Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślęża - nowa miejscówka w budowie!!!
Autor Wiadomość
armoured Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Sobótka
Ślęża - nowa miejscówka w budowie!!!
Wystartowała budowa w pełni legalnej i ogólnodostępnej trasy w masywie Ślęży. W linku artykuł - wywiad z twórca i pomysłodawcą trasy. https://motherbiker.wordpress.com/2015/1...suliwoods/

#bikemiejscówka, #miejscówka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2015 16:24 przez armoured.)
28.11.2015 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Liczba postów: 899
Reputacja: 54
Lubin/Polkowice
RE: Ślęża - nowa miejscówka w budowie!!!
Suliwoods bike park to może za dużo powiedziane jednak robota którą robi Szwedu naprawdę godna jest wsparcia i ...trzymam ( y ) kciuki za ukończenie projektu.I oczywiście wpłacę jakaś symboliczną złotówę na konto jak już je poznam - Grosz do grosza i będzie Szwedowa Kokosza !!! Smile

pzdr
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2015 14:17 przez vasco.)
29.11.2015 14:16
misiopysio Offline
Gaduła

Liczba postów: 957
Reputacja: 16
Wrocław
Wszystko spoko tylko Srebrna nie jest "w budowie" tylko rozbudowie a trasy są gotowe od ponad rokuSmile
Tak czy siak lecą lajki dla Szweda i całej akcji.

ns fuzz/ns snabb/d. hornet
https://www.facebook.com/dreamworkers71
29.11.2015 15:10
k.m. Offline
Banned

Liczba postów: 2,295

Dlatego tez Srebrna na Polak potrafi wystartowali z calkowicie innego pulapu...Najpierw zrobili i pokazali ze potrafia i zrobia dalej a nastepnie wyciagneli reke po kase...
29.11.2015 18:41
wziemo Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 100
Reputacja: 0
BeNeLux
Brzmi ciekawie Smile Jak sie dobrze zaprezentuje to mozna by sciagnac pobliskich sasiadow Polski na jakas wieksza impreze w przyszlosci Smile Az sam bede musial wziac rower i przyjechac kiedys tam, choc znam ta gore jak swoja kieszen.. Ale dekade temu tam bylem ostatnio chyba.

Powodzenia!
30.11.2015 14:17
zabiel17 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 238
Reputacja: 1
Świebodzice\Wałbrzych\Wro
Odp: Ślęża - nowa miejscówka w budowie!!!
jak ostatnio poczytalem jak Szwedu w nieladnym tonie, bardzo chamsko odpowiadal na zadane merytoryczne pytanie to stwierdzilem, ze przestal byc dla mnie jakims tam idolem i mam juz w dupie jego projekt oraz sciskanie kciukow zeby mu sie powiodlo. sleza i radunia obronia sie same bez jego interwencji w sciezki, a chamstwo nie tak latwo wychodzi z czlowieka.
01.12.2015 11:04
k.m. Offline
Banned

Ja o budowie sciezek na Slezy / Raduni slysze juz od jakis 5 lat...
O sciezkach na Srebrnej dowiedzialem sie jak byly juz super gotowe...
To jest subtelna roznica.

A jesli Szwed przed zrobieniem paruset metrow singla - wyciagnie reka po kase na polak potrafi...To dla mnie bedzie to lekka lipka.
01.12.2015 14:27
MarcinGoluch Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 189
Reputacja: 6

misiopysio napisał(a):Wszystko spoko tylko Srebrna nie jest "w budowie" tylko rozbudowie a trasy są gotowe od ponad rokuSmile
Tak czy siak lecą lajki dla Szweda i całej akcji.
Ale nikt nie pisał, że na Srebrnej powstają pierwsze ścieżki tylko, że są w budowie i to jest jak najbardziej prawda.

zabiel17 napisał(a):e
Możesz więcej o co chodziło?

Zamieniając słowo ze Szwedem nie dziwie się czasami, że przy podejściu niektórych osób gościowi puszczają nerwy.

Ja na znacznie mniejszym poziomie powiedziałem pie...ole i na 4 lata zarzuciłem projekt którego śmiało mogę powiedzieć, że byłem pomysłodawcą i przez 3 lata jedynym twórcą mimo, że wielu osobom to się nie podobało.

Ślęża ma mega możliwości i Szwedu będąc na miejscu jest w stanie to wyciągnąć.
Po tym co zobaczyłem w tym roku boję się tylko kiedy dojdzie do jakiejś grubszej spiny pomiędzy pieszymi a rowerzystami. Oszołom leciał na Glorce głównym szlakiem pieszym w kierunku przełęczy Tąpadła. Z ludzi urządził sobie słupki.

www.msport.com.pl - nie tylko dla mistrzów Smile! Giant, Kellys, Endura, Salomon, Salewa, Asics - coś potrzeba? Zapraszam na PW.
01.12.2015 15:02
Wooyek Offline
1enduro.pl

Liczba postów: 3,374
Reputacja: 74
Katowice
(01.12.2015 11:04)zabiel17 napisał(a):  jak ostatnio poczytalem jak Szwedu w nieladnym tonie, bardzo chamsko odpowiadal na zadane merytoryczne pytanie to stwierdzilem, ze przestal byc dla mnie jakims tam idolem i mam juz w dupie jego projekt oraz sciskanie kciukow zeby mu sie powiodlo.
Hm, ale przecież Szwed nigdy nie był i nie będzie kulturalnym i układnym typem. To tak, jakbyś od muzyków Slayera oczekiwał zorganizowania jasełek Wink

(01.12.2015 14:27)Kapitan Misfit napisał(a):  A jesli Szwed przed zrobieniem paruset metrow singla - wyciagnie reka po kase na polak potrafi...To dla mnie bedzie to lekka lipka.
Może tak, może nie... Ja tradycyjnie namawiam do wstrzymania się z narzekaniem do czasu objeżdżenia nowej miejscówki. Sposób jej budowania, finansowania i kultura osobista budowniczych jest dla mnie kwestią drugorzędną Rolleyes

1enduro.pl
09.12.2015 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wujekdodh Offline
wuj

Liczba postów: 1,198
Reputacja: 31
Starachowice/Kraków
(09.12.2015 12:03)Wooyek napisał(a):  
(01.12.2015 11:04)zabiel17 napisał(a):  jak ostatnio poczytalem jak Szwedu w nieladnym tonie, bardzo chamsko odpowiadal na zadane merytoryczne pytanie to stwierdzilem, ze przestal byc dla mnie jakims tam idolem i mam juz w dupie jego projekt oraz sciskanie kciukow zeby mu sie powiodlo.
Hm, ale przecież Szwed nigdy nie był i nie będzie kulturalnym i układnym typem. To tak, jakbyś od muzyków Slayera oczekiwał zorganizowania jasełek Wink

(01.12.2015 14:27)Kapitan Misfit napisał(a):  A jesli Szwed przed zrobieniem paruset metrow singla - wyciagnie reka po kase na polak potrafi...To dla mnie bedzie to lekka lipka.
Może tak, może nie... Ja tradycyjnie namawiam do wstrzymania się z narzekaniem do czasu objeżdżenia nowej miejscówki. Sposób jej budowania, finansowania i kultura osobista budowniczych jest dla mnie kwestią drugorzędną Rolleyes

A pamiętacie jak się ludzie wściekali na Szweda w Krakowie:
http://www.dh-zone.com/forum/viewtopic.php?t=53541

Raz z chłopem rozmawiałem i generalnie nie dziwię się, że boryka się z "brakiem zrozumienia w gminie"...
09.12.2015 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mer84 Offline
Nie umiesz bunny hopa, nie jeżdzisz!

Liczba postów: 1,233
Reputacja: 12
Gdańsk
Co tu się Pudelek zrobił ? Forum plotkarskie. Z Ciekawości przeczytałem ten wątek dh zone.

Kto jedzie po Szwedzie? Ci którzy nie mają basic MTB skilla SmileSmileSmile

Fakt faktem trochę to już trwa bo od dawna mówi się o tych trasach. A wypowiadać się na temat budowy powinni ludzie którzy coś w życiu zbudowali.
Bo jest jak zawsze ... najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie wiedzą jak się szpadel trzyma.

http://www.pinkbike.com/u/mer84/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2015 13:03 przez Mer84.)
09.12.2015 13:02
k.m. Offline
Banned

Nikt nie jedzie po Szwedzie jako osobie... Bo wszyscy wiemy ze jest polska legenda MTB i szacun oraz zdjecie na wall of mtb fejm juz ma zapewnione.

Ale jak slysze po raz setny ze Szwed buduje trasy na raduni ---- to to juz nawet smieszne nie jest tylko zalosne.
Srebrna gora najpierw sie wybudowala a potem sie lansowala..nie na odwrot.

Szwed jest spoko Typ --- tylko jakos tak malo jak by konkretnych dzialan z jego strony plynie.

Caly swiat wie ze Szwed buduje single na raduni...Gdzie one sa --- ja sie pytam?
09.12.2015 13:31
wojtas7 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 188
Reputacja: 4
Wrocław
Problem jest właśnie taki że utrzymując mit od pięciu lat że Szwedu buduje bike park na Ślęży i Raduni "blokuje" tą, bądź co bądź, małą miejscówkę dla innych dobrych ludzi pokroju ekipy ze Srebrnej, no bo przecież tam już "się buduje". A że się da widać gołym okiem, gdzie niedawno 1,5km singla ktoś zrobił całkiem darmowo "dla siebie".

Oczywiście trzymam kciuki za Szweda, ale wolałbym decyzję w lewo lub w prawo, żeby znowu końcem marca nie usłyszeć "już za miesiąc wbijamy łopatę".
09.12.2015 15:59
k.m. Offline
Banned

My nawet mamy juz taki dowcip...jak widzimy remont gdzies drogi---- to mowimy o Szwed buduje single! W niedziele wrcalismy ze srebrenej i gdzies po drodze remont pobocza byl... Z automatu padlo ...o Szwed single dojazdowe ze zrebnej na radunie buduje...

Ale to juz nie jest smieszne...Tak blisko z wro i pelna P...IZDA! Polska w ruinie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2015 17:53 przez k.m..)
09.12.2015 17:53
albin Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 225
Reputacja: 3
Wrocław
Widzę ludzi jak lepią chopki na Raduni ale Szweda nie widziałem Tongue
09.12.2015 21:17
k.m. Offline
Banned

Tez jakis czas temu z Tymochem jak latalismy to spotkalismy Pana jednego co kopal hopke...No nie byl to Szwed...
09.12.2015 21:23
carlos40i4 Offline
Forumowe Gestapo

Liczba postów: 6,416
Reputacja: 102
kto wie? Liczka!
(09.12.2015 21:23)Kapitan Misfit napisał(a):  Tez jakis czas temu z Tymochem jak latalismy to spotkalismy Pana jednego co kopal hopke...No nie byl to Szwed...

Sprawne delegowanie zadań to podstawa sukcesu managera!

carlos40i4.blogspot.com | vimeo

Harold RIP
10.12.2015 09:08
misiopysio Offline
Gaduła

Liczba postów: 957
Reputacja: 16
Wrocław
No trochę pudel się zrobił...
Ja Szweda nie znam, nigdy z nim nie gadałem więc nie wiem czy jest "sympatyczny", sam chyba nie jestem sympatyczny.
Natomiast faktem jest ,że temat single na Raduni ciągnie się parę dobrych lat i nie wiem w czym jest taki problem, chodzi o kasę? O nadleśnictwo? W sumie na tym ani na drugim forum nie padła jednoznaczna odpowiedź czemu niewiele się dzieje.
No chyba ,że to co tam jest pokopane to już wszystko. Raz się tam przejechałem bo ktoś toczył pianę o tych Szwedowych singlach, ale jeśli singlem nazywamy cztery bandy i przekopaną ścieżkę to na Srebrnej są chyba same A-lajny:/

Polak potrafi raczej im nie wypali, no chyba ,że znowu jakiś Romet albo Kross ich podratuje w ostatniej chwili.
Misfit ma trochę racji, że fajnie byłoby powtórzyć schemat Srebrnej i najpierw coś zbudować a potem iść po kasę na to.

Inna sprawa, że Szwed chyba po prostu żyje z rowerów i robienie szumu wokół byle czego to zwykły biznes i komuś może się to nie podobać, ale taki ma zawód.

ns fuzz/ns snabb/d. hornet
https://www.facebook.com/dreamworkers71
10.12.2015 09:36
k.m. Offline
Banned

No pisze Pana...Bo nerwowo szpadel w krzoki rzzuciles....To nie chce Ciebie demaskować...
12.12.2015 20:20
lukaszwum Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 111
Reputacja: 5
Wrocław
Tworzenie singletracka w Suliwoods możecie wesprzeć na Polak Potrafi:
https://polakpotrafi.pl/projekt/suliwoods Smile
19.01.2016 23:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości