad szczeny. Bo kontynuacja nastąpi, prawda?

Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
19.11.2011 23:17
harry Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 5,586
Reputacja: 65
B-B
kilka fotek
https://picasaweb.google.com/Kopec.Przem...6758268578
19.11.2011 23:30
Kraszan Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 223
Reputacja: 1
Kraków
niech jakis korektor poprawi na głownej "A już w przyszłym tygodniu film ukarze się w internecie"

enduro69.pl
https://picasaweb.google.com/allegro.kraszanm
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011 23:32 przez Kraszan.)
19.11.2011 23:31
zawiasbartek Niedostępny
Forumowy świr

Liczba postów: 2,517
Reputacja: 45
Tychy
@harry, czyli tak jak obstawiałem od początku czemu tak "wcześnie" wracacie do BB Wink pozwolisz że pożyczę sobie zdjęcie.
19.11.2011 23:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości