Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower Kross Esprit B3
Autor Wiadomość
racuch11 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Międzyrzec Podlaski
Exclamation Rower Kross Esprit B3
Witam.
Jestem zainteresowany kupnem roweru Kross Esprit B3.
Jego koszt na aukcji z allegro to 2500zł
Czy jak za tą cenę jest warty kupna?
Specyfikacja roweru:
WIDELEC Suntour XCR RL
PRZERZUTKA PRZÓD Shimano Deore
PRZERZUTKA TYŁ Shimano Slx
HAMULCE PRZÓD Disc hydrauliczne Shimano M355
HAMULCE TYŁ Disc hydrauliczne Shimano M355
A dokładna specyfikacja tutaj : http://allegro.pl/rower-kross-esprit-b3-...71035.html

Moze ktos miał okazje przetestowac taki rowerek kiedys?
I co o nim sądzicie.

Pozdrawiam
10.07.2016 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
carlos40i4 Offline
Forumowe Gestapo

Liczba postów: 6,416
Reputacja: 102
kto wie? Liczka!
RE: Rower Kross Esprit B3
Sądzimy o nim, że to dużo piniondza jak za rower z XCRem. Chyba, że wyłożysz parę stów na coś przynajmniej w styly Rock Shox XC 30 lub 32.
No i nie widzę nigdzie rozpiski z geo dla tego Esprita, ale wygląda jak tylko 29er XC - nic szokującego, nic zaskakującego.

carlos40i4.blogspot.com | vimeo

Harold RIP
11.08.2016 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
triper Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 349
Reputacja: 8
Bełżec
Co tu testować ? Podstawowy osprzęt który podczas słonecznych niedzielnych wypadów za miasto w okresie letnim będzie działał. Na zbyt wiele tego roweru nie stać. Będzie jeździł szybko na szutrach i polnych drogach, jak ktoś lubi dyskomfort ze strony amortyzatora to w lekki górzysty teren też się nada. W lekki bo w ambitniejszym terenie hamulce mogą się nie sprawdzić.
12.08.2016 08:10
Promyk Offline
Milczek
*

Liczba postów: 74
Reputacja: 1
Lubań
W tych pieniądzach nie znajdziesz lepszego sprzętu. Może i amortyzator wywołuje uśmieszek u większości tutaj (bo mają amortyzatory w cenie całego tego roweru), ale osprzęt całkiem OK. W tym budżecie zwykle możesz liczyć na napęd alivio w porywach do deore. Hamulce podstawowe, które sprawdzą się i na trudniejszych odcinkach pod warunkiem, że jedziesz technicznie/spokojnie, a nie na wariata.
Sam do niedawna jeździłem na Levelu R3 i pokonywałem endurowe odcinki w Izerach, Rudawach Janowickich i jakoś żyję, a i rower ma się dobrze.
12.08.2016 08:39
miro3mm Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
mazowsze
Do zakupu 29era przymierzam się już od lekko 2 lat i testowałem kilka, kilkanaście maszyn w przedziale cenowym 2,5 do 4,5 k pln. Testowałem tez Esprit 3 czyli sieciowy GoSport odpowiednik Levela R6 (wyposarzenie ze specyfikacji 2006/2007)
Całkiem spoko rowerek do rekreacyjnej jazdy w niższym przedziale cenowym. Moim zdaniem porównywalny z Giant Talon 2 29er który w tej kategorii jest dla wielu punktem odniesienia a wręcz pierwszym wyborem do bardziej ambitnej jazdy mtbowej. Dokładnie to samo wyposarzenie. Na (+) Gianta -> rozbudowana regulacja widelca, na (+) Krossa -> Hollowtech Shimano z blatem i korbami Deore. Giant ma trochę inna geometrie ramy. Oba moim zdaniem, a szczególnie Kross w dobrej cenie po przecenie wart zakupu. Szczególnie że osprzęt mają o 1 lub 2 półki wyżej niż bardziej renomowana konkurencja.

pozdro. M
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2016 13:30 przez Rzaq.)
26.11.2016 10:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości