Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACTIVIA Gliwice- Profesjonalny Serwis oraz Producent Narzędzi i Części Rowerowych
Autor Wiadomość
matpog Offline
Milczek
*

Liczba postów: 81
Reputacja: 1
Gliwice
ACTIVIA Gliwice- Profesjonalny Serwis oraz Producent Narzędzi i Części Rowerowych
+ za ceny, czas realizacji, dobry kontakt i rozsądne podejście do klienta.

Kupiłem tam Epicona X1 RL-RC, do odbioru był na następny dzień roboczy, ustawiony zgodnie z życzeniem na 140mm. Dziś wpadłem tam pokombinować trochę ze sprężyną negatywną. Przy okazji wymieniłem łożyska w suporcie. Wszystko za free (a niektóre serwisy za przykręcenie głupiego hollowtecha wołają sobie i z 15zł...). Ponadto koleś ma też autoryzację Santoura na serwis ich amortyzatorów. Ceny chyba konkurencyjne, np. centrowanie kół za dyszke.
Póki co jestem zadowolony i polecam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2013 12:16 przez matpog.)
16.05.2013 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elindil Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Gorzów Wlkp
Wink RE: activia.sgl.pl + serwis Gliwice
Zamówiłem w tym serwisie amortyzatory Sr.Suntour XCT z najnowszej kolekcij z 2013 roku. Paczka doszła na drugi dzień, a amortyzator juz przyciety z bitą gwiazdką . PolecamBig Grin.
19.05.2013 18:24
qdlaty123 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,500
Reputacja: 71
Gliwice
RE: activia.sgl.pl + serwis Gliwice
Mieszkam w Gliwicach od dzieciństwa, a sklepu nie znam Smile

Albo istnieje od niedawna, albo nie ma szału.
Na stronie sklepu nie ma nic godnego uwag - w dziale łożyska do spuportu znalazłem wianki z kulkami (niby dobrze, ale nie było nic innego).

Czy oni cokolwiek sprzedają? Powyżej Alivio? Wink
Pytam bez zgryźliwości Tongue

Edyta 17 czerwca '14:
po ponad roku od nawiązania pierwszego kontaktu (takiego kontaktu bardziej z ciekawości) mogę dopisać, że chęci i zapał do zaistnienia w biznesie zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie.
Nie mogę pisać wielu rzeczy, bo to wszystko tajemnice Wink ale ilość narzędzi, rur sterowych i innych gratów wykonanych samemu od podstaw są miłym zaskoczeniem wśród rodzimych sklepów, które po prostu sprzedają części i robią serwis.
Nie czuję się na siłach, żeby cokolwiek oceniać i porównywać, ale powyższy MÓJ post dziś po roku wydaje mi się trochę krzywdzący....toteż powyższe odszczekuję Tongue
Strona to nie wszystko - choć przydałoby się nad nią popracować (jak się znajdzie wolny czas) Big Grin
POWODZENIA Piotrek Smile

OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2014 21:29 przez qdlaty123.)
19.05.2013 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Semper**fi Offline
Milczek
*

Liczba postów: 95
Konstancin
qdlaty: w mailu gość napisał mi, że ma więcej towaru na stanie, tylko nie wszystko wrzucone na www...więc trzeba pisać (co nie których pewnie zniechęci Cool ).

Ja kupiłem tam Suntour DURO i jestem zadowolony, bo i cena okazyjna (600) i dostawa szybka.

Jeśli ktoś będzie kupował amory to zwróćcie uwagę, że modele pod oś 20qr z 2011 (i z wyprzedaży) mogą nie mieć zacisku QLOC.
Z 2012 są z zaciskiem w komplecie oraz pompką (info od właściciela).

Activia ostatnio była jedynym sklepem z dostępnymi Duroluxami Wink (wątek na innym forum poruszał ten temat Cool )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2013 08:27 przez Semper**fi.)
20.05.2013 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matpog Offline
Milczek
*

Liczba postów: 81
Gliwice
Jak wspominałem troche grzebałem u niego z moim Epiconem. Potem był wyjazd w Beskid, a wczoraj telefon od właściciela z pytaniem jak się sprawuje amortyzator i czy zmieniamy coś dalej. W sumie miło z jego strony, że się interesuje. Plus za to. Również życze mu powodzenia na rynku.
20.05.2013 13:24
qdlaty123 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,500
Reputacja: 71
Gliwice
I tej wersji się trzymajmy, bo nasz gliwicki rynek w tej kwestii jest cienki jak plaster szynki Big Grin

Mamy jeden serwis który cokolwiek siedzi w temacie, bo Puchu to były czynny zjazdowiec zapaleniec.
Mamy serwis, który głównie sprzedaje pierdoły.
Kolejny, który tulejki dampera wymienia poprzez odkręcenie śruby do pompowania azotu Big Grin ech...szkoda gadać...
Kolejne dwa, które w nartach siedzą całkiem dobrze i nie są drogie, ale latem sprzedają marketing shimano i ślepo w ten marketing wierzą, i po prostu przestałem im dawno ufać.

To tyle w sumie... Smile najbliższy sensowny jest w Katowicach, więc kawałek Big Grin

OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
20.05.2013 14:07
tomke1 Offline
Milczek
*

Liczba postów: 48
Reputacja: 2
slask
Skuszony tym wątkiem i chęcią tuningu XCR'a w rowerze żony póki co ograniczyłem się do kontaktu telefonicznego.
Niby ok, miło i bez problemów... ale według tego "serwisu" to obniżenie XCR'a z 100 na 80 to kwestia obcięcia jakiejś śruby, o zgrozo Smile
Sam dobrze wiem że tylko podkładkę muszę dołożyć, a dzwoniłem by się zapytać o dostępność miękkiej sprężyny 80, bo 100 przy obniżonym skoku się utwardzi.

I niestety muszę potwierdzić to co piszę qdlaty123 że u nas (w Gliwicach) to konkretnego serwisu brak i jak miałem jakikolwiek problem to jak ognia unikałem zostawiania roweru. Najbliższy jaki mi jeszcze nie zalazł za skórę to NCB w Rudzie, chociaż też idealny nie jest. A MK BIKE to dla mnie wielka porażka...

A może by zmienić branżę i jakiś serwis w GL otworzyć ? hmmm Smile
23.05.2013 07:39
ACTIVIA Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 111
Reputacja: 7
Gliwice
(23.05.2013 07:39)tomke1 napisał(a):  Skuszony tym wątkiem i chęcią tuningu XCR'a w rowerze żony póki co ograniczyłem się do kontaktu telefonicznego.
Niby ok, miło i bez problemów... ale według tego "serwisu" to obniżenie XCR'a z 100 na 80 to kwestia obcięcia jakiejś śruby, o zgrozo Smile
Sam dobrze wiem że tylko podkładkę muszę dołożyć, a dzwoniłem by się zapytać o dostępność miękkiej sprężyny 80, bo 100 przy obniżonym skoku się utwardzi.

I niestety muszę potwierdzić to co piszę qdlaty123 że u nas (w Gliwicach) to konkretnego serwisu brak i jak miałem jakikolwiek problem to jak ognia unikałem zostawiania roweru. Najbliższy jaki mi jeszcze nie zalazł za skórę to NCB w Rudzie, chociaż też idealny nie jest. A MK BIKE to dla mnie wielka porażka...

A może by zmienić branżę i jakiś serwis w GL otworzyć ? hmmm Smile

Szanowny kolego. Nie prowadzimy sam serwis lecz także produkcję części rowerowych i narzędzi przez to doradzaliśmy tobie tylko zmniejszenie długości dwóch śrub trzymających dolną część goleni. Takie skrócenie to mógł byś sobie samemu zrobić, zaś chcąc wymieniac spręzyny to już 50zł w plecy i te podkłądki. Ponadto to nie jest żadna zgroza jak to ty twierdzisz. Zapytaj się "qdlaty123" jak jest u nas, bo on już nas poznał.

PozdrawiamBig Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2013 15:50 przez ACTIVIA.)
16.11.2013 17:27
golarz Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 141
Reputacja: 4
.
Napisze tak, podejście super, Kolega rozwalił foxa 34 - tłumik. Nowy tlumik do foxa 1000, Kolega z Activi odbudował cały tłumik za koszt poniżej 50% ceny nowego tłumika. Z oryginalnego tłumika zostało tylko body. Wymienione zostały wszystkie plastikowe elementy na metalowe. Ogólnie fox chodzi lepiej niż na oryginalnym tłumiku. Polecam jak najbardziej, zdrowe podejście do klienta.
20.11.2013 10:15
Giskan Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 8
Żory
RE: ACTIVIA Gliwice- Profesjonalny Serwis oraz Producent Narzędzi i Części Rowerowych
Właściciel sklepu sam odezwał się w temacie (na tym forum) w którym oczekiwałem pomocy przy doborze amortyzatora, ponadto zaproponował najniższą cenę na rynku Smile Więc jak tu się nie skusić Smile Kontakt i czas realizacji także na wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem Big Grin
06.05.2014 19:41
bdk Offline
Milczek
*

Liczba postów: 59
Gniezno
RE: ACTIVIA Gliwice- Profesjonalny Serwis oraz Producent Narzędzi i Części Rowerowych
Wg mnie sklep godny polecenia - kupiłem tam Epicona. Dwa największe plusy:

+ kontakt z klientem
+ niskie ceny
07.05.2014 08:37
Da__FreaK Offline
Gaduła

Liczba postów: 522
Reputacja: 4
wkrótce Cisiec / Beskidy
Ooo ! przerabiają amorki Smile To ja mam pytanie Smile Ile za przerobienie talasa na floata ( sam tlumik air )?

http://www.piotrtelega.com
07.05.2014 08:41
Oko50 Offline
OQS Rider

Liczba postów: 3,889
Reputacja: 50
Gliwice
Dzięki za serwis kółek - wycentrowane, piasty przeserwisowane, a wszystko szybko i w dobrej cenie.
Polecam

"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
30.05.2014 12:54
kulten Offline
Gaduła

Liczba postów: 539
Poznań
Zamówiłem Marzocchi 55 CR z 2015r - amorek dotarł ultra szybko. Sprzęt czeka teraz na resztę gratów i wkrótce będzie zamontowany.

Kontakt z Activia super. Miły i w porządku sprzedający. Jestem bardzo zadowolony Smile .

Serwis i naprawa laptopów Poznań
06.04.2015 09:38
rowerowy partyzant Offline
na tyłach pieszego wroga

Liczba postów: 2,051
Reputacja: 9
południowy prażynek
Zawsze zadzwoni, pogada, doradzi i czemuś zaradzi. Prawdziwy pasjonat któremu zależy na zadowoleniu klienta.

Na boku mógłby prowadzić szkolenia z obsługi klienta.

Sports Tracker

Sprzedam!

Survival enduro Warsaw.

- Daleko do góry Lotnika?
- Jak zobaczysz w krzakach gościa który się łamie to będziesz na miejscu.
06.04.2015 10:04
owczar88 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 4
Łódź
bardzo polecam ten sklep, jednak czasem można odczuć, że właściciel ma za dużo na głowie Tongue ale to drobne przeoczenia, które można wybaczyć
07.04.2016 14:10
HESHER Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Lubuskie
zgadzam sie z przedmówca, ale mozna bardzo polecic Pana Piotra, zamówiłem duroluxa rc2 w naprawde przystepnej cenie sterowka 1/1,8 cala super ze jeszcze mozna bylo zamowic z taka rurka. pozdrawiam Pana Piotra
05.06.2016 12:29
mm87 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 12
Lubelskie
Auron 29 zakupiony. Świetny i szybki kontakt, szybka wysyłka i bardzo profesjonalne podejście do słabo ogarniającego klienta Big Grin
10.07.2016 12:33
kulten Offline
Gaduła

Poznań
Mimo mojej początkowej pozytywnej opinii o sprzedającym jakim jest Activia niestety musiałem zmienić zdanie...

Kupiłem w Activia Marzocha 55 model 2015r i mimo, że okres gwarancyjny się jeszcze nie skończył sprzedający nie chciał przyjąć amora na sprawdzenie w związku ze złą pracą widelca (wieszanie się amora, fatalna praca) zasłaniając się tym, że już marzocchi nie sprzedaje. Sklep ma obowiązek przyjąć w ramach reklamacji wadliwy produkt i ewentualnie odesłać go do pierwszego dystrybutora lub producenta niezależnie czy nadal sprzedaje produkty danego producenta.

Niestety w tym przypadku sprzedający czyli Piotr Burzawa olał mnie po całości dodatkowo kłamiąc, że nie rozkręcał tego amortyzatora choć jest dokładnie inaczej ponieważ przed zakupem prosiłem o zmianę skoku ze 170 na 150 co sprzedający zrobił (cytat z rozmowy z gg: "Piotr Burzawa (24519951)

Witam. Marzocchi w drodze 1 kwi 2015 22:55
Do ciebie
Skok zmieniłem na 150mm")

Nie mogąc liczyć na pomoc sprzedającego oddałem amora do serwisu w Poznaniu gdzie okazało się, że podczas zmiany skoku amor został w 2óch miejscach uszkodzony na moje szczęście można było to naprawić i teraz wreszcie mogę powiedzieć, że moje 5-tki pracują prawidłowo.

Nie życzę nikomu takiego sprzedawcy jakim jest Activia!

15.04.2017 11:41
kulten Offline
Gaduła

Poznań
(16.04.2017 12:35)ACTIVIA napisał(a):  
(15.04.2017 11:41)kulten napisał(a):  Mimo mojej początkowej pozytywnej opinii o sprzedającym jakim jest Activia niestety musiałem zmienić zdanie...

Kupiłem w Activia Marzocha 55 model 2015r i mimo, że okres gwarancyjny się jeszcze nie skończył sprzedający nie chciał przyjąć amora na sprawdzenie w związku ze złą pracą widelca (wieszanie się amora, fatalna praca) zasłaniając się tym, że już marzocchi nie sprzedaje. Sklep ma obowiązek przyjąć w ramach reklamacji wadliwy produkt i ewentualnie odesłać go do pierwszego dystrybutora lub producenta niezależnie czy nadal sprzedaje produkty danego producenta.

Niestety w tym przypadku sprzedający czyli Piotr Burzawa olał mnie po całości dodatkowo kłamiąc, że nie rozkręcał tego amortyzatora choć jest dokładnie inaczej ponieważ przed zakupem prosiłem o zmianę skoku ze 170 na 150 co sprzedający zrobił (cytat z rozmowy z gg: "Piotr Burzawa (24519951)

Witam. Marzocchi w drodze 1 kwi 2015 22:55
Do ciebie
Skok zmieniłem na 150mm")

Nie mogąc liczyć na pomoc sprzedającego oddałem amora do serwisu w Poznaniu gdzie okazało się, że podczas zmiany skoku amor został w 2óch miejscach uszkodzony na moje szczęście można było to naprawić i teraz wreszcie mogę powiedzieć, że moje 5-tki pracują prawidłowo.

Nie życzę nikomu takiego sprzedawcy jakim jest Activia!

Niezły z ciebie gość, oceniłeś mnie negatywnie za zakupiony amorek chodź przekierowałem cię do odpowiednich ludzi czyli do dystrybutora Gregorio ze względu tego że nie zajmuję się tą marką. Wysyłając do mnie to taką sama odpowiedź byś dostał co bezpośrednio od dystrybutora, Niestety do Gregorio albo nie próbowałeś wysyłać albo ci odmówili. Gdybym wiedział że ci zależy przeze mnie dostać odpowiedź od Gregorio to wziął bym ci przyjął ten amorek i wysłał do Gregorio

Nawet jeśli jako firma kupiłbyś czajnik w biedronce to jako kupujący zwracasz się z reklamacją czy prośbą o sprawdzenie do biedronki czyli miejsca,w którym dokonałeś zakupu. Jeśli biedronka nie sprzedaje już czajników firmy x a tylko firmy y to wcale nie oznacza, że zaprzestają przyjmować reklamacje na czajniki firmy x. Jeśli tego nie rozumiesz tzn, że nie dorosłeś do prowadzenie własnej przedsiębiorczości i nie rozumiesz, że o klienta się dba. Ale nie zamierzam ci tego bardziej tłumaczyć bo to nie leży w moim interesie.

Gregorio mi nie odmówiło tylko stwierdziło, że "ten typ tak ma". I dlatego, że ty jako sprzedający wysłałeś mnie na drzewo a Gregorio nie wyraziło zbytniej chęci na przyjęcie amora argumentując, że to jest niby "normalna praca" doszedłem do przekonania, że lepiej na tym wyjdę jeśli oddam amora osobie trzeciej.

17.04.2017 10:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości