Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery ROSE, sklep ROSE VERSAND
Autor Wiadomość
paulsen Offline
Rosebikes.pl

Liczba postów: 160
Reputacja: 0
Bocholt/Wrocław
RE: Rowery ROSE, sklep ROSE VERSAND
(04.07.2016 17:23)marcin_wroclaw napisał(a):  odradzam kupowania czegokolwiek w tym sklepie !
kupiłem tamże 2 rzeczy, które były zaznaczone na stronie jako "na stanie"
1 zakup 24.05 - > wysyłka 31.05
2 zakup 10.06 - > wysyłka 30.06 !!!

właśnie doszło do mnie drugie zamówienie, i co się okazało ?? - wysłali buty o 2 numery za małe !!
nosz ku**wa, przecież to jest jakaś żenada, robiłem wcześniej zamówienia na bike-discount.de, bike24.de, bike-components.de i wielu innych niemieckich sklepach i zawsze obsługa była perfekcyjna !!, a tu jest gorzej niż w BIKESTACJI, czy innym polskim pseudosklepie.

odradzam !

Niestety podczas zmiany informatycznego systemu realizacji zamówień okazało się, że całość nie działa jak należy. Bugi w sofcie spowodowały opóźnienia w wysyłce zamówień, zdarzały się także pomyłki w zamówieniach za które wypada przeprosić.
To pierwsza tak poważna wpadka w historii firmy, gorzka lekcja pokory, z której wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość.
System powoli odzyskuje sprawność i w ciągu najbliższych tygodni postaramy się wrócić do standardu sprzed kryzysu czyli szybkiej wysyłki i bezbłędnej realizacji zamówień.

rosebikes.pl
14.07.2016 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Rowery ROSE, sklep ROSE VERSAND - paulsen - 14.07.2016 20:31

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości