Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 głosów - 4.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Autor Wiadomość
Scott High Octane Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Jelenia Góra
RE: Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Witam Blush
Jestem nawiedzony na punkcie rowerów i ich używania zgodnie i NIE ZGODNIE z przeznaczeniem Big Grin
Kocham zabytkowe sprzęty - zwłaszcza Scott'y Octane , Strike Heart
Ulubiona traska do upalania roweru Scott High Octane to PODJAZD na Przełęcz Karkonoską Cool
Zjazd to bajka - tyle adrenaliny nie znajdziesz nigdzie indziej Angel
Chętnie zaczerpnę od was wiedzy albo podzielę się swoją.
Może ktoś z okolic był by chętny na katację Smile

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2017 19:49 przez Scott High Octane.)
12.04.2017 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
voy2s Offline
Per Aspera Ad Astra!

Liczba postów: 2,750
Reputacja: 32
Uzdrowisko Cieplice :)
No hejka!
Ja te maszyny gdzieś już widziałem... Smile A za czasów BikeAction mogłem je nawet u nich dosiąść. Echhhhh wspomnienia... Wink
Jako żem już stary, możesz mnie holować pod górki Tongue
Pozdr!

Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
12.04.2017 21:52
Clyde Offline
Gospodarz domu

Liczba postów: 3,661
Reputacja: 51
-------------------------
Scott High Octane napisał(a):Kocham zabytkowe sprzęty - zwłaszcza Scott'y Octane , Strike

Zabytkowe ramy, ale fajnie połączone z nowszymi elementami, tworząc spójną, nie wyglądającą jak zbiór przypadkowych części, całość Smile Szacun.

Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
12.04.2017 22:11
Rzaq Offline
Krówka "Reach" Ciągutka

Liczba postów: 5,508
Reputacja: 69
Kraków/Cypel Buraczkowy
Fajne te rowery szkoda tylko że takie krótkie Smile

Na Krowie było kilka Scottów z tamtego okresu, Octane, G-Zero
12.04.2017 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
damyan Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Będzin
Cześć,

mam na imię Damian, rower stał się moją pasją jakieś 3 lata temu Smile
17.04.2017 11:54
młody85 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 5
Knw
Cześć wszystkim Rafał z tej strony Smile

Coś o sobie szukam roweru am/ lekkie enduro, ale z tym to już uderzę do innego działu Wink
18.04.2017 10:58
Villemo Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Bydgoszcz
Cześć,
mam na imię Ania, jestem z Bydgoszczy i choć na rowerze jeżdżę rekreacyjnie od wielu lat, to dopiero zaczynam przygodę z kolarstwem górskim. Najczęściej kręcę się po bydgoskiej trasie MTB (została po jakichś zawodach XC) i ciągnie mnie do ciekawszej jazdy.

Mam za sobą jeden wypad w słowackie Tatry, zjeżdżałam wtedy znad Zielonego Stawu Kieżmarskiego i wspominam to bardzo sympatycznie.

W czerwcu jadę z rowerem w Masyw Śnieżnika i chciałabym z tego wyjazdu wycisnąć jak najwięcej, dlatego kupiłam wreszcie kask i ochraniacze i uczę się od totalnych podstaw (pozycja, zakręty). Najchętniej zapisałabym się na szkolenie z techniki jazdy, ale mam problem z dojazdem do Świeradowa Zdroju i innych miejscówek (brak połączeń kolejowych albo pociągi bez możliwości przewozu rowerów), więc na razie musi mi wystarczyć instruktor Youtube Wink

Jeżdżę na zwykłym sztywniaku i pewnie nieprędko się to zmieni, ale myślę, że na razie wystarczy Shy

[Obrazek: 35mh6ag.jpg]
19.04.2017 13:33
martin.h Offline
Zaglądacz

Piekary Śląskie
Witam wszystkich, jestem Marcin ze Śląska, ktoś może mnie kojarzyć z innych forów. Od kilku lat intensywnie uprawiam kolarstwo górskie, w tym all mountain, a od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem fulla, Krossa Soil'a EX Smile
20.04.2017 12:34
Scott High Octane Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 12
Jelenia Góra
(12.04.2017 21:52)voy2s napisał(a):  No hejka!
Ja te maszyny gdzieś już widziałem... Smile A za czasów BikeAction mogłem je nawet u nich dosiąść. Echhhhh wspomnienia... Wink
Pozdr!
Hmmm DZIĘKOWAĆ Cool
To może się znamy ?
Ja mieszkam w Cieplicach więc to CHOLERNIE blisko Big Grin
Można by kiedyś zrobić wypad na Odrodzenie albo Sokolik.
Ostatnio nabyłem Cannondale Super V 2000 1997 z przebiegiem 500 km na kołach SpengleExclamationRolleyes

(12.04.2017 22:11)Clyde napisał(a):  
Scott High Octane napisał(a):Kocham zabytkowe sprzęty - zwłaszcza Scott'y Octane , Strike

Zabytkowe ramy, ale fajnie połączone z nowszymi elementami, tworząc spójną, nie wyglądającą jak zbiór przypadkowych części, całość Smile Szacun.
Wielkie DZIĘKI Cool
Widzę że tu się ludzie orientują w takich zabytkach Heart
Sądzisz że można by zrobić osobny temat o każdym z nich i nie będzie to zaśmiecaniem forum ani jego profanacją Big Grin ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2017 22:30 przez Scott High Octane.)
23.04.2017 22:28
pHarry Offline
Podpułkownik Moderacji

Liczba postów: 3,695
Reputacja: 35
Pieniny
Zrobić możesz, ale dużego zainteresowania nie gwarantuję. Tak że może lepiej zacznij od jednego Smile

http://picasaweb.google.com/pppHarry
23.04.2017 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Clyde Offline
Gospodarz domu

Liczba postów: 3,661
Reputacja: 51
-------------------------
Scott High Octane napisał(a):Sądzisz że można by zrobić osobny temat o każdym z nich i nie będzie to zaśmiecaniem forum ani jego profanacją Big Grin ?

Osobny o każdym może nie, ale jeśli chce Ci się w jednym wątku opisać krótko każdy (ze zdjęciami), to myślę, że do tego działu: http://emtb.pl/forumo/forumdisplay.php?fid=89 kwalifikuje się (wątek przenoszą tam moderatorzy) Wink

Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
24.04.2017 20:02
wiatrucien Offline
Milczek
*

Liczba postów: 32
Reputacja: 1
Góry Sowie
(19.04.2017 13:33)Villemo napisał(a):  W czerwcu jadę z rowerem w Masyw Śnieżnika i chciałabym z tego wyjazdu wycisnąć jak najwięcej, dlatego kupiłam wreszcie kask i ochraniacze i uczę się od totalnych podstaw (pozycja, zakręty). Najchętniej zapisałabym się na szkolenie z techniki jazdy, ale mam problem z dojazdem do Świeradowa Zdroju i innych miejscówek (brak połączeń kolejowych albo pociągi bez możliwości przewozu rowerów), więc na razie musi mi wystarczyć instruktor Youtube Wink

Kiedy dokładnie na Masyw Śnieżnika?
Zapraszam w Sowie Góry. Smile Akurat masz po drodze. Myślę, że trasy nie powinny Ciebie zawieść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.05.2017 00:00 przez wiatrucien.)
13.05.2017 23:57
cuban Offline
Zaglądacz

się biorą dzieci?
Cześć,

Jestem Kuba i mykam to tu to tam po Ślęży i Raduni. Najłatwiej mnie spotkać na Tąpadłąch regulującego ciśnienie w kołachSmile

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlakach.
17.05.2017 12:27
Jergus Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 5,171
Reputacja: 56
Łódź
(12.04.2017 19:46)Scott High Octane napisał(a):  Witam Blush
Jestem nawiedzony na punkcie rowerów i ich używania zgodnie i NIE ZGODNIE z przeznaczeniem Big Grin
Kocham zabytkowe sprzęty - zwłaszcza Scott'y Octane , Strike Heart
Ulubiona traska do upalania roweru Scott High Octane to PODJAZD na Przełęcz Karkonoską Cool
Zjazd to bajka - tyle adrenaliny nie znajdziesz nigdzie indziej Angel
Chętnie zaczerpnę od was wiedzy albo podzielę się swoją.
Może ktoś z okolic był by chętny na katację Smile

Zabójczy zestaw, mino że nowe ze starym często nie wygląda dobrze, to Twoje rowerki naprawdę się podobają.
ale tak, stary jestem i pamiętam gdy one były nowościami Big Grin
17.05.2017 13:20
misiorwroc Offline
Milczek
*

Liczba postów: 21
Wrocław
(17.05.2017 12:27)cuban napisał(a):  Cześć,

Jestem Kuba i mykam to tu to tam po Ślęży i Raduni. Najłatwiej mnie spotkać na Tąpadłąch regulującego ciśnienie w kołachSmile

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlakach.
Będę się rozglądał w weekend 😀

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
17.05.2017 14:13
mati_luk Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 11
Warszawa
Cześć wszystkim, do tej pory raczej przeglądałem forum, ale czas się przywitać Smile jazda na rowerze sprawia mi tyle samo frajdy co samodzielne dłubanie i serwisowanie. Właśnie jestem na etapie składania nowego fulla (drugiego w życiu) i myślę, że zrobię jakąś relację w dziale "Rowery w budowie" Smile

Pozdro
19.05.2017 14:20
shotgun Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,888
Reputacja: 35
..tam gdzie GPS nie łapie
(23.04.2017 22:28)Scott High Octane napisał(a):  
(12.04.2017 21:52)voy2s napisał(a):  No hejka!
Pozdr!
Hmmm DZIĘKOWAĆ Cool
To może się znamy ?
Ja mieszkam w Cieplicach więc to CHOLERNIE blisko Big Grin
Można by kiedyś zrobić wypad na Odrodzenie albo Sokolik.
Ostatnio nabyłem Cannondale Super V 2000 1997 z przebiegiem 500 km na kołach SpengleExclamationRolleyes

(12.04.2017 22:11)Clyde napisał(a):  

Wielkie DZIĘKI Cool
Widzę że tu się ludzie orientują w takich zabytkach Heart
Sądzisz że można by zrobić osobny temat o każdym z nich i nie będzie to zaśmiecaniem forum ani jego profanacją Big Grin ?

Czy bylbys tak bezczelnie uprzejmy i zrobil galeryje z rowerami?
Model X , zdjecie ogolne i szczegoly, next model..Big Grin
Chyba, ze masz juz to daj linka. Szkoda, zeby siedzialy cichaczem, skoro sa tak fajne.Cool
20.05.2017 19:45
Kuba69 Offline
Zaglądacz

Wrocław
Nowy/stary z Wrocławia
Hej,
Jakoś nigdy wcześniej się nie zarejestrowałem więc najwyższa pora :-)

Śmigam od 2009, początkowo maratony. Stopniowo odchodziłem od ścigania się w stronę wypadów w ciekawsze tereny szukając flow i nowych wyzwań. Od 2015 (na dziś to prawie dokładnie 2 latka) zacząłem jeździć w cięższym terenie na rowerze 150/160 skoku.

Ulubione miejscówki to masyw Ślęży, Srebrna Góra i ukochane Rychlebske Steżky. Nie gardzę też Lipovskymi i czasem wpadam w zbroi na Kouty :-)

Mariusz Kuba
24.05.2017 09:52
wsciekly Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Bothell
Cześć!

Jestem Michał, studiuję informatykę na politechnice w Poznaniu. Pochodzę z okolic Szczecina, a liceum skończyłem w Gorzowie. Chwilowo mam szczęście znajdować się na trzy miesiące na drugim końcu świata, w rowerowym raju, w osiągalnej odległości od Whistler.

Pseudonim wymyśliłem przy rejestracji. Wściekłym mój kumpel nazwał kiedyś mój styl życia, w sensie: energiczny. Moja cudowna dziewczyna mawia, że za mną nie nadąża. Mianowicie lubię żyć i robić różne fajne rzeczy nawet jeśli muszę przez to nie spać dwie doby: uwielbiam chodzić i śmigać rowerem po górach, umiem obchodzić się z czekanem i rakami, zjechałem autostopem około 10 000 kilometrów, żeglowałem jachtem po Bałtyku i klarowałem żagle na bukszprycie Zawiszy Czarnego, wspinałem się po via ferratach. Przeszedłem chyba dwie trzecie tatrzańskich szlaków i każdy polski szlak z łańcuchami (ale nie wszystkie słowackie Big Grin), grałem w rugby, próbowałem boksu, narty jarają mnie tak samo jak w wieku 10 lat, biegałem na orientację, jestem totalnym miłośnikiem jednośladów - z przyjaciółmi dotarłem motocyklem na Mazury i Hel, ostatnio intensywnie skaczę na trampolinach. Od gimnazjum do momentu, kiedy zacząłem pracować stałem się ekspertem od organizowania sporej ilości wyjazdów za typowo młodzieńczy, minimalny budżet, a ich symbolem stały się dla mnie dwucyfrowe liczby godzin spędzonych w PKP. No i to wszystko kolega podsumował: "aleś wściekły". W żadnej z tych aktywności nigdy nie byłem szczególnie dobry, po prostu sprawiają mi frajdę. Nie bawi mnie żadne mierzenie wyników.

W momencie kiedy zacząłem jeździć "na poważnie" świeżynką był New World Disorder 7. Moim pierwszym "dorosłym" rowerem był Schwinn Rocket Pro, wspaniała lekka i niespecjalnie sztywna konstrukcja w której udało mi się złamać wahacz. Pospawany, jeździ do dziś. Później przez wiele miesięcy, zależnie jak ułożyły się okazje i pozwalały fundusze, złożyłem Speca Big Hita rocznik 2003 z Shiverem, moje rowerowe oczko w głowie, w którym każdą śrubkę znam z imienia. DH i loty które nim zaliczyłem to jedno, ale każdy podjazd na nim to była zupełnie inna, trudna historia. Po drodze pojawiła się jeszcze prawie zabytkowa, ale bardzo zwinna kolarka. Aktualnie pode mną jeździ przede wszystkim Diamondback Scapegoat, całkiem sprawny w podjeżdżaniu i niezła bestia w zjeździe.
Do końca liceum jeździłem ile wlezie, na studiach już trochę zaczęło brakować czasu. Teraz natomiast odbijam sobie z nawiązką - jeszcze przez dwa miesiące jestem w okolicy Seattle, kupiłem sobie tutaj rower, tras dookoła jest na zabój, a niektóre z nich znałem ze starych dobrych rowerowych filmów. No i ponieważ kedyś udzielałem się na kilku forach rowerowych, a teraz brakuje mi trochę kontaktów z rodakami - jestem tutaj Smile

Siema!

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2017 09:55 przez wsciekly.)
03.06.2017 09:32
Promyk Offline
Milczek
*

Liczba postów: 74
Reputacja: 1
Lubań
Witaj
No to zawstydziłeś pewnie 3/4 tutejszych forumowiczów Big Grin

(Zaraz znów ktoś napisze, że o to nietrudno, bo to forum umarło Tongue).
04.06.2017 21:17
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości