Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 głosów - 4.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Autor Wiadomość
borysMTB Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Łódź
RE: Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Witam wszystkich serdecznie Smile Tak jak wy kocham jazdę na rowerze i wszystko co z nim związane . Pozdrawiam
17.01.2018 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dan.o Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 4
Gdańsk
Witam wszystkich. Kocham jazdę na rowerze i gry komputerowe
24.01.2018 14:37
RoBak Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 8
Warszawa
Cześć Wszystkim!
Jak dotąd trwa moja przygoda z MTB, ale każdą formę rowerowania uwielbiam.

Pozdro!
21.02.2018 21:39
Niclaus Offline
Zaglądacz

lubelskie
Cześć.
Jestem Mikołaj i jestę Ęduro Smile

W sumie to jeszcze nie jestem, ale po pierwszej wizycie w Bielsku-Białej czuję, że jazda z górki i pod górkę to jest TO Smile
16.03.2018 13:47
Kaczorak Offline
Zaglądacz

Katowice
Witam.
Na forum jestem od dłuższego czasu ale dopiero teraz się witam, więc cześć wszystkim.
Jestem z Katowic a na rowerze śmigam od bajtla w zasadzie ale na poważnie od jakiś 5 lat. Na początku XC ale z czasem apetyt na ostrzejszą jazdę rósł jak brzuch po spożytych browarach Tongue Skończyło się na enduro a konkretnie na Zumbi F-11 składany od podstaw przeze mnie i z części które sam wybierałem. Rowerowek na kołach 26" ale to też był świadomy wybór (może kiedyś wskocze na 27,5 a może na 29 tego nie wiem).
Także do zobaczyska na szlaku Smile 26" not dead!!!
21.03.2018 10:26
robertrad Offline
Zaglądacz

wlkp
Jak wszyscy to wszyscy!

Jestem Robert i na enduro choruję od ładnych kilku lat! Dumny posiadacz Krossa Moon v3Wink Żona nie jest zbyt zadowolona, bo jak większość kobiet boi się o swojego faceta haha. Prywatnie zajmuje się marketingiem dla branży hotelarskiej Wink Z racji tego że branża rośnie i lata lecą, niestety czasu coraz mniejSmile Jeśli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam na moją stronęWink https://bookingsolutions.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2018 10:33 przez robertrad.)
06.04.2018 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CMIK Offline
Milczek
*

Liczba postów: 35
Reputacja: 1
Kraków
Jak marketing to warto znać nazwy marek. Może i masz Crossa Moon ale chyba raczej Krossa Moon.
07.04.2018 06:54
robertrad Offline
Zaglądacz

wlkp
(07.04.2018 06:54)CMIK napisał(a):  Jak marketing to warto znać nazwy marek. Może i masz Crossa Moon ale chyba raczej Krossa Moon.

Dla Twojego spokoju ducha poprawię! Smile
17.04.2018 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piotrek_mtbeskid Offline
Zaglądacz

Stronie
Cześć Wszystkim,

mam na imię Piotrek, po 15 latach siedzenia za biurkiem 4 lata temu wróciłem do kręcenia na MTB.
Zaczęło się od króciutkich wypadów do lasu pod domem na budżetowym rowerze Kands 1500.
Kiedy okazało się, że ta machina to za mało, to na początku tego sezonu roku kupiłem Krossa Level 7.0.
Na Krosie przejechałem się po Bielskich ścieżkach i zrozumiałem, że XC to za mało Smile. Od września ujeżdżam YT Jeffsy, ale Krossa póki co się nie pozbywam.
Uwielbiam rowerową explorację górskich ścieżek w dół i górę.
Zawodowo pracuję w branży IT/Telekomunikacja.
21.09.2018 07:10
HurtLocker Offline
Account not Activated

Sztokholm, Szwecja
Witam koleżanki i kolegów,

Nazywam się Radek i podobnie jak czesc forumowiczow wróciłem do rowerowego hobby po latach nieobecności.

Wszystko zaczęło się od niewinnej wyprawy po Pogórzu Ciężkowickim na pożyczonym rowerze. Pomimo spektakularnej kraksy kilka dni później fascynacja nie wygasła, wręcz przeciwnie. Za pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze kupiłem rower w hipermarkecie, z duma na twarzy wracalem na nim do domu, nie zraził mnie nawet fakt, że podczas tej raczej krótkiej przejażdżki odpadły pedały i skrzywiła się kierownica. Ale pamiętam doskonale, że rama była w zielone moro a widelec żółty i prawie w ogóle się nie uginał.

Później był hardtail na ramie alu Meridy, z kołami do downhillu. Rama zniosła katowanie na 3 metrowych dropach bez najmniejszego uszczerbku. Chyba najbardziej bezproblemowy rower jaki miałem.

Dalej był Mastiff od chyba istniejącego jeszcze Dunconu. Takie nieśmiałe enduro z 130mm skoku (2005). Zjeździłem nim większość warszawskich lasków i parków. Rama lubiła skrzypiec a mechaniczne tarczówki o tajemniczej nazwie Black Box lubiły dzwonić. Damper prawie się nie uginał ale i tak było wesoło.

A potem dlugo, dlugo nic. Dopiero po 11 latach wskoczyłem ponownie na siodło, najpierw Giant Trance 2 GE a teraz YT Jeffsy 27 Al.

Jeśli ktoś dotarł do końca tej opowieści to serdecznie gratuluje, dodam jeszcze tylko że rowerowanie w wieku 40 lat nie jest takie złe jakby się mogło wydawać Smile.
09.10.2018 13:36
Wujekdodh Offline
wuj

Liczba postów: 1,198
Reputacja: 31
Starachowice/Kraków
(09.10.2018 13:36)HurtLocker napisał(a):  Dalej był Mastiff od chyba istniejącego jeszcze Dunconu.

W 2011 roku zamknęli.

http://www.encyklopediarowerowa.pl/duncon.html
10.10.2018 12:41
HurtLocker Offline
Account not Activated

Sztokholm, Szwecja
(10.10.2018 12:41)Wujekdodh napisał(a):  Dalej był Mastiff od chyba istniejącego jeszcze Dunconu.

W 2011 roku zamknęli.

http://www.encyklopediarowerowa.pl/duncon.html
[/quote]

Szkoda, wtedy to byla swiezynka. Pamietam pierwsze produkty NS Bikes, pedaly, kierownice. Oni maja sie dobrze.
10.10.2018 21:34
Rzaq Offline
Krówka "Reach" Ciągutka

Liczba postów: 5,508
Reputacja: 69
Kraków/Cypel Buraczkowy
Miałem Dunkona TransAlpa z 2003r i w nim kierownicę z mostkiem jeszcze pod logiem NorthShore, Bad Mama 710mm z mocowaniem 28,6mm
11.10.2018 01:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości