Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złodzieje...
Autor Wiadomość
arczii Offline
Hrabia de Bouraque

Liczba postów: 3,502
Reputacja: 24
warszawa
RE: Złodzieje...
ja używam linki do ... laptopa z szyfrem Wink miałem 2 : cieńszą i grubszą. Wybrałem pierwszą bo mniej waży a bezpieczeństwo i tak iluzoryczne. Ale używam jej od jakichś 6-7 lat i żyję. Na szczęście nie w zasadzie nie używam jej jak i roweru w PL , ale w mniej złodziejskim kraju , co nie znaczy, że przypinam go gdziekolwiek i idę sobie precz robić co innego. W Warszawie nie przypinam go nigdzie.
Wcześniej ukradziono mi w pociągu siodło ze sztycą . Od tego czasu zabezpieczam je , również tą linką bo jest wystarczająco długa.

Bajeczny technik , najszybszy na podwórku .
19.09.2016 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kronk Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Katowice
Złodzieje są wszędzie. Niestety.
27.09.2017 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piotr34 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 14
Warszawa
Kiedyś używałem linki. Potem jednak doczytałem się do pewnego artykułu, że praktycznie każdą linkę da się zerwać czy przeciąć. Tak wiec zdecydowałem się na U LOCKA . Wiadomo,że nie przyczepi się tego wszędzie, ale jest to chyba najbezpieczniejsza opcja.

Niektórzy również polecają łańcuch, aczkolwiek ten odradzam ze względu na wagę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2017 10:50 przez Piotr34.)
04.10.2017 07:04
Thorwald Offline
Milczek
*

Liczba postów: 20
Polska
Byłem kiedyś w Szwecji na uniwersytecie. Pod akademikami stało pełno rowerów w stojakach rowerowych, ale wszystko to pordzewiałe rzęchy (sparciałe opony, pordzewiałe łańcuchy, jednobiegowe, pedały na kliny itp), że nikt by się na takim u nas nie pokazał. Pytam się Szwedów dlaczego takie dziadowskie rowery mają. Twierdzili, że w nocy przyjeżdżają złodzieje z ciężarówką i wózkiem widłowym i pakują od razu cały stojak z przypiętymi rowerami do ciężarówki.
26.06.2018 06:13
mentos Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,714
Reputacja: 15
Miasto Królów Polskich
Mieszkania im darmo dają, zasiłki które u nas to niezła pensyjka też, darmowe przejazdy komunikacją też mają od tych głupich Szwedów gratis no ale nie dają im jeszcze środków transportu gratis, więc te arbuzy skądś taki środek transportu muszą brać ;-). Mam znajomego w Szwecji, chce już stamtąd spirdzielać bo mówi, że w wielkich miastach żyć się już nie da normalnie. Kradzież rowerów to pikuś w tym wszystkim ale ponoć istna plaga, u nas to pewnie luzik.

Niech SCZEŹNIE polityczna poprawność ta zaraza współczesnego świata!

http://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

i pamiętaj - German Death Camps !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2018 09:44 przez mentos.)
26.06.2018 09:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości