Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GSB non-stop
Autor Wiadomość
mamba Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 334
Reputacja: 17
Katowice
RE: GSB non-stop
(03.09.2016 10:04)P_A_B_L_O napisał(a):  
(03.09.2016 09:28)mamba napisał(a):  mnie dalej tam ciągnie i mam nadzieję, że w końcu znajdzie się czas.

Czasu się nie znajduje. Czasu wszyscy mamy tyle samo, to nasz osobisty wybór na co ten czas poświęcamy.

PABLO

Zauważyłeś może, że nie pisałam tego do ciebie?

Sensowność twojej wypowiedzi pominę milczeniem.

MAMBAonBIKE.pl

INSTAGRAMOWE SHOTY

03.09.2016 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
słoń'67 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 423
Reputacja: 11
Żywiec
(02.09.2016 21:15)Kosta napisał(a):  Hmm...
Zrobiłem GSB 2 tygodnie temu - zacząłem w sobotę rano koło 9, skończyłem w niedzielę po południu tydzień później. W międzyczasie praktycznie 1 dzień zmarnowany na pięknej deszczowej hali Labowskiej.
Jechałem z takim młodym wymiataczem z forum, który pary w nogach do pedalowania miał cały czas za dużo Tongue
Z siebie jestem zadowolony, że udało się całość zaliczyć, że mam na pamiątkę wszystkie pieczątki ze schronisk, że udało mi się za jednym zamachem przejechać 105km z hali Labowskiej do domu, że 3 noce były w szczerym polu w za zimnym spiworze Tongue
Że treningi zacząłem w pierwszym dniu wycieczki - niestety :/
Że mam 95% przejechanej trasy zapisanej śladem gps'a, mam też czyste własne sumienie, że nie zjechalem ze szlaku - aby było szybciej... a okazji do tego na tej trasie jest mnóstwo.
Na dodatek na koniec napiszę, że GSB dla mnie umarło niestety :/ nie bo już przejechane - tylko dlatego, że szlaki zmieniły się w autostrady, a przynajmniej w dużej części w stokowki.
Nie sądziłem, że w ciągu jednego roku może tyle się zmienić na szlaku, no ale cóż - taki mamy klimat Wink

Gratki Kosta, dawaj relację i zdjęcia !
Proszę.

Trwaj chwilo trwaj jesteś taka piękna ...
03.09.2016 18:35
filq Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Reputacja: 2
Katowice
Cześć,
jestem Filip - ten co próbuje w 48h.

@słoń'67
Dopiero teraz przeczytałem toczącą się tu dyskusję, ale przede wszystkim Twoją relację. Gratulacje! Spóźnione, ale szczere. Brak wsparcia i ten fragment o stopach mnie rozwaliły. Twardy jesteś! Szacunek!

@Kosta
Gratuluje przejazdu! Jak robiłeś Biesy? W nocy?
PS Jak zdrowie pozwoli to odwiedzę Cię by uzupełnić wodę podczas przyszłorocznej próby. Ale tylko na kilka minut, bo mnie będzie czas gonił ;-)
03.09.2016 19:28
P_A_B_L_O Offline
Milczek
*

Liczba postów: 29
Reputacja: 9
Warszawa
No to i ja mam za sobą GSB z rowerem. „Z rowerem” bo chyba więcej czasu wypychałem, przepychałem, wnosiłem i znosiłem niż jechałem. Sam rower jak kloc – w pełni sztywna stalówka na plusowych kapciach, 15 kg żywej wagi, do tego wszystkie graty, żarcie, woda i browary na czarną godzinę. Wybrałem opcję namiotową, co w połączeniu z moimi zerowymi umiejętnościami jazdy po górach oraz tym, że był to pierwszy wyjazd w góry w tym roku, nie wróżyło dobrego wyniku. Mogłem się więc trochę wyluzować. Nie spieszyłem się szczególnie, ale i nie obijałem się po drodze. Nie żałowałem sobie postoju na browar, dobre żarcie, czy na pogadanie z ludźmi po drodze.

Tu jest relacja.

Tu są foty.

Wyszło 520 km, 21.913 m podejść (w rzeczywistości trochę więcej bo na odcinku Halicz - Rozsypaniec - Przeł. Bukowska przesunął się magnes na szprysze i licznik nie działał).
- netto (wg licznika, podczas wnoszenia licznik zapewne nie liczył): 74 godz. 17 min.
- brutto: 162 godz. 7 minut (6 dni 18 godz. 7 min.). Brutto bez noclegów (czas w drodze) 108 godz. 26 min. Łączny czas spędzony na biwakach 53 godz. 41 min. Więcej statystyk w relacji.

BTW: Słoniu - nie dziwię Ci się, że po bliższym kontakcie ze schodkami na Wetlińskiej odechciało Ci się sprawdzać jakie schodki są dalej.

PABLO
24.07.2017 23:15
P_A_B_L_O Offline
Milczek
*

Liczba postów: 29
Reputacja: 9
Warszawa
No to jest nowy rekord w opcji z buta.

108h 55' Rafała Bielawy.