Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery ROSE, sklep ROSE VERSAND
Autor Wiadomość
paulsen Offline
Rosebikes.pl

Liczba postów: 160
Reputacja: 0
Bocholt/Wrocław
Witam wszystkich.
W związku z otwarciem na forum specjalnego wątku o rowerach ROSE na początek chciałbym przedstawić firmę tym wszystkim, którzy nie mieli okazji zetknąć się z naszymi rowerami.
Rose to firma rodzinna, działająca w Bocholt od 1907 roku. W Europie słynie przede wszystkim jako jeden z największych sklepów wysyłkowych, działający od ponad 30 lat i wydający co roku obszerny katalog poświęcony rowerom, ubiorom, częściom i akcesoriom.

Firma Rose od 1994 roku produkuje także bardzo szeroką gamę rowerów. Na początku sprzedawane były pod marką Red Bull, a od trzech lat oferowane są pod nazwą ROSE.

Cechą charakterystyczną jest możliwość konfiguracji roweru tj doboru komponentów: sztyc, kierownic, siodełek, kół, opon, mostków, korb i przełożeń według własnych upodobań. Dlatego najczęściej nie są dostępne od ręki za wyjątkiem modeli powystawowych lub sprzedawanych w ramach ofert specjalnych. Po złożeniu wg specyfikacji podanej w zamówieniu rower wysyłany jest DHLem do klienta.
Ramy produkowane są według naszych projektów i pod naszą kontrolą jakości na Dalekim Wschodzie. Projekty i związane z nimi testy zmęczeniowe konsultowane są z dwoma zespołami inżynierów pod wodzą Dirka Zedlera (http://www.zedler.de) oraz Manfreda Totto (http://www.efbe.de). Ramy nie mają limitów wagowych, udzielamy na nie 10 lat gwarancji, a na komponenty 2 lata nawet jeśli bierze się udział w zawodach. W przypadku stwierdzenia usterki roweru nie pozwalającej na jego dalszą eksploatację zwykle zabieramy rower na inspekcję do centrali gdy uszkodzeniu ulegnie część (np padnie wkład suportu) wtedy wysyłamy nową.

Rowery ROSE dostępne są także w sklepie stacjonarnym BIKETOWN w Bocholt, prawdziwym „raju” dla rowerzystów o powierzchni 6000 m2. Jak wygląda w środku można zobaczyć tutaj:
http://360pano-rundg...wn/eg/tour.html

Wszystkim chcącym kupić rower ROSE doradzamy wyrobienie sobie Karty Rose: skorzystało z niej ponad 135 000 rowerzystów z całej Europy. Rejestracja jest darmowa, a każdy nowy klient otrzymuje startowe - 300 punktów. Za każde wydane euro właścicielowi karty naliczane są dwa punkty. Zebrane punkty można wymieniać podczas kolejnych zakupów na produkty z katalogu wg przelicznika: 1 punt = 0,01 euro. Towary (rowery również) można zwrócić do miesiąca od daty zakupu. Ubrania o nietrafionym rozmiarze można wymienić od ręki, zwrot i ponowna wysyłka są bezpłatne.
W tym wątku informował będę o zasadach działania naszego sklepu, realizacji zamówień, reklamacji itd.
Zapytania dotyczące konkretnych modeli i konfiguracji można zadawać w wątku lub słać na priva.

Uwaga, kto chciałby zdobyć rower marzeń o wartości do 2000 euro?
Wystarczy do końca maja zapisać się na nasz newsletter:

http://www.rosebikes.pl/zawiera/usugi/newsletter

Przy okazji honorujemy każdego voucherem na 10 euro.

rosebikes.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2014 08:53 przez paulsen.)
10.05.2014 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stefangruber Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 257
Reputacja: 10
Wrocław
RE: Rowery ROSE, sklep ROSE VERSAND
Dobrze rozumiem, że aby zapisać się do newslettera, trzeba podać tonę danych, łącznie z datą urodzenia i dokładnym adresem zamieszkania?
10.05.2014 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paulsen Offline
Rosebikes.pl

Bocholt/Wrocław
Trzeba po prostu utworzyć profil klienta.

rosebikes.pl
10.05.2014 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stefangruber Offline
Rozmowny
**

Wrocław
Cały cywilizowany świat przy zapisaniu się do newslettera wymaga tylko tego, co niezbędne: adresu email (względnie utworzenia konta, czyli wybrania loginu i hasła). Jeśli trzeba "po prostu" utworzyć profil klienta i podać tyle danych, to ja po prostu mówię pas.
11.05.2014 09:03
k.m. Offline
Banned

Liczba postów: 2,295

Stefan ale jestes agresywny...rozmawiaj jezykiem korzyści a nie nienawisci...
11.05.2014 09:24
Jergus Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 5,171
Reputacja: 56
Łódź
(11.05.2014 09:24)Kapitan Misfit napisał(a):  Stefan ale jestes agresywny...rozmawiaj jezykiem korzyści a nie nienawisci...

Przecież Rose to niemiecka marka, więc jak wróg to wróg Wink
11.05.2014 10:05
stefangruber Offline
Rozmowny
**

Wrocław
Może to i fobia, może przesadzam, może to jednak Polak faulował, ale nie lubię, jak się pod pretekstem wygrania nagrody wyciąga ode mnie dane osobowe. Poza tym ja przemawiam językiem korzyści - korzyści utraconych Smile Nie wezmę udziału i nie wygram bajka.
11.05.2014 12:15
k.m. Offline
Banned

Ja jezdze tylko na Amerykanskich z Ameryki...ale na niemieckim czemu nie tez bym pobrykal. Na ruski natomiast bym nie wsiadl...
12.05.2014 09:51
Jergus Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 5,171
Reputacja: 56
Łódź
(12.05.2014 09:51)Kapitan Misfit napisał(a):  Ja jezdze tylko na Amerykanskich z Ameryki...ale na niemieckim czemu nie tez bym pobrykal. Na ruski natomiast bym nie wsiadl...
Kapitanie, nie mów póki nie zobaczysz jak wyglądają rowery marki Triton Wink
12.05.2014 10:15
paulsen Offline
Rosebikes.pl

Bocholt/Wrocław
Wink RE: Rowery ROSE, sklep ROSE VERSAND
(11.05.2014 12:15)stefangruber napisał(a):  Może to i fobia, może przesadzam, może to jednak Polak faulował, ale nie lubię, jak się pod pretekstem wygrania nagrody wyciąga ode mnie dane osobowe. Poza tym ja przemawiam językiem korzyści - korzyści utraconych Smile Nie wezmę udziału i nie wygram bajka.

Prosimy o podanie danych min dlatego, aby zweryfikować zgłoszenia. Zasady zabawy mówią min o tym, że każdy może zgłosić się do konkursu tylko raz. Przysłowiowy Jan Kowalski zatem podając tylko imię, nazwisko i email mógłby zgłosić się kilka razy. Ponadto zwycięzcę każdego konkursu informujemy pisemnie, emailem oraz telefonem aby uniknąć sytuacji gdy powiadomienie o wygranej nie dociera do zwycięzcy.
Rozumiemy obawy odnośnie bezpieczeństwa danych, ale nie przekazujemy ich dalej, używamy tylko do własnych działań marketingowych, a po zakończeniu konkursu można usunąć swój profil, wypisać z newslettera i swój "związek" z ROSE zakończyć.
Życzę powodzenia tym, którzy spróbują.

rosebikes.pl
12.05.2014 19:27
k.m. Offline
Banned

Sluchaj, moze jakas prace mielibyscie w Rose? Szukam czegos ciekawego w branzy...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2014 22:00 przez k.m..)
12.05.2014 22:00
paulsen Offline
Rosebikes.pl

Bocholt/Wrocław
Mechaników szukamy w Bocholt i Monachium. Warunek: niemiecki perfekt.

rosebikes.pl
12.05.2014 23:18
k.m. Offline
Banned

Poczatek byl zacny...koncowka juz gorzej...Perfect to nie .Komunikatywnie tak.ang perfect...odpada?
13.05.2014 17:18
paulsen Offline
Rosebikes.pl

Bocholt/Wrocław
nie ma co się poddawać Smile CV przesłać trza pierwej.

rosebikes.pl
13.05.2014 17:39
k.m. Offline
Banned

zatem tak uczynie...
13.05.2014 18:36
Rudy Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 19
Wrocław / Wałbrzych
Jeśli chodzi o tę firmę to na chwilę obecną moje spostrzeżenia są negatywne...albo traktują polskich klientów jako tych z klasy B i stąd taka a nie inna sytuacja .. Albo są mało słowni i próbują wyciągnąć płatność nie dając ze swojej strony żadnych zobowiązań co do terminu który ma zapewnić bezpieczeństwo klientowi ... Jak poprawią te dwie rzeczy to sklep będzie łapał klientów na polskiej ziemi

... piszę się na to dwoma kołami ... Big Grin
05.08.2014 17:33
grzegorzkm Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 145
Swietochlowice
chyba masz negatywne podejście , kupowałem 2 razy tam , za towar płaciłem przez peypal po 3 dniach towar miałem w domu . Ja polecam ten sklep .

ps. zapomniałem dodac , ze kontaktowałem się po polsku , żaden problem

moje wyprawy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.08.2014 19:27 przez grzegorzkm.)
05.08.2014 19:26
wziemo Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 100
BeNeLux
Zamowilem tam rower. Placilem karta kredytowa, nawet polska tylko ze wystawiona w euro. Nie bylo zadnych problemow. Suma zostala sciagnieta po 6 tygodniach, wtedy kiedy wyslano do mnie rower. Troche on szedl z Niemiec do Belgii, ale to przez to ze bylo to mega pudelko i musialo isc inna droga. Nawet inny samochod pocztowy przyjechal przyniesc mi to pudlo wielkie Smile
Kontakt emailowy jest bardzo znosny. Wiekszosc dyskusji mialem po angielsku ale pozniej sie dowiedzialem, ze tam tez Polacy pracuja, wiec moglem sie dowiedziec wiecej szczegolow juz po polsku. Nawet reklamacja zalatwiona dosc szybko. Czekam teraz na dosylke brakujacej manetki i linki.
05.08.2014 20:55
paulsen Offline
Rosebikes.pl

Bocholt/Wrocław
(05.08.2014 17:33)Rudy napisał(a):  Jeśli chodzi o tę firmę to na chwilę obecną moje spostrzeżenia są negatywne...albo traktują polskich klientów jako tych z klasy B i stąd taka a nie inna sytuacja .. Albo są mało słowni i próbują wyciągnąć płatność nie dając ze swojej strony żadnych zobowiązań co do terminu który ma zapewnić bezpieczeństwo klientowi ... Jak poprawią te dwie rzeczy to sklep będzie łapał klientów na polskiej ziemi

Witam
skąd takie przeświadczenie? Chodzi o konkretny przypadek jakiegoś klienta?

Wszystkich chętnych do przetestowania roweru Granite Chief 2, dokładnie tego samego: http://emtb.pl/rose-granite-chief/
zapraszam do kontaktu. Rower mam we Wrocławiu, możemy umówić się na jakiś test.

rosebikes.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.08.2014 13:49 przez paulsen.)
06.08.2014 13:44
k.m. Offline
Banned

Jutro na sleze okolo 16 jedziemy ...moze wpadnij to potestujemy!
06.08.2014 13:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości