Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bike Park Dzikowiec i nie ma Lipy !!!
Autor Wiadomość
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Liczba postów: 903
Reputacja: 54
Lubin/Polkowice
Bike Park Dzikowiec i nie ma Lipy !!!
hejka

Na początek wprowadzam moją 6-stopniową skalę oceny Bike Parków klarowną i czytelną dla większość riderów/ek.

Wersja Men / Women :

1-Ujowy / Beznadzieja.Trasy to Lipa.Wyciąg to Rumunia.
2-Pedalski / Szkoda czasu i pieniążków.Trasy to Patatajnia.Wyciąg zdrowo wkurza.
3-Z braku Laku / Jakaś ewentualność dla zabicia czasu.Trasy zaczynają przypominać Trasy.Wyciąg kręci.
4-Jest nieźle / Można się "damulić" na stoku i wysikać w normalnym kiblu , Trasy są spox , są utrzymane ,wyciąg kręci w miarę.
5-Ok / Można się bardzo "damulić" wysikać w porządnym kiblu coś zjeść i dobrze pojeździć,wyciąg i trasy Ok.
6-Super / Same różowe barwy.Trasy oddają Fun , Infrastruktura cudowna , Obsługa wyciągu same "ciacha" wyciąg i trasy Super

Udało się w końcu wyrwałem się na "Dzika " - rozpoznanie walką zrobione zwierz czyli Dzik ala Dzikowiec zdobyty ubity i odklepany Big Grin .
Rano moja niebieska strzała wystartowała o 8.00 aby po 2.5 h wściekłej i szaleńczej jazdy dowieźć mnie na miejsce czyli Bike Park Dzikowiec.Dojazd jest znany większości lecisz bowiem na Mieroszów i na drodze jest wyraźne odbicie na Dzikowiec.
Także psssss otwieram właśnie Cycucha Janowickiego ( http://endurotrophy.pl/forum/showthread.php?tid=5599 ) i zaczynam klepać w klawiaturkę :
Opis :
Pogodowo wstrzeliłem się jak trzeba - słonko i znośna temperaturka do max 16 stopni grubo po południu.Jednak na górze zimny wiatr nieco szklił więc zapobiegawczo jeździłem w wiatrówce.Cena za cały wyciąg który kręci non stop od 10 do 17 to zaledwie 40 Pln w tym 10 Pln Kaucji zwrotnej więc jest jak za darmo lub powiem inaczej Cena warta Funu w 110 % Exclamation
Wyciąg idzie dość żwawo po za momentami wyładunku kawalerii rach pach ciach i już jesteś na górze.Obsługa wzorem z czeskich Bike Parków ( no i super ) ładuje ci maszynę na hak na dole wyładowuje na górze - Duży Plus.
Linie są dwie : na lewo tzw trasa FR i na prawo za wieżą widokową trasa DH do której należy nieco dokręcić i podejść potem z buta drogą leśną.

Oł rajt mój niebieski Blu Big sHIT już nie może doczekać się jazdy także o 11 udaje mi się załadować na kanapę i już po chwili jestem na górze po drodze z góry skanuję te słynne drewniane walle i wybicia w tym osz fuck "słynnego" road gapa ( z góry wydaje mi się że co najmniej 9-10 metrów ) o którym naopowiadali mi ludkowie niesamowite crash testowe historyje....ciary idą po pleckach Dodgy Wyobraźnia rusza z kopyta : wyciąg ale qurna szpitalny te klimaty heheheee...Big Grin
[Obrazek: 5406ea04438f06_07979116.jpg] Wink
No dobra docieram na szczyt gdzie obsługa ściąga rumaka a Ja podążam na miejsce startu gdzie z kilkoma innymi śmiałkami po krótkiej rozgrzewce ruszam na trasę Fr ( w prawo ). Zaczyna się łatwo ale prędkość po zakręcie szybko rośnie a przede mną gruby drewniany wall naciskam klamkę i spokojnie jadę po tymże wallu , po zakręcie wpadam na drewnianą hopkę i lecę dalej w prawo . potem znów wall lecę w lewo i tak całą górną część która składa się z tychże walli kilku wybić i uskoków - Cała trasa jest wytrawersowana w zboczu ma miejscami dość sypką konsystencję ale ogólnie nie jest źle.To moja pierwsza jazda więc zalecam jechać spokojnie zrobić sobie rozpoznanie potem piecować. Oł rajt docieram na dolną sekcję tu brak już drewnianych walli są za to drewniane podesty po których szurasz głośno oponami niektóre z nich kończą się drobnym uskokiem więc hopiesz sobie lajcikowo na dalszą część trasy.Frajda z jazdy rośnie a świadomość że to Panie tylko za 30 Plnów dodaje banana na facjacie .....Smile
[Obrazek: 20160502_115032.jpg]
Docieram wreszcie przed ostatnią drewnianą bandą po niej drewniany dropik i prostaaaa na road gapa.Podjeżdżam więc schodzę z roweru i skanuję temat...Cholera po uj zlazłem z tego roweru z boku wygląda to jeszcze gorzej heheee....Taka Sytuacja Big Grin
Duże wybicie po nim droga którą należy przefrunąć no i zeskok na który należy dolecieć - Tak na me oko z 6,7,8 metrów jak nic.Gacie mam pełne na dodatek nikt tego nie chce skoczyć zaczynam tracić wiarę i kiedy już zamierzam pojechać dalej słyszę łomot opon w górze po drewnianych kładkach.Ktoś lub coś nadciąga jak chmura gradowa z rykiem , napięcie rośnie wreszcie Jest Łon - Rider from hell leci Panie jak do regału kiedy rusza promocja w Biedrze.Rach pach ciach już go widzę jak robi zakrętas po wallu skacze drewnianą hopkę i pędzi na wybicie werble w głowie zaczynają grać szybciej i szybciej.......Dociera do wybicia i fruuuuuuuuu leci niczym Usain Bolt w pięknej stylówie.Coś pięknego coś pięknego - ładnie siada na zeskoku i tyle go widziałem.A wiec można - można !!!! Chwała Bohaterom.
[Obrazek: vlcsnap-2016-05-02-22h14m21s892.png]
Ok myślę sobie nie taki Diabeł ( http://www.totalbikes.pl/) straszny wsiadam na maszynę jadę końcową sekcję skaczę kładkę nad rowkiem i już po nartostradzie docieram do stacji dolnej.Ufff pierwsze koty za płoty teraz chwilka na odpoczynek zebranie myśli i picieee bo pić się chce.
Z mocnych pif piję Warkę Radler więc ochoczo wytrąbiłem całą łod razu.
[Obrazek: 20160502_141624.jpg]
Kiedy już nawodniłem organizm elektrolitem , zakąsiłem małe co nieco wbiłem się ponownie na kanapę aby po chwili wysiąść na górze.Pogodowo Oł rajt choć pod koniec wyciągu zimny wiatr daje się we znaki , na szczęście wiatrówka przydała się i tym razem.Ok wysiadka odbiór roweru od obsługi ( duży Plus ) chwilka na sprawdzenie czy czasem coś nie odpadło z maszyny po drodze i lecę ponownie na trasę Fr.( w Prawo ). Przecinam trasę wpadam na właściwą linię i pędzę wprost na first walla po nim zakręt w lewo , drewniana hopka i zakręt w prawo potem znów lina prowadzi mnie na kolejnego drewnianego walla po nim w lewo itd...itp po drodze jakieś drobne przeszkody terenu , drewniane kładki i uskoki terenu.Sekcja górna mija szybko zaczyna się zabawa na dolnych partiach z końcowym road gapem.Banda lewo banda dojazd banda prawo , wjazd na ukosowy wall , zeskok pełen piec na końcowy wall po nim w lewo potem w prawo zeskok , najazd na kolejny drop i .....pędzę dalej w kierunku tego Ciasteczkowego Potwora Road Gapa dokręcając co nieco - Świat zwęża się w oczach a wybicie rośnie niesamowicie szybko.Tak to właśnie ta chwila kiedy Twoje myśli skupiają się tylko na jednym : Nie zrobić dziobaka , dolecieć , nie zgubić sylwetki po drodze , nie popełnić błędu , wyłączyć żelazko Exclamation , zaliczyć płynnie zeskok i ładnie wkleić się w dalszą linię.Generalnie życiowe przemyślenia.
Ok najazd z prędkością Warp-10 ( Komiksowe prędkości kosmiczne ) sekunda na skompresowanie maszyny , wybicie i zaczynam nucić: "...I can Live I can Fly..." w locie przypominam sobie o tym że jednak wyłączyłem żelazko po czym z gracją nosorożca siadam na zeskoku.Tak to była epicka chwila warta tego dnia.Road Gap Zaliczony.W euforii nie wiem kiedy przelatuję dalszą część skaczę z kładki na nartostradę i po chwili jestem na dolnej stacji.Ręcę mi się trzęsą - Adrealina wylewa się tonami coś pięknego coś Pięknego Big Grin.Generalnie jak już skoczysz raz w dalszej części dnia latasz ten element niejako z marszu no ale wiadomo : Nie ma to jak pierwszy raz - Emocje , Strach i nerwy robią swoje.
[Obrazek: vlcsnap-2016-05-02-22h54m50s5531.png]
Idę do kibla wyrzucić te emocje z siebie Smile
Kolejka kręci w 30 minutowych odstępach a więc jest dość czasu aby dojść do siebie , coś zjeść i wypić ponownie uspokoić myśli i ...ponownie zasiąść na kanapie.Kiedy docieram do góry a jest to mój 4 lub 5 raz decyduję się zrobić rozpoznanie trasy DH.
Dojazd jest za wieżą widokową drogą leśną , chwilka w dół pod górę i odbicie skrajne w lewo ( oznakowanie ) chwila na buting potem można dokręcić i stajesz na początkowym drewnianym starcie na trasę.Koledzy obsikują drzewka a Ja włażę na drewniany start po czym w opcji on sight ruszam na trasę.
[Obrazek: 20160502_111516.jpg]
Zaczyna się singlem leśnym który dość szybko opada mocno w dół.Jakieś mega garby , wilcze doły i zaczynam ryć tylnym kołem bo upadowa zwiększa się z każdym momentem.Skoczyłem pierwsze drewniane wybicie jest nieźle ładnie ląduję ale klamka zaciśnięta zaraz zakręt w lewo , ledwo go wyrabiam po czym wpadam na fuckin uskok terenu gdzie mój widelec po prostu znika w dolnych lagach akcja nabiera tempa nie sposób pamiętać szczegółów trasy jest na Bogato w Uj.Znów jakiś mega uskok a podłoże to płynny melafir z którego słynie region powoduje że twoja maszyna tańczy drifta.Znów jakiś dropik po czym zakręt i fuck that : Te pierwsze uskoki są niczym przed tym POTWOREM przede mną.Udaje mi się cudem wyhamować aby przemyśleć i pozbierać myśli.Syreny w głowie ryczą : Warning warning !!! po czym rzucam się w tą "paszczę rekina" idę pięknym driftem , jakoś udaje mi się nie wypaść z trasy choć rzuca mną z lewej na prawo ( wiadomo : Jak świnią w rzeźni Wink) ufff....Staję na dole tego mega uskoku cykam jedną jedyną fotkę która i tak tego nie oddaje po czym ruszam dalej.
[Obrazek: 20160502_135700.jpg]
Dalsza częśc idzie w miarę płynnie choć trasa jest wymagająca , śliska i mocno upadowa jednak dojeżdżam już do części końcowej która ma jeszcze jedno drewniane wybicie , skaczę i lecę na dziobaka w dół udaje mi się dojechać ze średnią stylówą do końca ale jednak dojechałem.
Wpadam na leśną drogę i tu Uwaga należy skręcić w prawo ( Oznakowanie do poprawki jest słabo widoczne dla kogoś kto pędzi jak wicher ) lekko pod górkę aby dokręcając dotoczyć się pod dolny wyciąg.Ja niestety przejechałem dalej na wprost ( zmyliła mnie wąska linia leśna ) i wypadłem na dole poniżej stacji co skończyło się dokręcaniem z korby przez jakieś 15 minut.Uf puf uf puf.
Podsumowując : Czy warto ??? - Powiem Wam że Tak : Fun jest adekwatny do Ceny , Obsługa miła , Ośrodek ładnie wyposażony z niezłą kuchnią ( polecam Mega schabowego za jedyne 12 pln ) [Obrazek: 20160502_174420.jpg], posiada plac zabaw dla dzieciaków i budkę na grilowanie sądzę że w sezonie są jeszcze jakieś inne dodatkowe atrakcje.Cena za pokój to 60 Pln + 15 pln za śniadanko.Więc uważam że warto tu wdepnąć i poczuć te emocje.Może jedynym słabym punktem jest fakt że trasy nie nadają się dla początkujących i słabszych riderów - Tu jakiś tam poziom skilla jest wskazany aby po jednym zjeździe nie czuć zmęczenia i bólu ścięgien od zaciśniętej klamki no i deprechy że jedziesz jak ostatnia łajzaa wszyscy patrzom i patrzom na Ciebie Wink( znacie to uczucie ???) Tak zdecydowanie przydałaby się jeszcze jedna lajtowa linia z lekkimi przeszkodami dla początkujących - Panowie właściciele pomyślcie nad tym lub jakąś atrakcją w stylu rynny zjazdowe - To przyciągnie Wam kolejnych klientów i uatrakcyjni miejscówkę zimy są coraz krótsze niestety a ośrodek ma potencjał.
Moja ocena końcowa to wysokie 4 + lub 5 - bo zdecydowanie zaskoczył mnie Dzik na plus - Jak na tak "małą" górkę super : Fun jest adekwatny do wydanej kasy w 100 %. Przy ładnej pogodzie super spędzony dzionek.

Polecam to mówiłem Ja Jarząbek Vasco Blush

pzdr & Ride for Fun

[Obrazek: 20160503_092445.jpg]

https://www.facebook.com/pages/G%C3%B3ra...61?fref=ts

https://picasaweb.google.com/10507710034...6859500642

http://hcc-components.com/pl/1336-2/ i nie ma Lipy Exclamation

pzdr i i oczywiście pozdrawiam szczególnie osoby które zapoznałem - Do zobaczyska na szlaku & Ride for Fun Smile

Filmidło z You w Tube : https://www.youtube.com/watch?v=AH0dh_pBrBg
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2016 17:07 przez vasco.)
03.05.2016 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mer84 Offline
Nie umiesz bunny hopa, nie jeżdzisz!

Liczba postów: 1,233
Reputacja: 12
Gdańsk
RE: Bike Park Dzikowiec i nie ma Lipy !!!
Gratuluję oderwania się od ziemi Smile ... ale jak Dzik dostaje wysokie 4/6 to musisz Pan jeszcze trochę bikeparkow obejrzeć ... co nie zmienia faktu ze to fajne miejsce za dobrą kasę. http://m.pinkbike.com/photo/11829515/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

http://www.pinkbike.com/u/mer84/
03.05.2016 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
Obejrzałem już całkiem sporo Mer84 uwierz lub nie zarówno u nas jak i w Europie.To jest moja ocena i oczywiście można się z nią zgadzać lub też nie - to normalne.Jednak jak na tak małą górkę i niezbyt bogaty region uważam że spokojnie w mojej skali zasługuje na tą 4 eczkę z Plusem.
Duży Szac dla Lokalesów - także wspierajcie chłopaków i przyjeżdżajcie bo po prostu Warto !!!
Planuję w przyszłą Sobotę znów tam zawitać bo jak to powiadają Drugi kęs jest lepszy od Pierwszego.Wink
Cholera Panie nie umiem bunny hopa bez platform z spd zrobić kompletnie Taka Sytuacja.
Będzie okazja to mnie podszkolisz.Soda jeszcze dycha ???
pzdr

[Obrazek: p5pb11829515.jpg]
Stylówa na 5 teczkę w skali 6 odjąłem 1 punkt za mało oczojebny ubiór Wink
Także jak widzicie endurófki ogarniają Fr-kę ino po skilla zgłaszajcie się do Mera !!!po za tym każda większa przeszkoda ma objazdówkę bokiem a warto jeździć właśnie w bike parkach aby nabyć ogłady w pokonywaniu choćby band, wybić i uskosków terenu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2016 17:08 przez vasco.)
03.05.2016 19:40
Fonika Offline
Gaduła

Liczba postów: 1,970
Reputacja: 38
Wrocław/Kalisz
Ludziom podoba się taka czarna góra, wisła czy palenica a jak dla mnie dzikowiec ma lepszą obsługe, lepszą baze (spanie, jedzenie), lepsze ceny i jest z 10 razy lepiej przygotowany bo chłopaki regularnie poprawiają i oczyszczają trasy.
Jedyny minus dzikowca to fakt, że jest to krótka i stroma góra, która dość mocno ogranicza. Jak na warunki jakie tam panują to trasy i tak są ekstra Smile.

A tutaj Road Gap jak trasa była świeżo wybudowana.
[Obrazek: p4pb11364112.jpg]
Hopa robi wrażenie ale jest idealna do przełamywania strachu przed dużymi lotami, bardzo bezpieczna Smile.

Serwis amortyzatorów, damperów i sztyc regulowanych https://www.facebook.com/wichuworkshop/
04.05.2016 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
Hejka

Pięknie Ślicznie Higienicznie masz tą 6 -teczkę jak Nic Wink

[Obrazek: OK.jpg]

Jest dokładnie tak jak Agnieszka pisze i tylko mogę to potwierdzić - duże hopy mają to do siebie że wyglądają na Potworzyce Dodgy ale fakt faktem jeśli dobierzesz prędkość i nic dziwnego nie zrobisz w czasie lotu (np. przypomnisz sobie o włączonym żelazku w domu i nie palniesz się w czoło ) lądujesz gładko , przyjemnie i bezpiecznie z dużą dawką euforii po.Warto zajrzeć na Dzika zwłaszcza że nie daleko jest Mieroszów a pisałem wcześniej że trasa jest do ogarnięcia przez ędurófki Wink także nadchodzący weekend ( 7-8 V) już możecie Sobie planować bo zamówiłem Las Palmas dla Was. ( http://www.mojapogoda.com/polska/pogoda-lokalna.html )

Ja i być może nie tylko ja planuję być na miejscu na 10 -10.30.
w Sobotę 07.05.Także do zobaczenia ,wezmę tym razem Go Proła i nagram obydwie trasy coby Claudio Caluori (https://www.youtube.com/watch?v=a5vTA4L_PB4 ) się poduczył co nieco Big Grin

pzdr
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.05.2016 11:32 przez vasco.)
04.05.2016 10:47
Mer84 Offline
Nie umiesz bunny hopa, nie jeżdzisz!

Liczba postów: 1,233
Reputacja: 12
Gdańsk
Hopy w bikeparkach są mocno splaszczone ... tzn raczej nisko się na nich lata, ten roadgap do trudnych nie nalezy, za nim się robi ciekawie bo wpada się na telepe całkiem szybko.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

http://www.pinkbike.com/u/mer84/
04.05.2016 14:50
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
Aktualnie jestem w kontakcie z obsługą Być może w ten weekend coś będzie extra do karnetu co przy tej cenie jest Mega Promocją - Pożyjemy zobaczymy (czekam na jakieś info zwrotne ) ale już dziś Rezerwujcie sobie Sobotę / Niedzielę na odwiedziny Dzika.Wesprzyjcie lokalnych riderów i ich trud w stworzenie czegoś tak ciekawego.Jedno jest pewne jak już raz tu zajedziecie wrócicie z pewnością.Exclamation
Powtórzę dojazd jest łatwy bo jedzie się z Wałbrzycha jak na Mieroszów i pod górę na zakręcie w lewo po prawej stronie jest wyraźny znak DZIKOWIEC.Całe info zresztą jest w pierwszym poście.Także ten teges Przybywajcie Ludu Ęduro/Dh/Fr i będzie wesoło Big Grin.Matki Polki z dziećmi mają do dyspozycji plac zabaw i jakieś tam atrakcje.Także pro rodzinnie się śmiało wbijać.

pzdrSmile

Dla leniwych wklejam raz jeszcze :
[Obrazek: 20160503_092445.jpg]
Dla fantyków fejsa :
https://www.facebook.com/pages/G%C3%B3ra...61?fref=ts

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.05.2016 16:48 przez vasco.)
04.05.2016 16:02
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
Hejka

Uwaga w ten weekend 7-8 Dzikowiec jest zarezerwowany na Zlot Motocyklowy ( właśnie otrzymałem info w email ) Będzie grubo , ciężko i obsikany teren w promieniu 3 km także Matki z dziećmi odpadają zdecydowanie.Wyciąg będzie kręcił ale bardzo wolno dodatkowo nie będzie możliwości wjazdu na nartostradę z uwagi na imprezę.Także sorrki ale musimy się zorganizować na next weekend 14-15 V ( 15 Restauracja będzie z kolei zamknięta z uwagi na Komunię )
Taka Sytuacja ...ale jest dobrze w temacie kiełbaski do karnetu a być może i ogniska wieczornego pod warunkiem że będzie około 30 osób.Także do tematu wrócimy a kto chce to oczywiście może jechać w ten weekend jednak może być zniesmaczony szybkością wyciągu oraz wszelakich niedogodości związanych z Grubą Imprezą Motocyklową - Będzie Piekłoooooo po prostu !!!!

pzdr

[Obrazek: smieszne-zdjecia-motory.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.05.2016 17:12 przez vasco.)
04.05.2016 17:03
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
hejka

Na tą 14.05.2016 Sobotę planuję "upiec pieczeń" na Dziku więc jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do wspólnej jazdy.Przy odpowiedniej ilości osób jest możliwość uzyskania dobrej ceny na kiełbę po za tym jest to rzut beretem od Mieroszowa na który warto sobie pojechać np.dzień później i potrenować przed czerwcowymi zawodami.

pzdr
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2016 07:45 przez vasco.)
12.05.2016 07:44
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
Na jutro Pogoda powinna dopisać :

https://www.google.pl/#q=pogoda+bogusz%C3%B3w+gorce

http://pl.webcams.travel/webcam/1444303559 web cam

ale zalecam zabrać jakąś wiatrówkę czy też cieplejszą bluzę i do zobaczyska na miejscu.
Wyciąg kręci od 10 do 17 cena to 30 Pln + 10 Pln Kaucja zwrotna którą i tak wydasz na Mega Pysznego Schabowego Big Grin

Jak masz męczyć bułę w domku to wbijaj kolego na Dzika !!!

pzdr
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2016 13:28 przez vasco.)
13.05.2016 13:28
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
hejka

Tu dzisiejsza filmowa relacja z tras na Dziku czyli Trasa FR oraz DH.Oczywiście filmiki są RAW i mam nadzieję że choć troszkę oddają ducha walki. ( ładują się aktualnie więc w międzyczasie możecie zapatrzyć się w Pop corna i zgodnie z dyrektywą Teamu Wuchta Wiary zalecam złocisty płyn w nieograniczonej ilości Big Grin )
[Obrazek: 20160514_105349.jpg]

1.Trasa Fr https://youtu.be/nNyDpUrUEUI
2.Trasa Dh https://youtu.be/6sjaJISsWA4
3 Trasa Dh - Ewentualna Alternatywa z You w Tube : https://www.youtube.com/watch?v=o8r6xV086kU Big Grin

Nagrałem speszyl dla Was i niedowiarków którzy coś tam brządkali że trasa FR jest nie dla ędurówek - Proszę Krzysiek jest przykładem że można a powiadam Wam że od niedawna zaczął przygodę z rowerem ale wciąż podnosi skilla i trenuje łydę.
Na trasie Dh jednak skill wskazany : Jest szybko , sypko i ostroooo a nachylenie i uskoki raczej nie poprawiają sytuacji.Zresztą mi również nie udał się "czysty" przejazd jednak ukończyłem bez strat własnych i sprzętowych.Nowa bluza Wuchty została "rozdziewiczona" o ostry melafir zalegający w lini trasy...

Tu focisze : https://picasaweb.google.com/10507710034...3275609073

P.S Pogoda udała się w pytkę - Ogólnie było słonecznie , nieco wietrznie troszkę pochmurnie czasami , jednak nie siąpnęło ni razu i dopiero koło godziny 17 obłoków zaczęło przybywać ale już byliśmy po wciągnięciu pysznego schabowszczaka + Krzychu dodatkowo mega pysznej wątróbk( Polecam - Miód z Benzyną czyli palce lizać - ukłon w stronę Pani/Pana Kucharki + zestaw surówek kolejny ukłon Mega Pakiet smacznego żarełka )Obsługa kuchni zapewne należy do Fun Clubu tegoż Mistrza Patelni : https://www.youtube.com/watch?v=Ur-5U1cCiPE Wink
[Obrazek: 20160514_165746.jpg]
Także najedzeni , wyjeżdżeni i obciążeni pozytywnie spędzonym dzionkiem ruszyliśmy wraz z Krzychem w drogę powrotną w stronę zachodzącego slońca ( akurat za brunatnymi chmurami ) śliczną epicką drogą pośród żółtych pól rzepaku.Wink
[Obrazek: 20160508_184325.jpg]

Czy warto wybrać się na Dzika odpowiedzcie sobie sami Ja już wiem że TAK !!! koniecznie zaznaczcie sobie Dzika jako element do odhaczenia w grafiku tegorocznych wypadów.Sądzę że będziecie mile zaskoczeni.

pzdr & Ride for Fun
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.05.2016 07:35 przez vasco.)
14.05.2016 20:55
vasco Offline
...RIDE for FUN...

Lubin/Polkowice
W tą niedzielę na Dziku warun był idealnie idealny mimo że parę km dalej w Kamiennej Górze istna nawałnica - Taka Sytuacja.Dzikowiec to niezła miejscówka za nieduże pieniążki i jeżeli ktoś sądzi że za 30 Pln spędzi gdzieś lepiej dzionek z wyciągiem , łolami , hopkami , stromymi ściankami i uskokami które zamkną jego wideł to stawiam mu browara.

https://www.youtube.com/watch?v=cvXqe84E5Iw

[Obrazek: 20160717_103850.jpg]

Pozdrawiam wszystkich z którymi dane mi było spędzić dzionek jeszcze do teraz czuję w brzuchu Mega Schabowszczaka ( 18 Pln : Schabowy & zestaw surówek - Coś Pięknego Coś Pięknegoooo Tongue )

https://picasaweb.google.com/10507710034...4267877185

pzdr

Czynny jedynie w weekendy od 10 do 17 - wyciąg chodzi co 30 minut.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2016 12:39 przez vasco.)
18.07.2016 12:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości