Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To forum umarło
Autor Wiadomość
triper Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 349
Reputacja: 8
Bełżec
Odp: To forum umarło
Swoją drogą strzeliłeś focha, w histerii chciałeś, żeby jakiś admin zlikwidował Twoje konto i co ? Uspokoiłeś się i już jest dobrze... Kapitanie nie szanujesz własnego zdania...
03.03.2016 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
k.m. Offline
Banned

Liczba postów: 2,295

RE: To forum umarło
A i jeszcze jedno... Uszanuj choc to ze nie zycze sobie jakiejkolwiek polemiki z Toba Synek. Totalnie zero gadki.
Przekaz jest jasny - czy metafory sa zawiłe?

KONIEC !
03.03.2016 21:06
misiopysio Offline
Gaduła

Liczba postów: 957
Reputacja: 16
Wrocław
Triper, jesteś jesteś, nawet o tym nie wieszBig Grin
Stary problem polega na tym, że tylko Ty nie masz szacunku do gościa który to forum współtworzył i nie musi Ci udowadniać swojej wartości merytorycznie.
Forum enduro to nie forum fanów pentium czy innych sony eriksonów, tu ludzi przyprowadziła pasja a to , że od jakiegoś czasu wszyscy i wszystko jest enduro, natomiast wiedzę określa się liczbą przeczytanych katalogów to nie znaczy ,że dzierżysz klucze do drzwi prawości w kwestii wypowiedzi.

ns fuzz/ns snabb/d. hornet
https://www.facebook.com/dreamworkers71
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2016 21:14 przez misiopysio.)
03.03.2016 21:13
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
Bez względu na to jak bardzo teraz stroszysz piórka ja osiągnąłem swój cel. Zaczniesz myśleć pisząc cokolwiek na forum. Też poczytałem Twoje posty. I gdzie ta wiedza o której szumnie piszesz by ją przekazywać ? Powinieneś publikować w Pudelku rubrykę towarzyską.
03.03.2016 21:13
misiopysio Offline
Gaduła

Wrocław
Osiągnąłeś swój cel, nikt Cię nie zna, nikt Cię nie lubi, nikt z Tobą nie pojedzie na Tripa, nikt z Tobą nie pogada o szejpszifterze, o to chodziło?

03.03.2016 21:18
voy2s Offline
Per Aspera Ad Astra!

Liczba postów: 2,749
Reputacja: 32
Uzdrowisko Cieplice :)
Nie żebym coś sugerowal, ale chyba się ktoś koniecznie dopomina o wakacje. Tak dla ochłody, relaksu... Smile
Stary jusz jezdem, kiedyś fszystko było proste Tongue
Pozdr!

Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2016 21:18 przez voy2s.)
03.03.2016 21:18
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
(02.03.2016 22:16)Kapitan Misfit napisał(a):  Jednym i prostym zdaniem .... ZDUPCAM i STAD moi kochani.
Fakt to forum umarlo.
Adios Syncy!

Jest tu jakis admin - ktos? Jak tak to pliz wyje.bac moje konto.
Dzieki!
Jedyny który chce wakacji to Kapitan... wyraźnie napisał, czego pragnie.

(03.03.2016 20:44)Kapitan Misfit napisał(a):  Triper - spierd..alaj gnojku .
Co za styl Smile. Nie panujesz nad sobą Kapitanie. Zalecam mniej używek i więcej snu, może Ci się mózg naprawi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2016 21:26 przez triper.)
03.03.2016 21:23
misiopysio Offline
Gaduła

Wrocław
Triper , poczytałem komentarze o Tobie, już wszystko wiem, całe życie tak masz?
Powodzenia, stary...

03.03.2016 21:33
versus 1725 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 179
Reputacja: 5
Kraków
Grubo. Gość niektórym zwraca uwagę, że mają wszystko w d..pie i zaczyna się po nim jazda. Jakoś część z was tutaj jest dużo bardziej rozmowna chociażby na FR org. Jakoś też rozpisuje się o tym czy warto wejść w 10sp czy 11sp. Gimbusom też pomagają. Da się da tylko trzeba chcieć. Takiemu @Wooyekowi się chce by podać pierwszy przykład z brzegu.

Łachy nie robicie i nikt nie będzie czekał tydzień aż ruszy się w jego temacie albo wcale bo uznacie od razu, że to gimbus. Idzie gdzie indziej, proste jak drut.

Cytat:JA od zawsze jezdze z tymi samymi ludzmi. Starcami w sumie...Mlodych nie ma. Bo mlodzi maja inne zajawki. Nie wiem co ale cos na pewno nie zwiazane z taplaniem sie w blocie i meczeniem na rowerach.

Bez urazy ale większej pierdoły nie mającej nic wspólnego z rzeczywistością to nie czytałem dawno.

Na koniec to forum "włuczących" się po górach. Fulli przybywa, stały się bardziej dostępne i spora grupa ludzi zwyczajnie potrzebuje się poradzić. Czasem piszą głupoty, przeceniają możliwości ale to nie powód by ich zlewać bo my to "stara gwardia jesteśmy". Chce ktoś montować HT z 2 półką to trzeba grzecznie wytłumaczyć czym to grozi.
03.03.2016 21:53
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
versus1725 wyjąłeś mi to z ust, dobrze gadasz. Ja niby stary jestem wiekowo, na pewno starszy rocznikiem niż wielu tutaj, ale takich pierdół jak pisze się w tym wątku dawno nie czytałem. Bohaterowie polskiego enduro... Legendy...
03.03.2016 22:24
misiopysio Offline
Gaduła

Wrocław
Versus masz rację tylko co zrobić jak identyczne pytanie powtarza się trzeci raz w ciągu miesiąca?
Fr.org? W ogóle tam nie bywam.
Jeśli Ty się rozpisujesz to ok, nikt Ci nie broni ale zarzucanie komuś ,że tego nie robi i w związku z tym nie ma prawa głosu jest chore.

03.03.2016 22:32
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
Chore to jest mieć pretensję, że forum umiera, zarzucanie, że nie ma przepływu informacji, ale samemu stanie z boku i tylko pitolenie głupot. Po czym w wielkim fochu opuszczenie forum... to jest dziecinada.
Zgoda, znacie się, wielu z Was bywało razem tu i tam. Co z tego. Ja mogę też mieć do Was zarzut, że Was nie znam, że nie widziałem Was w górach... ogarnijta się chopy. Góry są duże, a my malutcy... ja się cieszę, że nie spotykam zbyt wielu ludzi w górach... po to tam jeżdżę, żeby spokojnie z własną małą ekipą chłonąć doznania.
Mnie zaś wystarczy, że widziałem część ekipy stąd... Kapitana widziałem na pewno. I powiem szczerze, mniej pijcie więcej jeździjcie. Wyjdzie Wam na zdrowie. Żenada i tyle.
03.03.2016 22:43
k.m. Offline
Banned

Liczba postów: 2,295

Carlos moj kochany...Przeciez prosilem...Zrob DELETE? ok?
04.03.2016 00:08
versus 1725 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 179
Reputacja: 5
Kraków
(03.03.2016 22:32)misiopysio napisał(a):  Fr.org? W ogóle tam nie bywam.

Jeśli Ty się rozpisujesz to ok, nikt Ci nie broni ale zarzucanie komuś ,że tego nie robi i w związku z tym nie ma prawa głosu jest chore.

Ale bywają inni i to w nie małej grupie wiec jak to jest z tym brakiem czasu?? Ja tego nie kupuje co tutaj sprzedajecie. Próżność się kłania. Forum żyje obiegiem informacji czasem do znudzenia powielanych. Tu jest z tym kiepsko. Jak idzie o mnie to postaram się o więcej. Nie robiłem tego do tej pory by mi ktoś nie wyskoczył z takim właśnie tekstem jak wejdę w spór, że się nie znamy, piwa nie piliśmy, parę postów nabitych a w ogóle to leszcz jestem. Słabe takie coś jest bo nawet nie macie często okładki na takie stwierdzenia. Nie znam tu nikogo a tripami i czasem jazdy obdzielił bym nie jednego za 22 sezony w górach. Więc lepiej zluzować majty i nie porównywać ptaszków.

Ktoś zwrócił części z was uwagę, że się za mało udzielacie a dostaje w zamian obelgi. Faktycznie zachęca to do wchodzenia tutaj.
Takie czasy mamy, że często dzisiaj pomimo braku warunków ta tapecie jest "ęduro i downhill". Albo zaczniecie tłumaczyć na spokojnie albo zwijajcie powoli manatki. To forum chociaż w mniejszym stopniu niż ET zabija jedna podstawowa sprawa - brak i powolność odpowiedzi. Przejmuje was w trybie ekspresowym Fr.orgTongue
04.03.2016 00:57
triper Offline
Rozmowny
**

Bełżec
Dokładnie tak.
04.03.2016 06:20
Mer84 Offline
Nie umiesz bunny hopa, nie jeżdzisz!

Liczba postów: 1,233
Reputacja: 12
Gdańsk
Staż w górach nie ma znaczenia są ludzie co mają 20 lat doświadczenia i mało potrafią i ludzie co po jednym sezonie wiedzą do czego służy rower enduro. Przykładów nie trzeba daleko szukać ... Wooyek sam napisał ze po szkoleniu zaczął się uczyć jeździć od nowa (szacun ze przyznał się do tego piblicznie) a doświadczenie i w górach i na forum podobno miał duże. I przedmówca się myli ... bo madrali z internetu jest dużo ale mało kto może potwierdzić swoje tezy w prawdziwym świecie ... pominę prawdy objawione powtarzane po milion razy i przekazywane z "pokolenia na pokolenie". Jest jeden minus tego ze ludzie się znają poza forum ... kółka wzajemnej adoracji, ale to jest już inna historia.

http://www.pinkbike.com/u/mer84/
04.03.2016 07:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoonior Offline
G3Riders.com

Liczba postów: 953
Reputacja: 17
Kraków
(04.03.2016 07:38)Mer84 napisał(a):  Staż w górach nie ma znaczenia są ludzie co mają 20 lat doświadczenia i mało potrafią i ludzie co po jednym sezonie wiedzą do czego służy rower enduro.

Co ma piernik do wiatraka?
Można mieć dużą wiedzę i doświadczenie (którą można przekazać innym na forum) a nie mieć wybitnego talentu do jeżdżenia. To w czymś przeszkadza?

Masz panie Mer wiele wspólnego ze słynnym "Schodkiem", jesteś okropnym i kłótliwym zarozumialcem, który ocenia ludzi po tym, czy czy w Twoim mniemaniu umieją jeździć czy nie. Przy Twoim stażu na forum powinieneś dawać innym dobry przykład, zamiast tego tacy jak ty (a nie pyskujące nieopierzone małolaty) zniechęcają innych do brania udziału w dyskusjach. Wstyd.

Junior
G3Riders.org
04.03.2016 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasha Offline
like a boss

Liczba postów: 2,748
Reputacja: 17
Kraków
(04.03.2016 12:40)yoonior napisał(a):  jesteś okropnym i kłótliwym zarozumialcem, który ocenia ludzi po tym, czy czy w Twoim mniemaniu umieją jeździć czy nie.

Źle, nie czy umieją jeździć czy nie tylko czy umieją baniola i maniola czy nie Big Grin
04.03.2016 12:43
Wujekdodh Offline
wuj

Liczba postów: 1,198
Reputacja: 31
Starachowice/Kraków
(04.03.2016 12:40)yoonior napisał(a):  Masz panie Mer wiele wspólnego ze słynnym "Schodkiem", jesteś okropnym i kłótliwym zarozumialcem, który ocenia ludzi po tym, czy czy w Twoim mniemaniu umieją jeździć czy nie. Przy Twoim stażu na forum powinieneś dawać innym dobry przykład, zamiast tego tacy jak ty (a nie pyskujące nieopierzone małolaty) zniechęcają innych do brania udziału w dyskusjach. Wstyd.

To prawda - jak wiem, że będę musiał dyskutować z merem czy innym triperem, to od razu mi przechodzi ochota na pisanie czegokolwiek.
04.03.2016 13:01
Myszaqqq Offline
Milczek
*

Liczba postów: 42
Reputacja: 3
Kąty Wrocławskie
Wracając do tematu że młodzi (dzieciaki i młodzież) nie jeżdżą to nikt nie pomyślał że może mają inne rowery do wyboru np BMX'y, dirt'y czy DH?? To że ktoś nie jeździ szeroko pojętego "Ęduro" to nie znaczy że wcale nie jeździ ma rowerzeSmile Zluzujcie trochę bo jak się to wszystko czyta to ma się wrażenie że te dzieciaki których nie ma na ścieżkach są tutaj i piszą te wszystkie postyTongue
04.03.2016 13:21
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości