Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vario Bike - Kraków
Autor Wiadomość
mpeskrk Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Kraków
RE: Vario Bike - Kraków
(24.01.2013 16:34)13kisiel13 napisał(a):  boję się tylko o ten termin Sad.

Jeśli chodzi o terminy to ja czekam już prawie miesiąc na amora. Przed położeniem go w serwisie Kali mówił, że będzie po niedzieli (zaraz będzie
piąta to już niedziela). Zero kontaktu, nic nie wiem co się dzieje z amorem.
Przy braku komunikacji telefonicznej, zrobiłem osobistą wizytę w serwisie. Amor wisi takiego jakiego przyniosłem - Kaliego brak.

merlin
13.08.2013 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SAJ Offline
Milczek
*

Liczba postów: 20
Reputacja: 1
KRAKÓW
u kalego jest tak pierw jego znajom, później my, może sobie na to pozwolić bo roboty ma do emerytury ,konkurcji więcej potrzeba oczywiście dobrej
24.09.2013 17:25
Kawior Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 131
Kraków
Cóż, ja do Kalego nie mam zastrzeżeń. Raz mi robił hebel i faktycznie coś tam pociekło na klocki, ale to chyba była kwestia niedoczyszczenia zacisku z DOT'a.
A tak to chodziłem do niego z wieloma pierdołami, czy to odlać troszkę oleju, czy to kupić gąbki pod uszczelki, czy kupić SPD czy popytać o coś. Nigdy nie byłem zbyty i nie czułem się w żaden sposób olany. Cena za usługę czy za części zawsze była ok. Fakt, że kiedyś pracowałem w branży wiec mnie pewnie kojarzył, ale zawsze byłem zadowolony z obsługi.
Co do terminów to nie sposób tego zbagatelizować bo mu się częto zdarza lecieć w ŁUBUDUBU mimo wszystko uważam, że to jeden z najlepszych serwisów i sam go wiele razy polecałem.

06.02.2014 11:51
budyn Offline
Milczek
*

Liczba postów: 90
Reputacja: 3

W 2012 wysyłałem tam damper scotta i czas oczekiwania nie był zły (chyba cos koło tygodnia) a że było poza sezonem to mnie nie bolało.. Oczywiście robota zrobiona bardzo fachowo..

Teraz chciałem wysłać damper fox-a. Wczoraj się dodzwoniłem za pierwszym razem i usłyszałem że max będę czekał 1,5 tygodnia a jak się uda to tydzień..

Dzisiaj wysłałem i na bieżąco dam znać jak to teraz wygląda..

EDIT:
Czas oczekiwania wyniósł dwa tygodnie ale nie było problemów z kontaktem także wiedziałem co i jak.
Robota zrobiona fachowo, damper śmiga jak malowany.

Polecam Kal(i)ego..

..byle do przodu..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2016 09:46 przez budyn.)
29.01.2016 12:49
grindz0ne Offline
Gaduła

Liczba postów: 532
Skawina
Zna ktoś się na serwisie z Krakowa i okolic ? Potrzebuje serwisu dampera Fox i hampla Sram Guide R.
Proszę o kontakt na pw.
24.10.2017 12:48
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości