Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze trasy - Koninki
Autor Wiadomość
gshock Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Kraków
Pomoc w wyborze trasy - Koninki
Witam wszystkich!
Tak, jestem tu nowy (kiedyś trochę DH,później przerwa, teraz spróbuje enduroSmile) od razu wjeżdżam z pytaniem do bardziej doświadczonych w enduro szlakach kolegów i koleżanekSmile
Bez przynudzania: Plan - Start z Koninek spod wyciągu i dalej..? Może ktoś polecić jakąś fajną opcje na powiedzmy 4 godzinną jazdę bez srogich długich podjazdów(łyda jeszcze nie ze staliSad) planujemy wjechać na Turbacz(z tego co się orientuje to prowadzi tam szlak czerwony tak?) i tam się trochę pokręcić po szczytach i wrócić pod wyciąg i tam zjechać którąś z tras bike parku, może ktoś poleci ciekawszą opcję na zjazd, nie musi być trudny byle był dłuższy i przyjemny, ale tak żeby zakończyć w bliskiej okolicy Koninek. Słyszałem też że są tam jakieś ograniczenia dla rowerzystów... ścigają mocno naginanie zakazów?

P.S. Tak, troszkę przeszukałem forum ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi, mam nadzieję że pierwszy post wpadł w dobry dział i zgodnie z zasadami, jeśli nie to proszę o łagodne ostrzeżenieSmile

Pozdrawiam!
22.07.2016 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adass Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 191
Reputacja: 1
Nowy Targ
RE: Pomoc w wyborze trasy - Koninki
zielonym do czerwonego na Turbacz , dalej czerwonym i zielonym na Jaworzynę Kamienicką i później na Gorc i na dól niebieskim do Rzek.W połowie zjazdu możesz odbić ścieżką w prawo skrócić trochę drogi. Na asfalcie w lewo i cały czas niebieskim do Przełęczy Borek.Teraz żółtym do góry na Czoło Turbacza a potem niebieskim w dól do Koninek
22.07.2016 22:55
gshock Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Kraków
Super, dzięki adass! Nie wiem jednak czy nie za długa ta trasa ale sprawdzimy bo zaraz ruszamy.
Pozdrawiam.
23.07.2016 08:30
versus 1725 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 179
Reputacja: 5
Kraków
W GPN-e jest coraz mniej miejsca dla nas i było by fajnie nie polecać komuś odcinków z zakazami w okresie największego ruchu. A już polecanie tak ważnego dla pieszych szlaku jak niebieski do Koninek zakrawa na sabotaż. Chcecie jechać do parku na zamknięte odcinki to prosił bym bardzo w okresie poza weekendami i najlepiej też poza wakacjami. Wszyscy na tym tylko w przyszłości skorzystamy bo straż parku i władze tegoż mają ograniczoną cierpliwość.
24.07.2016 09:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości