Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To forum umarło
Autor Wiadomość
pHarry Offline
Podpułkownik Moderacji

Liczba postów: 3,695
Reputacja: 35
Pieniny
RE: To forum umarło
(20.02.2016 08:27)Wujekdodh napisał(a):  Mam pomysł - odkupmy oba fora od Malucha i Pawła, i zróbmy z powrotem jedno.

Obawiam się, że niewiele by to zmieniło. Większość osób przestała się udzielać z przyczyn naturalnych: braku czasu, znudzenia czy opamiętania. No i jeszcze ten FB - sam jestem ciekaw jak wielki jest jego efekt w porównaniu z tymi poprzednimi.

http://picasaweb.google.com/pppHarry
01.03.2016 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wooyek Offline
1enduro.pl

Liczba postów: 3,379
Reputacja: 74
Katowice
(01.03.2016 18:09)pHarry napisał(a):  No i jeszcze ten FB - sam jestem ciekaw jak wielki jest jego efekt w porównaniu z tymi poprzednimi.
Kiedyś wszyscy się masowo przerzucili z pl.rec.rowery na fora, bo były łatwiej dostępne i ładniejsze. Teraz FB jest łatwiej dostępny i ładniejszy...

1enduro.pl
02.03.2016 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
carlos40i4 Offline
Forumowe Gestapo

Liczba postów: 6,416
Reputacja: 102
kto wie? Liczka!
FB jest szybszy i bardziej interaktywny, ale spróbuj wyszukać coś archiwalnego... umrzesz.

carlos40i4.blogspot.com | vimeo

Harold RIP
02.03.2016 08:33
Wooyek Offline
1enduro.pl

Liczba postów: 3,379
Reputacja: 74
Katowice
(02.03.2016 08:33)carlos40i4 napisał(a):  FB jest szybszy i bardziej interaktywny, ale spróbuj wyszukać coś archiwalnego... umrzesz.
Jasne że tak - mnie nie musisz przekonywać Smile Ale większości ludzi nie interesują rzeczy archiwalne, wyszukiwarki na forum też mało kto używa... Teraz wszystko musi być social i na już.

1enduro.pl
02.03.2016 08:37
k.m. Offline
Banned

Liczba postów: 2,295

To nie do konca jest tak..ze Social i tyle.

Jako krol reputacji...Wciaz po roku nie obecnosci tam... Widze ze po prostu czynnik ludzki zdechl. Nie chodzi o fora czy Fb.
JA od zawsze jezdze z tymi samymi ludzmi. Starcami w sumie...Mlodych nie ma. Bo mlodzi maja inne zajawki. Nie wiem co ale cos na pewno nie zwiazane z taplaniem sie w blocie i meczeniem na rowerach.

Jezdzi stara gwardia i co chwile ktos z niej odpada. Na jego miejsce nie wpadaja nowi...

Z forum Et sie wypisalem - bo centralnie nic tam sie nie dzialo. Wiedzy juz nikt nie przekazuje...Nie ma nic ciekawego. Na Fb tez sie nie za duzo dzieje. Ogolnie wszedzie jest marazm i stagnacja.
02.03.2016 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shotgun Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,888
Reputacja: 35
..tam gdzie GPS nie łapie
...i alkoholizm, zapomniales dodac. Ludzie sie starzeja, marazm, stagnacja, alkoholizm...i zlodziejstwo, bo kazdy pijak to zlodziej Big Grin.
Tak dodam ze swojego otoczenia.
Kumpel, nie byl ani na tym, ani tamtym forum, jezdzil ze mna blisko 15 lat,moze i wiecej, nagle po sezonie - wiesz..., w dupie to mam ,nie chce mi sie, wole popatrzec jak trawa rosnie, posiedziec na polu w sloncu...moooooze jakis asfalt, moze...
02.03.2016 10:55
triper Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 349
Reputacja: 8
Bełżec
Odp: To forum umarło
Z tym brakiem przekazywania wiedzy to Kapitanie poleciałeś nieco. Sam należysz do osób które technicznie niewiele mają do powiedzenia. Zacny z Ciebie ziom jak sądzę, ale jesteś raczej z wydziału off top i obyczajówki. Na tamtym forum nie napisałeś ani jednego zdania w sensie merytorycznym, tutaj też tylko tworzysz kabaret. Hipokryzja...
02.03.2016 16:02
dr_dave Offline
Milczek
*

Liczba postów: 57
Reputacja: 0

Chłopaki a to grono wyjadaczy to z którego rocznika? Jam jest 81 i powiem że naprawdę młodych towarzyszy nie mam w otoczeniu. No jest jeden. Ale znajomych wielu. Dziś 18 latkowie to nawet za laską się nie obejrzą bo mają misję ratowania świata w csgo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2016 20:17 przez dr_dave.)
02.03.2016 20:16
k.m. Offline
Banned

(02.03.2016 16:02)triper napisał(a):  Z tym brakiem przekazywania wiedzy to Kapitanie poleciałeś nieco. Sam należysz do osób które technicznie niewiele mają do powiedzenia. Zacny z Ciebie ziom jak sądzę, ale jesteś raczej z wydziału off top i obyczajówki. Na tamtym forum nie napisałeś ani jednego zdania w sensie merytorycznym, tutaj też tylko tworzysz kabaret. Hipokryzja...

Dzieki Triper!! Potrzebowalem takiego Typka jak Ty aby i ulotnic sie z tego zacnego miejsca.

Badz zatem merytorycznym guru o to Ciebie prosze.
Mam sie spuszczac bijac w klawisz nad wyzszoscia 9 nd 10 albo odwrotnie?
Syncu...dej zyc!

Czujesz misje? Czyn ja zatem! Badz alfa i omega! Ratuj forum. Badz drogowskazam dla mlodych. Nies kaganek oswiaty i technicznych niuansow. O to prosze z calego serca. A jak masz techniczny knyf to zapraszam na fb / misfit montownia. Merytoryczne gadki zaczynam od 50 pln / h .

Jednym i prostym zdaniem .... ZDUPCAM i STAD moi kochani.

Rzaq - Ciebie w sercu nosze i nosic bede. Pdeslij mi tel na PW jeszce bo mam dlug wielki przewielki za Eminencjje szara i musze sie rozliczyc.

A Triper - Dla ciebie mam jeszcze rade...Nie w moim stylu ale co tam czasy sie zmieniaja...a wiec ..albo dam juz sobie luzik ok? Dziek i licze na zrozumienie.

Fakt to forum umarlo.
Adios Syncy!

Jest tu jakis admin - ktos? Jak tak to pliz wyje.bac moje konto.
Dzieki!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2016 22:18 przez k.m..)
02.03.2016 22:16
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
Panienka się obruszyła.
03.03.2016 01:04
Mer84 Offline
Nie umiesz bunny hopa, nie jeżdzisz!

Liczba postów: 1,233
Reputacja: 12
Gdańsk
RE: Odp: To forum umarło
(03.03.2016 01:04)triper napisał(a):  Panienka się obruszyła.
Co ty chłopie ŁUBUDUBU ... analizowałes każdy post Kapitana ??? Dobry jesteś ... Zna ktoś tego tripera ? On cały czas na tripie ??? Widział go ktoś na rowerze kiedys ? ... Kapitan nie uciekaj !!!

http://www.pinkbike.com/u/mer84/
03.03.2016 07:37
Wujekdodh Offline
wuj

Liczba postów: 1,198
Reputacja: 31
Starachowice/Kraków
No tak, gdy był solidny rdzeń, to takich użyszkodników jak triper się dosyć szybko pacyfikowało - pamiętam jak dziś:

http://emtb.pl/forumo/showthread.php?tid...7#pid68087
Chłop napisał 7 postów i wyleciał z forum.

Innym mądralom raz dwa wskazywało się miejsce w szeregu. Dzisiaj nie ma komu robić takich rzeczy Smile
03.03.2016 09:39
misiopysio Offline
Gaduła

Liczba postów: 957
Reputacja: 16
Wrocław
Traper z łapskami na Misfita? Zacny ziom? Stary nawet jeśli od pół roku nie onanizował się nad szejpsziftem i innymi gadżetami to pewnie dlatego ,że z każdym tu obecnym dłużej niż rok ,zna się osobiście i nie jeden temat przetrzepał przy niejednym browarze. A poza tym komu tu radzić? Gimbusowi który zakłada pięćsetny wątek o fulu-do-trzech-koła?

PS. wreszcie jakiś fajny temat na forum...

ns fuzz/ns snabb/d. hornet
https://www.facebook.com/dreamworkers71
03.03.2016 16:26
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
(03.03.2016 16:26)misiopysio napisał(a):  Stary nawet jeśli od pół roku nie onanizował się nad szejpsziftem...
Nad shapeshiftrem nigdy się nie onanizował, nie zabrał głosu... bo nie ma o tym pojęcia.

(03.03.2016 16:26)misiopysio napisał(a):  A poza tym komu tu radzić? Gimbusowi który zakłada pięćsetny wątek o fulu-do-trzech-koła?
Odpowiem jego własnym cytatem:
(02.03.2016 10:15)Kapitan Misfit napisał(a):  Mlodych nie ma. Bo mlodzi maja inne zajawki. Nie wiem co ale cos na pewno nie zwiazane z taplaniem sie w blocie i meczeniem na rowerach.
Z forum Et sie wypisalem - bo centralnie nic tam sie nie dzialo. Wiedzy juz nikt nie przekazuje...
Przekazuje, przekazuje tylko akurat Kapitanowi nie chciało się czytać.
Młodych nie ma ? Doprawdy ? To kto zakłada tematy pt:
(03.03.2016 16:26)misiopysio napisał(a):  A poza tym komu tu radzić? Gimbusowi który zakłada pięćsetny wątek o fulu-do-trzech-koła?
Tak, właśnie takim trzeba radzić. Ty od razu byłeś wypasionym kolesiem który ogarniał temat ? Założę się, że do tej pory nie ogarniasz wielu spraw, jak wiele osób tutaj... trochę pokory człowieku.
Skoro młodych nie ma to jak to się dzieje, że takie tematy o fulu do trzech koła powstają ?
Kapitan opuścił ET, i nic się nie stało, forum ma się dobrze, i to forum też się będzie miało dobrze bez niego. To jego decyzja. Ostatnio to już tylko pisał co sprzeda... no czasem co kupi i jakieś pierdoły. OK ja nie twierdzę, że ja sam jestem super merytoryczny, ale przynajmniej nie skamle, że forum to czy inne się kończy bo nikt nie przekazuje wiedzy... Hipokryzja do kwadratu.

(02.03.2016 22:16)Kapitan Misfit napisał(a):  A jak masz techniczny knyf to zapraszam na fb / misfit montownia. Merytoryczne gadki zaczynam od 50 pln / h
I niby Ty mi doradzisz ? W czym ? W składaniu roweru nie z tej epoki ? Chyba masz o sobie za duże mniemanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2016 18:13 przez triper.)
03.03.2016 18:06
Rzaq Offline
Krówka "Reach" Ciągutka

Liczba postów: 5,508
Reputacja: 69
Kraków/Cypel Buraczkowy
Fora upadają bo odchodzą tacy ludzie jak Kapitan, Sibik, itp. amen!
03.03.2016 19:32
misiopysio Offline
Gaduła

Liczba postów: 957
Reputacja: 16
Wrocław
Cytowanie jest super pod warunkiem, że się rozumie zacytowaną treść.

ns fuzz/ns snabb/d. hornet
https://www.facebook.com/dreamworkers71
03.03.2016 19:38
voy2s Offline
Per Aspera Ad Astra!

Liczba postów: 2,749
Reputacja: 32
Uzdrowisko Cieplice :)
Triper - że tak zacytuję: "trochę pokory człowieku" bo "chyba masz o sobie za duże mniemanie". A niby dorośli ludzie, echhh...
Kapitan, z powrotem do szeregu, migusiem! To rozkaz! Tongue
Pozdr!

Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
03.03.2016 20:29
k.m. Offline
Banned

A jestem jestem. Melduje sie na rozkaz.

Triper - spierd..alaj gnojku .

Rozkaz wykonany!

BTW... Nie wydaje sie Wam ze triper to ta sama osoba co Crusader?

Pamietacie?

Rzaq - Fora umieraja bo pojawiaja sie wlasnie tacy ludzie jak triper...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2016 20:46 przez k.m..)
03.03.2016 20:44
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
Kapitanie, nie jestem Crusaderem. I nie wyzywaj po chamsku. Od tego Ci nie przybędzie szacunku :-).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2016 20:58 przez triper.)
03.03.2016 20:55
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
Swoją drogą strzeliłeś focha, w histerii chciałeś, żeby jakiś admin zlikwidował Twoje konto i co ? Uspokoiłeś się i już jest dobrze... Kapitanie nie szanujesz własnego zdania...
03.03.2016 21:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości