Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 głosów - 4.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Autor Wiadomość
Ojciec77 Offline
...gram lansu...

Liczba postów: 1,617
Reputacja: 18
Kraków
RE: Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
KrBiker87 napisał(a):
Rzaq napisał(a):Witam!
Jak tam ręka? (dobrze kojarzę?) już Ok? bo mam nowe linie na Zakrzówku, pokazywałem już Rav'owi i Teczce Wink

Można wiedzieć o co chodzi z tymi Zakrzówkowymi liniami?? Big Grin

...sprawa prosta - Rzaqu wynalazł na Zakrzówku kilka "ciekawych" linii przejzdu rowerem w dół i teraz podpuszcza "naiwniaków" coby to zjechali w jednym kawałku... Big Grin cały Rzaqu....

Trochę o mnie...
http://ojciec77.blog.pl/
Ojciec77 na FB...
https://www.facebook.com/ojciec77
29.12.2008 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KrBiker87 Offline
Fan Maestro

Liczba postów: 969
Reputacja: 16
Kraków
YYHHYY Smile A to ja też znam tam pare fajnych przejazdów. Ale te Rzaka linie rozumiem ze obejmują też skoki do wody z wysokich skał ??Big Grin http://www.youtube.com/watch?v=mAI_rSmtc...re=related

GIANT REIGN 27,5 1.5 2016
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2008 13:24 przez KrBiker87.)
29.12.2008 13:13
Rzaq Offline
Krówka "Reach" Ciągutka

Liczba postów: 5,508
Reputacja: 69
Kraków/Cypel Buraczkowy
KrBiker87 napisał(a):YYHHYY Smile A to ja też znam tam pare fajnych przejazdów. Ale te Rzaka linie rozumiem ze obejmują też skoki do wody z wysokich skał ??Big Grin http://www.youtube.com/watch?v=mAI_rSmtc...re=related

Nie mam w tej chwili możliwości odtwarzania ale domyślam się że podesłałeś skok Szczękiego? Wink
29.12.2008 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szczavik Offline
vel Lisek

Liczba postów: 2,370
Reputacja: 57
Mszana Dolna
To ktoś na DunConie, a zbliżenia nie ma. Zależy ile osób jeździło na DC podczas Zakrzówek Jump Jam bo z tego co pamiętam to był też konkurs dropa.

lajt srajt bajk
29.12.2008 14:46
KrBiker87 Offline
Fan Maestro

Kraków
To skacze Sudi na DC Cane Corso, fajny gosciu swoją drogą Big Grin
http://www.pinkbike.com/photo/1355858/

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2008 15:34 przez KrBiker87.)
29.12.2008 15:32
mateusz Offline
Gaduła

Liczba postów: 1,016
Reputacja: 8
BB
W takich skokach to nawet ilość zawiasów w ramie tudzież skok zawieszenia nie gra roli Smile

Born to Roam / Portfolio / Picasa
29.12.2008 22:05
Szczavik Offline
vel Lisek

Liczba postów: 2,370
Reputacja: 57
Mszana Dolna
mateusz napisał(a):W takich skokach to nawet ilość zawiasów w ramie tudzież skok zawieszenia nie gra roli Smile

No jeśli by trafił na falę to przypuszczam, że jednozawias gorzej by mu ją wybrałBig Grin

lajt srajt bajk
29.12.2008 22:16
piter bighit Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 184
Reputacja: 3

Witam wszystkich,wpadłem na forum z powodu fajnego gościa(Rzaqa),tak się składa że razem pracujemy.Jestem Piter vel Teczka(tak mnie nazywają)i generalnie lubie smigac na luzie,często wyciągami, bardziej w dół!!!Posiadam dwa sprzeciki fullika fr,specialized big hit III 07 + 888rc,oraz uniwersalnego sprzęta kone caldere(teczkowóz).Ciesze się że jest tu dużo ludzi zakręconych w temacie fs i grubiutkich opon oraz pifka.Pozdrawiam Wszystkich mam nadzieje że się spotkamy i coś pośmigamy....Kolega Cichy już zawitał widże na forum,zdrowiej bo trzeba coś pośmigac.....Wyciągi,bronki i szlaki czekają....

gg3546306
29.12.2008 23:19
cichy Offline
Gaduła

Liczba postów: 614
Reputacja: 5
.
No witaj Śysa ............Big Grin Teczko !!! Mafia z Kraka się powiększa .Musimy kiedyś bronka zrobić i Chomika wyciągnąć bo chłopak bez bika w depreche wpadł Wink A przeniosłem się tutaj bo na znanym co po niektórym forum zaczynają pisać posty w stylu "kolarstwo i kryzys światowy" , "ile was przybyło przez święta" , "pulsometr na rzadko", pulsometr na miękko' Big Grin
" cykliczna jazda po szosie". Generalnie totalna załamkaSad A tu są lajtowi goście , co się znają na bikach i śmigają po górkach jako i my.Cool
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2008 01:11 przez cichy.)
30.12.2008 01:02
matuff Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 11
Reputacja: 0

RE: Miejsce na przywitanie i par? s?�w o sobie
Witam.

Nazywam si? Rafa?, mam 14 lat i mieszkam w ?winouj?ciu. W wolnych chwilach zajmuj? si? modelarstwem, kilka tygodni temu na nowo od?y?a moja mi?o?? do roweru.
Rowerem je?d??, nie skacz? hopek, drop�w itp. Ostatni m�j skok by? 2 lata temu, superman przez kierownic?, l?dowanie na korzeniach, z?amana r?ka Sad
Ale co by?o min??o Big Grin
Pozdrowienia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2009 19:39 przez matuff.)
01.01.2009 21:41
tapczan Offline
Milczek
*

Liczba postów: 92

Witam. Zalogowałem się bo tego wymaga kultura-nie wypada czytać ciekawych postów po kryjomu. Raczej będę biernym uczestnikiem forum.Pochodzę z Krakowa, mam 33 lata.Jestem turystą rowerowym-uniwersalnym. Oprócz roweru do ciężkiej turystyki mam też rowery do lekkiej choć nie uważam, żeby jazda 180km w górach po asfalcie należała do lekkiej turystyki.Jak mam ochotę to biorę ghosta ert 5700 i jadę w teren a jak nie to wsiadam na ghosta cr 5100 i zaliczam jak najdłuższą trasę po asfalcie i szutrach. Najczęściej można mnie spotkać w Beskidzie Makowskim i Wyspowym a także w Gorcach i w Jurze-nie tylko dolinki ale także zamki, łącznie z Ogrodzieńcem i Olsztynem pod Częstochową.Minimum raz w roku jestem w Bieszczadach-moje ulubione górki.Jeżdzę caly rok bez względu na pogodę.Plany na przyszłość-Tatry Słowackie i Ukraina!!!!(znaczy Kresy).
Pozdrawiam.
01.01.2009 22:11
Ojciec77 Offline
...gram lansu...

Liczba postów: 1,617
Reputacja: 18
Kraków
...heja tapczan Kraków wita - coś czuje że podobne klimaty "uprawiamy" - no może za wyjątkiem tego asfaltu...

Trochę o mnie...
http://ojciec77.blog.pl/
Ojciec77 na FB...
https://www.facebook.com/ojciec77
01.01.2009 22:36
KrBiker87 Offline
Fan Maestro

Kraków
Siema Tapczanie, polecam Ci kresy byłem tam wprawdzie bez roweru ale traski są super, pozdro

01.01.2009 23:17
tapczan Offline
Milczek
*

Ojciec77 napisał(a):...heja tapczan Kraków wita - coś czuje że podobne klimaty "uprawiamy" - no może za wyjątkiem tego asfaltu...

Ciężko robić enduro w okolicach Suwałk albo na trasie typu " kraje bałtyckie-śladami zamków krzyżackich" a coś takiego planuję w wakacje 2009. Ale obiecuję-już nie będzie o asfalcie.
01.01.2009 23:30
tapczan Offline
Milczek
*

KrBiker87 napisał(a):Siema Tapczanie, polecam Ci kresy byłem tam wprawdzie bez roweru ale traski są super, pozdro

Generalnie całe Karpaty są super. Ostatnie chyba takie dzikie góry w Europie. I do tego całkiem blisko.
01.01.2009 23:34
damien thorn Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 296
Reputacja: 3
Tychy
Heya!
Mam na imię Marcin(nick jest kwestią zamiłowania do horrorów Tongue),mieszkam w Sosnowcu,wiosen liczę 27.Na rowerze czas spędzam z krótkimi przerwami już wiele lat-dokładnie nie jestem w stanie określić,zresztą nie uważam by było to szczególnie istotne.Zaczynałem pewnie jak każdy od "składaka",był nim oczywiście Wigry Czi,któr do dzisiaj dumnie zajmuje honorowe miejsce w piwnicy,później kilka szosówek,univega alpina 500 z bomberem z5(niestety zostałą skradziona),duncona cane corso,kolejna szosówka, a obecnie meridę matts sport oraz,rower na którym zamierzam przemierzać( Wink ) górskie szlaki(i nie tylko górskie)-maszynkę na ramie giant reign 3( z sentymentu do wigry Big Grin )-na razie jest szczupły(rama,damper,przedni LX-chociaż przerzucę z meridy przedniego i tylnego XT'ka'08,sztyca ritchey Pro,zamówiony w piątek w gregorio all mountain 1'06 160mm i "zaklepane" u znajomego juicy 7 )-plan jest taki:mieć go w pełni uzbrojonego do końca marca

Witam wszystkich ponownie i pozdrawiam
11.01.2009 13:09
tommi Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 10
Łódź
witam,

jestem Tomek, mieszkam w Śodzi, rocznik 1986, w wolnym czasie studiuję Tongue stosunki miedzynarodowe Smile a przez reszte czasu jeżdżę Smile Na rowerze jeżdże chyba od zawsze tzn. odkąd pamiętam, zaczynałem od reksia, obecnie przeRZuciłem sie na fulla, giant reign X0 2008. Maszynka miodno-malinowa, z chęcią bym kupił jeszcze raz. Najbardziej preferuje jazde w dół z elementami grawitacji i po płaskim Smile
Pozdrawiam wszystkich.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2009 23:10 przez foxiu.)
28.01.2009 22:00
foxiu Offline
Biker (po)voľného jazdenia

Liczba postów: 3,496
Reputacja: 41
Cieszyn
witamy na forum kolejnego miłośnika Reginy, widzę że ty lubisz takie bardziej przy kości Tongue

Sanciarze, drżyjcie Tongue My mamy Maestro Tongue

Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
28.01.2009 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
uzurpator Offline
Producent

Liczba postów: 2,661
Reputacja: 58
Katowice
No to ja też coś o sobie.

Adam, lat 29, na rowerze od zawsze. Na nie makrokeszu od 2003. Na rowerze lubię się włóczyć bez celu godzinami, w terenie na endurce (zwłaszcza w górach) na szosie na rowerku poziomym (gdzie zaliczam wycieczki 200+km). Jeżdzę w okolocach Wrocka oraz Katowic, w górach to głównie Beskid Śląski. Lubię podjeżdżać, zjeżdżac trochę mniej.

Jestem miłośnik rowerowania w cenie złomu, samozwańczym królem taniego szpeju rowerowego. Lubię w rowerze grzebac, kombinując je częstwo w idiotyczny lub nietypowy sposób.
29.01.2009 13:14
beskidbike Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 104
Bielsko-Biała
Jestem zaczytany od tygodnia w tym forum i wiem, że to jest to!
Jeżdżę jak prawie każdy czyli "od urodzenia", nie mam żadnych aspiracji do ścigania, choć przed rokiem `89 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa organizowała festyn osiedlowy i zawody rowerowe, w których przez 3 kolejne lata byłem drugi, pierwszy i trzeci. Pierwsze dwa "pudła" na Pelikanie z "balonówami", a trzecie miejsce już niestety na cięższym ruskim rowerze a la Wigry... i na tym się skończyły moje zapędy zawodnicze Wink
Teraz jeżdżę tylko dla siebie, dla poprawy kondycji i nie inwestuję w depilatory. W 2006 startowałem w jednym maratonie w Ustroniu(bo blisko),tylko po to żeby zobaczyć jak to wygląda....Fajnie było,ale nie lubię takich spędów...może na krakowskich Błoniach by to było fajne, ale w górach wolę ciszę i spokój...Turystyka GÓRĄ i wolę tak spędzać czas na rowerze!!! Mam 2 rowery: "szosówka" z górala i Speca Enduro 2003 ze zmianami.
Mieszkam i pracuję w Bielsku-Białej, w Straconce, pod samymi górami Smile
Jeżdżę sam, jeśli jest ktoś chętny na wspólne wypady, bliższe i dalsze to pisać...
BESKIDY to mój dom!!!

"Pan poprosił o zdjęcie, a Pani zdjęła i tak się zaczęło..."
Rowery i fotografia...przyjemne z pożytecznym...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2009 23:27 przez beskidbike.)
29.01.2009 23:24
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości