Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiejski Zjazd DH Międzygórze 2 Edycja !!! TA NIEDZIELA !!!
Autor Wiadomość
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Liczba postów: 901
Reputacja: 54
Lubin/Polkowice
Wiejski Zjazd DH Międzygórze 2 Edycja !!! TA NIEDZIELA !!!
Info tu :

Mega DH - 10 minut zjazdu ęduro Ta Niedziela !!! więc czasu mało ....
http://www.megadh.com/CMS/trasa/trasa.html

opis zeszłoroczny tu :

http://emtb.pl/forumo/showthread.php?tid=14063

Zjazd jeden ale na BOGATO ...jak będzie ładna pogoda uważam że WARTO sobie przyjechać na wekend ( pogoda ma być ładna ) i pohasać po okolicy przy okazji okazji Wink

pzdr

vasco Big Grin

P.S
chmmm z tego co zrozumiałem z INFORMACJI to w tym roku 2 x mamy wyciąg do góry a więc raz można chyba polecieć trasę w opcji "rozpoznanie walką " a drugi raz już łubudubu zawody lub też na rozgrzewkę polecieć np trasę Freeridową wciągnąć się i stanąć na Starcie.
Taki OS dość długi jak na nasze w zasadzie cały czas w dół najpierw ostro ( OS 4 z zawodów w Stroniu ) a potem trzeba skręcić w prawo ( a nie w lewo jak na zawodach ) na krzyżówce leśnej i ogień z zadów i łubudubu w dół.
Fajna traska nadająca się świetnie na nasze zawody główny Orgu !!! ( choć nieco problematyczny powrót z Międzygórza w rejon Siennej długaśny ale nie niemożliwy ....np szlakiem bodajże czerwonym )

Generalnie Polecam trasę i polecam lokalesa enduro Michała z APARTAMENTOWCEM na miejscu w Międzygórzu : może ktoś skorzysta : 601832475 ( nick forumowy z emtb.pl : enduremgo )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.09.2014 06:30 przez vasco.)
04.09.2014 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
RE: Wiejski Zjazd DH Międzygórze 2 Edycja !!! TA NIEDZIELA !!!
P.S

Po za tym jak czytam to jest zdecydowanie lepiej przy tej samej opłacie ( 50 PLN - wydaje się dużo jednak przekonacie się że WARTO ) niż w ubiegłym roku : 2 x WYJAZD WYCIĄGIEM oraz 2 x powrót z Miedzygórza na Czarną ....Żal tam nie BYĆ !!! a i fajnie spotkać się z entuzjastami tegoż i nie tylko forum.
"WBIJAĆ DZIDĘ" NIE ŻAŁOWAĆ bo sezon już się powolutku kończy ..... Big Grin a i Pogoda ma być jak ta Lalaaa Smile

Radzę jednak być wcześnie rano 8-9 tak aby wyrobić ten jeden dodatkowy zjazd bo czasowo i logistycznie to troszkę potrwa choć jak znamy życie być może "przesuną " czas startu aby się ludzie obrobili ...Swoją drogą ciekaw jestem ilu "naszych" się zarejestrowało ??? ( wiem że Vasco & Gekon będą )

tel Orgów :

tel. 602 232 551 - Bartek
tel. 698 649 579 - Tomek

pzdr
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.09.2014 10:44 przez vasco.)
05.09.2014 10:42
placebo Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 119
Reputacja: 8
Polanica-Zdrój
Będziemy Big Grin
05.09.2014 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
No to ludziska do zobaczyska na miejscu i korzystajcie z OKAZJI bo kuniec Sezonu już blisko a jest możliwość jeszcze pocisnąć w stylu : " RIDE for Fun " tak jak ma to miejsce w moim przypadku.

Pzdr

601 760 800 kontakt do mnie...

P.S
Nie zapomnijcie wypełnić formularza zgłoszeniowego choć wydaje mi się że na miejscu też nie powinno być problemu ale macie tam phony do Orgów więc zapytajcie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.09.2014 07:42 przez vasco.)
06.09.2014 07:40
Koniczyna Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 140
Reputacja: 8
Wrocław
Dawać zdjęcia Big Grin

http://www.pinkbike.com/u/koniczyna/
07.09.2014 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
dżizasss....ledwo dotarłem do domku na 3 cylinadrach jechałem ...Shit Heapens !!! ( pewno znów cewka padła ) ŻAŁUJCIE ŻE NIE BYLIŚCIE ...podpisuję się pod przedmówcami Imprezka Rozwija się w dobrym kierunku.Trasa ZAJEDWABISTA i w ogóle super Bomba Torpedo !!!

Jutro jak uporam się z sobą , gruzem który wniosłem do mieszkania to zdam relację i dołączę filmiki i focisze....
Ja pojechałem first zjazd z kamerą ( mimo gróźb że mnie wykreślą - To dla WAS to poświęcenie of curse bo jak to ....bez filmoteki by miało być ...heheeee )
Trasa początkowa to OS 3 z ostatnich zawodów w Stroniu...początek mocny ROCK GARDEN...miałem chwilę grozyyy zobaczycie sami nieco dalej nie widziałem którą sosenkę skosić czy z lewej czy z prawej czy z lewej Fuck dawno tak nie miałem - ostatecznie drzewkom Odpuściłem niech rosną dalej ....za drugim zjazdem zmieniłem zdanie i przyatakowałem "wybraną" sosenkę dżizasss jak mnie majtnęło !!!@#...rwa !!! ( Jak świnią w rzeźni totalna MASAKRA prąd mi popłynął wzdłuż Autostrady Życia aż do tyłka ....coś mi chrupnęło w szyi ale szybko się zebrałem sprawdziłem obwody i przekaźniki myślowe i poleciałem swoim PIECEM dalej ale już mi Skill siadł i kokpit się wykrzywił : Dalej to już była walka o szczęśliwy i bezpieczny dojazd...lecz kamerki już nie miałem na drugim zjeździe wolałem nie ryzykować SKREŚLENIE mnie ach ten PZK ol czy jakoś takoś ...Pozdrawiam oczywiście Szanowne Panie Sędziny.

pzdr ( teraz jest 1.01 ) idę w opakowaniu chrzzzzzz.......

Po zawodach odpuściłem sobie rozdanie i pojechałem szutrem na Śnieżnik ( tym na którym sporo ludzi robiło Kapcie po OS 1 na lipcowych zawodach z horizona !!! ) polecam bo w miarę dobrym tempem wbijmy się pod Schronisko droga jest na końcu Międzygórza jadąc od jedynego skrzyżowania cały czas prosto wzdłuż rzeczki do końca tam jest PARKING więc z powrotem jesteśmy od razu przy Autku.
U góry zaczęło siąpać więc przeczekałem w schronisku zjadłem naleśnika jagodowego pooglądałem śliczną Tęczę i ruszyłem w kierunku Śnieżnika jednak w połowie drogi ( a była to już 19 ) zawróciłem bo nadciągał szybko zmrok a przy braku światła to Lipa z powrotem także wartko zjechałem na dół rozbryzgując deszczówkę kołami oraz kamolki do Schroniska potem już czerwonym do Międzygórza pod Autko...padam na pysk chrzzzzzzzzzzzzz

Gekon był i zapitalał tak że nie nadążał z wymianą KAPCI a znacie go : zaraz się wqur.....zaaaaa ale i tak kurna Twardy Herbatnik z niego już się zrobił pociska jak Struś Pędziwiatr !!! : Co to ęduro wyprawia z Ludźmi !!!Wink nie tak dawno XC maniak a terazzzzz oj joj jojjj...Dzida i pełny ogień to jego Domena Ęduro Rajderaaaa Big Grin nie ma półśrodków : Death or Glory !!! w jego wykonaniu...
Ja to wiadomo Funny MASTA of DIZASTAAA
Niby tylko dwa zjazdy ale na Bogato ...pod koniec czułem się jakbym zaliczył cały dzień zawodów zapewne jutro będzie mnie wszystko łamać a to ZNAK że było nieźle...Już po pierwszym zjeździe miałem takie OMAMY że widziałem podwójnie FONIKA vel KONICZYNkA Masakra jakaś ...o co Kaman ???
KASKU , OCHRANIACZE i pozostałe rzeczy spełniły po raz millionowy swe zadanie - Nie próbujcie bez tego jazdy ( bo czasem ktoś tam Kozaczy i fa farafa te kilmaty ) Sekunda Grozy i kłopot gotowy !!! a propsos kupiłem sobie ochraniacze G-formy na łokcie ( choć podchodziłem do tego wyrobu Sceptycznie jednak skoro CLEMENZ w tym śmigaaaa to wziąłem i......POLECAM BARDZO zarówno pod względem Bezpieczeństwa jak i WYGODY założyłem rano i.......zapomniałem że je w ogóle mam cały dzień w tym jeździłem a ściągnąłem ostatnie bo nie wiedziałem że w ogóle coś mam na łokciach a przydały się bo uwierzcie było ślisko miejscami zwłaszcza w miejscach zacienionych i łatwo było o glebiszecze o czym przekonałem się kilka razy.

Ci co zamulali w domciu sądząc że to LIPA a nie imprezka grubo się mylą - Poziom ADREALINKI oraz zabawy był naprawdę spory a całą IMPREZKĘ zaliczam do bardzo udanych i zapisuję ją na STAŁE w kalendarzu ...być może to tylko Moje odczucia niech wypowiedzą się inni którzy tam byli i dzidowali !!!

...i TY szanowny Formuowiczu MUSISZ TAM BYĆ ZA ROK !!!....

P.S Fonika & Koniczyna kiedy już błędnik się ustabilizował okazały się siostrami bliźniaczkami....Nie opindalają się na zjazdach rzeknę krótko : Bravo !!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2014 08:11 przez vasco.)
08.09.2014 07:44
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
filmidło ( jedno na razie ) i focisze :

https://www.youtube.com/watch?v=KYehGmey...e=youtu.be

Gruzu nie brakło w pierwszej części....kamerka lata jak żyd po pustym sklepie widać że Asfaltu zabrakło (szelki swoje lata mają )
....a mi czasu na dobre wpięcie w bloki na początku. 0.59 widać kłodę z prawej a na końcu samotna sosenka - na właściwym zjeździe zapragnąłem przełamać ją z tzw " bani "....po nie fortunnym odbiciu od kamoli i uślizgu na owej kłodzie...

focisze :

focisze standartowo robione na żywioł nie pozowane i nie obrabiane :

https://plus.google.com/photos/105077100...banner=pwa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2014 08:05 przez vasco.)
08.09.2014 14:27
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
hejka

Filmoteka Narodowa rusza en Joy :

https://www.youtube.com/watch?v=vetlYdt-TtE

https://www.youtube.com/watch?v=WzRaT1Y7ZGg

https://www.youtube.com/watch?v=DDp8dy3dmZc

trzy wybrane reszta na Kanale Vasco Caramba ....

pzdr
09.09.2014 08:05
Jergus Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 5,171
Reputacja: 56
Łódź
Jeśli człowiek potrzebuje relacji z jakiś zawodów to na Ciebie zawsze można liczyć Smile
Zapomniałeś wkleić swój przejazd, widać że ostro jechałeś, nie oszczędzałeś się !

Pamiętam że byłeś też na EMTB w Świeradowie, jakbyś tę trasę do Os1 porównał ? Wygląda w miarę podobnie - długie i i mocno kamieniste.
09.09.2014 08:34
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
chmmm ....podobnie Góra i pierwsza część to Ostre łubu dubu .RockGarden to tylko preludium sekcji AGD im dalej tym lepiej z Agd przeskakujesz na RTV potem już trasa stabilizuje się choć ciężko tu rzec o asfalcie jak na większości innych tras choć kawałeczek szutra tam jest.Trasa na pewno dłuższa i fajnie techniczna Uda miałem "przepalone" po 2/3 traski.
Jednak Polecam z tego co rozmawiałem z lokalesami można by było zorganizować fajnego tripa z podwózką na górę ( klimatycznie Traktorem lub Lublinem ) gdyby się zwołać i pojechać grupą 4 lub więcej osób tak aby koszta nas nie zjadły na śniadanko.Tam na miejscu mamy lokalesa enduremgo nick i wszystko idzie dograć Kontakt jest w pierwszym poście ale jeszcze raz tu wklejam i polecam zwłaszcza że :

"Generalnie Polecam trasę i polecam lokalesa enduro Michała z APARTAMENTOWCEM na miejscu w Międzygórzu : może ktoś skorzysta : 601832475 ( nick forumowy z emtb.pl : enduremgo )"

Pzdr
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2014 11:51 przez vasco.)
09.09.2014 09:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości