Ankieta: Chętni na zakup bluz AM/EN w barwach ET:
Długi rękaw
Krótki rękaw
Prosty krój?
Czy jakieś bajery/kieszonki ?
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bluzy ET 2013 - ankieta i dyskusja
Autor Wiadomość
Pawel_BB Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 8,615
Reputacja: 88
Bielsko-Biala
Bluzy ET 2013 - ankieta i dyskusja
Witajcie w nowym roku Smile

Ugadujemy się właśnie ze Stigmą odnośnie bluz rowerowych luźnych AM/EN z grafiką ET do kupienia, pewnie lada dzień będę znał już jakieś szczegóły Smile

Zakładam ankietę żeby zorientować się o jakim rzędzie wielkości zamówienia rozmawiamy żeby ustalić ze Stigmą jakąś sensowną cenę Smile
Istenieje nawet możliwość personalizacji bluz bo przy ręcznej robocie nie będzie z tym problemu Smile

Projekt bluz istnieje na razie tylko w naszych głowach, generalnie chcemy pozostać przy naszych zielono-bialo-brązowo-czarnych barwach, pewnie jakieś logosy duże będą, może jakieś bloto itp. Smile

Ale na razie ankieta w celu zorientowania się ilu by było chętnych na takie bluzy Smile

Z góry dzięki za udział w ankiecie i oczywiściie zapraszam do dyskusji jak byście widzieli koszulki, co na nich powinno być itp.

http://www.horizonbikes.com.pl
http://www.endurotrophy.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2013 10:22 przez Pawel_BB.)
01.01.2013 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Speedy Bandito Offline
świry do przodu...

Liczba postów: 2,760
Reputacja: 47
Poznań
RE: Bluzy ET 2013 - ankieta i dyskusja
krótki rękaw nie jest ęduro. Takoż bajery i kieszonki, więc wybór jest prosty i póki co wyniki ankiety to potwierdzają Wink

Centrum Rowerowe | Dadelo

Aktualnie nie mogę czytać forum, gdyż oglądam film o bandzie motherfuckersów z LA, z którymi walczy nieprzekupny gliniarz karateka.
01.01.2013 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alkor Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 132
Reputacja: 7
Łódź
Ęduro czy nie- jednak kieszonka jest konieczna zawszeTongue więcej niet ale jedna musi być.
Można tam np. wozić te całe sztuczne wąsy.

"(...) Poza tym to nie sukienka sprawia, że wychodzi Wam sadło - to sadło sprawia, że wychodzi Wam sadło."
01.01.2013 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Speedy Bandito Offline
świry do przodu...

Liczba postów: 2,760
Reputacja: 47
Poznań
enduraki używają plecaków. Kieszonki, bidony, torebki podsiodłowe i pompki mocowane do ramy nie są ęduro. Kieszonki więc nie są potrzebne. W plecaku można wozić multum wąsów na każdą okazję - te na zjazdy i te na podjazdy, do pubu, na zakupy, do filharmonii, pogrzebowe, urodzinowe, komunijne itd.

Centrum Rowerowe | Dadelo

Aktualnie nie mogę czytać forum, gdyż oglądam film o bandzie motherfuckersów z LA, z którymi walczy nieprzekupny gliniarz karateka.
01.01.2013 23:47
alkor Offline
Rozmowny
**

Łódź
A, że niby za chusteczką też mam w otchłani plecaka grzebać? A jak się w te wszystkie wąsy zapadnie to co?
No, chyba że dmuchanie nosa tez nie jest ęduro... ale to ja nie chcę być ęduro w takim razie. Wolę społeczny ostracyzm niż gile na twarzyTongue

"(...) Poza tym to nie sukienka sprawia, że wychodzi Wam sadło - to sadło sprawia, że wychodzi Wam sadło."
02.01.2013 00:16
sibik Offline
Gaduła

Liczba postów: 2,098
Reputacja: 72
Kraków
Są jeszcze kieszenie w spodenkachTongue

ET #60

Moje cacko

SPRZEDAM
02.01.2013 00:17
Jerzy_MTB Offline
wysokogórskie xc

Liczba postów: 7,997
Reputacja: 45
-
a placaki to miewają takie sprytne kieszonki co można do nich w czasie jazdy bezproblemowo sięgać Smile
02.01.2013 00:24
alkor Offline
Rozmowny
**

Łódź
Sibik, nie sposób się nie zgodzić tylko, że:
-mnie do spodenkowych kieszeni sięga się niezbyt wygodnie, po prawdzie wymaga to akrobacji straszliwychTongue
-lubię sobie obciślaki założyć a te są pozbawione kieszonek.(Tak wiem- nie ęduro, ale jestem babą a przy okazji lubię własny tyłek toteż uważam, że mogę go światu pokazywać nierazBig Grin).

Także nadal podtrzymuję opinię o konieczności istnienia choćby jednej malutkiej kieszonki. Maluteńkiej.

Gorzej z argumentem Jerzego.... chyba się trzyma kupy... ale i tak, kieszonki są ważneTongue i będzie im przykro jak się o nich zapomni.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2013 00:30 przez alkor.)
02.01.2013 00:28
razor Offline
rycerz hardkoru

Liczba postów: 2,441
Reputacja: 16
wawa
jest jeszcze pośrednia długość, 3/4 czy jak się to zowie? tak do łokci.

i mnie kryzys dopadł, jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę samochodem bez dachu
· filmy ·
02.01.2013 00:28
Jaro Offline
Ogarniacz

Liczba postów: 542
Reputacja: 18
Kalwaria Zebrzydowska
razor napisał(a):jest jeszcze pośrednia długość, 3/4 czy jak się to zowie? tak do łokci.
3/4 to:
[Obrazek: mqdefault.jpg]

02.01.2013 01:11
Pawel_BB Offline
Dystrybutor

Bielsko-Biala
(01.01.2013 23:47)Speedy Bandito napisał(a):  enduraki używają plecaków. Kieszonki, bidony, torebki podsiodłowe i pompki mocowane do ramy nie są ęduro. Kieszonki więc nie są potrzebne. W plecaku można wozić multum wąsów na każdą okazję
Dokładnie tak samo uważam Big Grin

(02.01.2013 00:16)alkor napisał(a):  A, że niby za chusteczką też mam w otchłani plecaka grzebać?
Enduracy nie smarkają w chusteczki tylko prosto na ziemię Big Grin

(02.01.2013 00:28)alkor napisał(a):  przy okazji lubię własny tyłek toteż uważam, że mogę go światu pokazywać nierazBig Grin).
Myśle że większość chłopaków też uważa że kobiety powinny pokazywać swoje kształty Smile a tymczasem pics od didn't happen Big Grin

(02.01.2013 00:28)razor napisał(a):  jest jeszcze pośrednia długość, 3/4 czy jak się to zowie? tak do łokci.
Jak ktoś by chciał koniecznie 3/4 to myślę Stigma bez problemy też to zrobi, ale nawet o tym nie wspominałem w ankiecie bo mało kto używa takich bluz...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2013 06:09 przez Pawel_BB.)
02.01.2013 06:04
Przeor Offline
Zimny Lech

Liczba postów: 656
Reputacja: 32
Września
(02.01.2013 00:16)alkor napisał(a):  A, że niby za chusteczką też mam w otchłani plecaka grzebać? A jak się w te wszystkie wąsy zapadnie to co?
No, chyba że dmuchanie nosa tez nie jest ęduro... ale to ja nie chcę być ęduro w takim razie. Wolę społeczny ostracyzm niż gile na twarzyTongue

Są jeszcze rękawiczki, w które również można się wysmarkać i kluka podetrzećTongue

Co do tej personalizacji, to taka mała dygresja. Jak Maciekk ogarniał koszulki EMTB to im więcej szczegółów indywidualnych tym więcej pomyłek mieli no i strasznie rozwlekał się czas realizacji. Także trzeba uważać i nie na wszystko nam pozwolićTongue
02.01.2013 06:39
evo07 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 228
Reputacja: 6
wrocław
też obstawiam jak Alkor jakieś kieszonki, może to przyzwyczajenie i krosiarskie nawyki ale przydają się kieszonki w bluzie/koszulceWink

'Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem' - M.Pantani
02.01.2013 07:49
Oko50 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,892
Reputacja: 50
Gliwice
Eeeee.... Ja mam kieszonkę i ani razu nie użyłem, dla mnie zbyteczne.
Z personalizacją były by zaje8iste, wolał bym takowe ale faktycznie może to być klopot podczas realizacji.
Co do długości, to mnie ryba, teraz mam kilka krotkich, więc zagłosuje na długi rekaw, w razie czego krótką też bym nabył.

Polecał bym wrzucić chociaż poglądowy projekt, od niego zależy wiele decyzji

"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
02.01.2013 08:00
Pawel_BB Offline
Dystrybutor

Bielsko-Biala
(02.01.2013 08:00)Oko50 napisał(a):  Eeeee.... Ja mam kieszonkę i ani razu nie użyłem, dla mnie zbyteczne. .
Uwazam tak samo Smile

(02.01.2013 08:00)Oko50 napisał(a):  Z personalizacją były by zaje8iste, wolał bym takowe ale faktycznie może to być klopot podczas realizacji.
Zalezy jak bardzo będziemy mieszać, ja to widzę bardziej jako walnięcie swojego nicka i z bani a nie jakieś zmiany projektów, kroju, kolorów itp.

02.01.2013 08:26
Oko50 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,892
Reputacja: 50
Gliwice
Dokładnie - nick i nic więcej.

"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
02.01.2013 08:30
qdlaty123 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,496
Reputacja: 71
Gliwice
(02.01.2013 00:28)alkor napisał(a):  -lubię sobie obciślaki założyć a te są pozbawione kieszonek.(Tak wiem- nie ęduro, ale jestem babą a przy okazji lubię własny tyłek toteż uważam, że mogę go światu pokazywać nierazBig Grin).
Dokładnie tak! Dokładnie!
ZDJĘCIA!!! Smile

(02.01.2013 00:28)alkor napisał(a):  Także nadal podtrzymuję opinię o konieczności istnienia choćby jednej malutkiej kieszonki. Maluteńkiej.

Olej kieszonkę...załóż torebkę pod ramę Big Grin
...i sakwy Tongue chusteczki wejdą Big Grin

OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
02.01.2013 09:50
Jerzy_MTB Offline
wysokogórskie xc

Liczba postów: 7,997
Reputacja: 45
-
I żeby krój był taki, żeby S-ka nie była dla mnie za duża Tongue
02.01.2013 09:51
pie3ak Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 127
Reputacja: 3
wawa
Chciałem się tylko upewnić, że to nie chodzi o bluzę na 6OS tylko o rowerową - do jazdy, czy tak?

http://www.lenkairysio.pl

rycerze hardcoru jadą do oporu ;-)
02.01.2013 09:57
harry Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 5,586
Reputacja: 65
B-B
Jerzy zbroję musisz kupić Tongue
02.01.2013 10:07
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości