Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACTIVIA Gliwice- Profesjonalny Serwis oraz Producent Narzędzi i Części Rowerowych
Autor Wiadomość
matpog Offline
Milczek
*

Liczba postów: 81
Reputacja: 1
Gliwice
ACTIVIA Gliwice- Profesjonalny Serwis oraz Producent Narzędzi i Części Rowerowych
+ za ceny, czas realizacji, dobry kontakt i rozsądne podejście do klienta.

Kupiłem tam Epicona X1 RL-RC, do odbioru był na następny dzień roboczy, ustawiony zgodnie z życzeniem na 140mm. Dziś wpadłem tam pokombinować trochę ze sprężyną negatywną. Przy okazji wymieniłem łożyska w suporcie. Wszystko za free (a niektóre serwisy za przykręcenie głupiego hollowtecha wołają sobie i z 15zł...). Ponadto koleś ma też autoryzację Santoura na serwis ich amortyzatorów. Ceny chyba konkurencyjne, np. centrowanie kół za dyszke.
Póki co jestem zadowolony i polecam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2013 12:16 przez matpog.)
16.05.2013 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elindil Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Gorzów Wlkp
Wink RE: activia.sgl.pl + serwis Gliwice
Zamówiłem w tym serwisie amortyzatory Sr.Suntour XCT z najnowszej kolekcij z 2013 roku. Paczka doszła na drugi dzień, a amortyzator juz przyciety z bitą gwiazdką . PolecamBig Grin.
19.05.2013 18:24
qdlaty123 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,500
Reputacja: 71
Gliwice
RE: activia.sgl.pl + serwis Gliwice
Mieszkam w Gliwicach od dzieciństwa, a sklepu nie znam Smile

Albo istnieje od niedawna, albo nie ma szału.
Na stronie sklepu nie ma nic godnego uwag - w dziale łożyska do spuportu znalazłem wianki z kulkami (niby dobrze, ale nie było nic innego).

Czy oni cokolwiek sprzedają? Powyżej Alivio? Wink
Pytam bez zgryźliwości Tongue

Edyta 17 czerwca '14:
po ponad roku od nawiązania pierwszego kontaktu (takiego kontaktu bardziej z ciekawości) mogę dopisać, że chęci i zapał do zaistnienia w biznesie zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie.
Nie mogę pisać wielu rzeczy, bo to wszystko tajemnice Wink ale ilość narzędzi, rur sterowych i innych gratów wykonanych samemu od podstaw są miłym zaskoczeniem wśród rodzimych sklepów, które po prostu sprzedają części i robią serwis.
Nie czuję się na siłach, żeby cokolwiek oceniać i porównywać, ale powyższy MÓJ post dziś po roku wydaje mi się trochę krzywdzący....toteż powyższe odszczekuję Tongue
Strona to nie wszystko - choć przydałoby się nad nią popracować (jak się znajdzie wolny czas) Big Grin
POWODZENIA Piotrek Smile

OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2014 21:29 przez qdlaty123.)
19.05.2013 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Semper**fi Offline
Milczek
*

Liczba postów: 95
Konstancin
qdlaty: w mailu gość napisał mi, że ma więcej towaru na stanie, tylko nie wszystko wrzucone na www...więc trzeba pisać (co nie których pewnie zniechęci Cool ).

Ja kupiłem tam Suntour DURO i jestem zadowolony, bo i cena okazyjna (600) i dostawa szybka.

Jeśli ktoś będzie kupował amory to zwróćcie uwagę, że modele pod oś 20qr z 2011 (i z wyprzedaży) mogą nie mieć zacisku QLOC.
Z 2012 są z zaciskiem w komplecie oraz pompką (info od właściciela).

Activia ostatnio była jedynym sklepem z dostępnymi Duroluxami Wink (wątek na innym forum poruszał ten temat Cool )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2013 08:27 przez Semper**fi.)
20.05.2013 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matpog Offline
Milczek
*

Liczba postów: 81
Gliwice
Jak wspominałem troche grzebałem u niego z moim Epiconem. Potem był wyjazd w Beskid, a wczoraj telefon od właściciela z pytaniem jak się sprawuje amortyzator i czy zmieniamy coś dalej. W sumie miło z jego strony, że się interesuje. Plus za to. Również życze mu powodzenia na rynku.
20.05.2013 13:24
qdlaty123 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,500
Reputacja: 71
Gliwice
I tej wersji się trzymajmy, bo nasz gliwicki rynek w tej kwestii jest cienki jak plaster szynki Big Grin

Mamy jeden serwis który cokolwiek siedzi w temacie, bo Puchu to były czynny zjazdowiec zapaleniec.
Mamy serwis, który głównie sprzedaje pierdoły.
Kolejny, który tulejki dampera wymienia poprzez odkręcenie śruby do pompowania azotu Big Grin ech...szkoda gadać...
Kolejne dwa, które w nartach siedzą całkiem dobrze i nie są drogie, ale latem sprzedają marketing shimano i ślepo w ten marketing wierzą, i po prostu przestałem im dawno ufać.

To tyle w sumie... Smile najbliższy sensowny jest w Katowicach, więc kawałek Big Grin

OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
20.05.2013 14:07
tomke1 Offline
Milczek
*

Liczba postów: 48
Reputacja: 2
slask
Skuszony tym wątkiem i chęcią tuningu XCR'a w rowerze żony póki co ograniczyłem się do kontaktu telefonicznego.
Niby ok, miło i bez problemów... ale według tego "serwisu" to obniżenie XCR'a z 100 na 80 to kwestia obcięcia jakiejś śruby, o zgrozo Smile
Sam dobrze wiem że tylko podkładkę muszę dołożyć, a dzwoniłem by się zapytać o dostępność miękkiej sprężyny 80, bo 100 przy obniżonym skoku się utwardzi.

I niestety muszę potwierdzić to co piszę qdlaty123 że u nas (w Gliwicach) to konkretnego serwisu brak i jak miałem jakikolwiek problem to jak ognia unikałem zostawiania roweru. Najbliższy jaki mi jeszcze nie zalazł za skórę to NCB w Rudzie, chociaż też idealny nie jest. A MK BIKE to dla mnie wielka porażka...

A może by zmienić branżę i jakiś serwis w GL otworzyć ? hmmm Smile
23.05.2013 07:39
ACTIVIA Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 111
Reputacja: 7
Gliwice
(23.05.2013 07:39)tomke1 napisał(a):  Skuszony tym wątkiem i chęcią tuningu XCR'a w rowerze żony póki co ograniczyłem się do kontaktu telefonicznego.
Niby ok, miło i bez problemów... ale według tego "serwisu" to obniżenie XCR'a z 100 na 80 to kwestia obcięcia jakiejś śruby, o zgrozo Smile
Sam dobrze wiem że tylko podkładkę muszę dołożyć, a dzwoniłem by się zapytać o dostępność miękkiej sprężyny 80, bo 100 przy obniżonym skoku się utwardzi.

I niestety muszę potwierdzić to co piszę qdlaty123 że u nas (w Gliwicach) to konkretnego serwisu brak i jak miałem jakikolwiek problem to jak ognia unikałem zostawiania roweru. Najbliższy jaki mi jeszcze nie zalazł za skórę to NCB w Rudzie, chociaż też idealny nie jest. A MK BIKE to dla mnie wielka porażka...

A może by zmienić branżę i jakiś serwis w GL otworzyć ? hmmm Smile

Szanowny kolego. Nie prowadzimy sam serwis lecz także produkcję części rowerowych i narzędzi przez to doradzaliśmy tobie tylko zmniejszenie długości dwóch śrub trzymających dolną część goleni. Takie skrócenie to mógł byś sobie samemu zrobić, zaś chcąc wymieniac spręzyny to już 50zł w plecy i te podkłądki. Ponadto to nie jest żadna zgroza jak to ty twierdzisz. Zapytaj się "qdlaty123" jak jest u nas, bo on już nas poznał.

PozdrawiamBig Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2013 15:50 przez ACTIVIA.)
16.11.2013 17:27
golarz Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 141
Reputacja: 4
.
Napisze tak, podejście super, Kolega rozwalił foxa 34 - tłumik. Nowy tlumik do foxa 1000, Kolega z Activi odbudował cały tłumik za koszt poniżej 50% ceny nowego tłumika. Z oryginalnego tłumika zostało tylko body. Wymienione zostały wszystkie plastikowe elementy na metalowe. Ogólnie fox chodzi lepiej niż na oryginalnym tłumiku. Polecam jak najbardziej, zdrowe podejście do klienta.
20.11.2013 10:15
Giskan Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 8
Żory
RE: ACTIVIA Gliwice- Profesjonalny Serwis oraz Producent Narzędzi i Części Rowerowych
Właściciel sklepu sam odezwał się w temacie (na tym forum) w którym oczekiwałem pomocy przy doborze amortyzatora, ponadto zaproponował najniższą cenę na rynku Smile Więc jak tu się nie skusić Smile Kontakt i czas realizacji także na wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem Big Grin
06.05.2014 19:41
bdk Offline
Milczek
*

Liczba postów: 59
Gniezno
RE: ACTIVIA Gliwice- Profesjonalny Serwis oraz Producent Narzędzi i Części Rowerowych
Wg mnie sklep godny polecenia - kupiłem tam Epicona. Dwa największe plusy:

+ kontakt z klientem
+ niskie ceny
07.05.2014 08:37
Da__FreaK Offline
Gaduła

Liczba postów: 530
Reputacja: 4
wkrótce Cisiec / Beskidy
Ooo ! przerabiają amorki Smile To ja mam pytanie Smile Ile za przerobienie talasa na floata ( sam tlumik air )?

http://www.piotrtelega.com
07.05.2014 08:41
Oko50 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,895
Reputacja: 50
Gliwice
Dzięki za serwis kółek - wycentrowane, piasty przeserwisowane, a wszystko szybko i w dobrej cenie.
Polecam

"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
30.05.2014 12:54
kulten Offline
Gaduła

Liczba postów: 537
Poznań
Zamówiłem Marzocchi 55 CR z 2015r - amorek dotarł ultra szybko. Sprzęt czeka teraz na resztę gratów i wkrótce będzie zamontowany.

Kontakt z Activia super. Miły i w porządku sprzedający. Jestem bardzo zadowolony Smile .

Serwis i naprawa laptopów Poznań
06.04.2015 09:38
rowerowy partyzant Offline
na tyłach pieszego wroga

Liczba postów: 2,051
Reputacja: 9
południowy prażynek
Zawsze zadzwoni, pogada, doradzi i czemuś zaradzi. Prawdziwy pasjonat któremu zależy na zadowoleniu klienta.

Na boku mógłby prowadzić szkolenia z obsługi klienta.

Sports Tracker

Sprzedam!

Survival enduro Warsaw.

- Daleko do góry Lotnika?
- Jak zobaczysz w krzakach gościa który się łamie to będziesz na miejscu.
06.04.2015 10:04
owczar88 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 4
Łódź
bardzo polecam ten sklep, jednak czasem można odczuć, że właściciel ma za dużo na głowie Tongue ale to drobne przeoczenia, które można wybaczyć
07.04.2016 14:10
HESHER Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Lubuskie
zgadzam sie z przedmówca, ale mozna bardzo polecic Pana Piotra, zamówiłem duroluxa rc2 w naprawde przystepnej cenie sterowka 1/1,8 cala super ze jeszcze mozna bylo zamowic z taka rurka. pozdrawiam Pana Piotra
05.06.2016 12:29
mm87 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 12
Lubelskie
Auron 29 zakupiony. Świetny i szybki kontakt, szybka wysyłka i bardzo profesjonalne podejście do słabo ogarniającego klienta Big Grin
10.07.2016 12:33
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości