Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przewóz roweru pociągiem
Autor Wiadomość
Thorwald Offline
Milczek
*

Liczba postów: 20
Reputacja: 0
Polska
RE: Przewóz roweru pociągiem
(30.12.2017 17:41)arczii napisał(a):  W kolejach mazowieckich nie ma oplat za rower

Ale kiedyś płaciło się jak się jechało poza sezonem letnim. Dlatego napisałem w czasie przeszłym. KM to był przykład sposobu na mail do centrali danego przewoźnika. Nie miałem okazji stosować tego sposobu w innych kolejach regionalnych, ale jeżeli ktoś często korzysta z innych kolej regionalnych to może spróbować napisać do centrali z prośbą o interpretacje i jak będzie pozytywna wydrukować sobie maila. Taki mail byłby szczególnie korzystny dla kogoś kto podjeżdża krótkie odcinki na zatłoczonej trasie. :-)
01.01.2018 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
werqa Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Tomaszów
Ja nigdy problemów nie miałam z przewozem. Mili panowie nawet pomagali go wnieść Big Grin
22.03.2018 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pmarek Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 10
Poznań
Nigdy nie miałem problemu z przewozem czy to w tramwaju, czy autobusie, czy czymkolwiek innym. Wiadomo, w komunikacji miejskiej zawsze ktoś pomruczy, bo nie dogodzisz każdego. Ale w kwestii przewozu koleją, warto zapytać przewoźnika jak to wygląda i nie ma żadnego problemu Wink
20.07.2018 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piotr34 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 14
Warszawa
Ja też nigdy nie miałem problemu z przewozem roweru, wystarczy sprawdzić wcześniej czy pociąg ma specjalny wagon z wieszakami na rower. Zazwyczaj mają.

Raz mi się zdarzyło jak wracałem z urlopu, że w pociągu nie było miejsca na rowery, pomimo tego, że była informacja o wagonie z hakami. Rowery podróżujących stały w korytarzach i to był dramat, w ogóle nie było przejścia. Ale to była tylko jedna taka sytuacja i na szczęście ja nie miałem wtedy ze sobą roweru Big Grin
31.07.2018 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melvit Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Warszawa
U mnie nie ma z tym problemu. Regularnie podróżuję z rowerem pociągiem i nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Teraz latem masę osób przewozi pociągiem swoje dwa kółka.

MELVIT - producent zdrowej żywności - sprawdź http://melvit.pl
01.08.2018 12:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości