Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 głosów - 4.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Autor Wiadomość
blajet Offline
Milczek
*

Liczba postów: 81
Reputacja: 0
PZN
RE: Miejsce na przywitanie i parę słów o sobie
Było grubo ale bardzo miło wspominam ten weekend.
07.09.2010 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sieran Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 5
Wrocław
Witam wszystkich serdecznie!
Na imię mam Wojtek, stary jestem jak węgiel (4 dyszki strzeliły..cholera), na rowerze tzw. górskim pierwszy raz usiadłem w 1990 r. - i już zostałem. Mam nadzieję, że Bozia pozwoli na jeszcze chociaż 15 latek jeżdżenia. Mieszkam we Wrocławiu, staram się w górki wyskoczyć tak często jak rodzina i pogoda pozwoli. Kręci mnie tzw enduro, najczęściej jeżdżę w Sudety - G. Izerskie (pozdr dla Malaucha, chociaż się nie znamy) i Karkonosze. Lubię fajne techniczne zjazdy. Nie cierpię wyścigów -piany na gębie (chyba że od piwa) i "nastojaszczych" pieszych turystów serwujących mętny truizm: "tu na rowerze nie wolno". Najwyższa górka z jakiej zjechałem to Chopok w Niznych Tatrach, ulubiony zjazd lokalny to niebieski szlak z Sępiej Góry w Świeradowie. Najczęściej jeżdżę po Ślęży - bardzo wcześnie rano - później tłum przeszkadza. Ślęża ma potencjał. Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.
08.09.2010 16:58
zaDymek Offline
53°51'34.06"N 70°25'41.49"E

Liczba postów: 787
Reputacja: 15
Opole
(08.09.2010 16:58)sieran napisał(a):  Witam wszystkich serdecznie!
Na imię mam Wojtek, stary jestem jak węgiel (4 dyszki strzeliły..cholera), na rowerze tzw. górskim pierwszy raz usiadłem w 1990 r. - i już zostałem. Mam nadzieję, że Bozia pozwoli na jeszcze chociaż 15 latek jeżdżenia. Mieszkam we Wrocławiu, staram się w górki wyskoczyć tak często jak rodzina i pogoda pozwoli. Kręci mnie tzw enduro, najczęściej jeżdżę w Sudety - G. Izerskie (pozdr dla Malaucha, chociaż się nie znamy) i Karkonosze. Lubię fajne techniczne zjazdy. Nie cierpię wyścigów -piany na gębie (chyba że od piwa) i "nastojaszczych" pieszych turystów serwujących mętny truizm: "tu na rowerze nie wolno". Najwyższa górka z jakiej zjechałem to Chopok w Niznych Tatrach, ulubiony zjazd lokalny to niebieski szlak z Sępiej Góry w Świeradowie. Najczęściej jeżdżę po Ślęży - bardzo wcześnie rano - później tłum przeszkadza. Ślęża ma potencjał. Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.
Siema Smile Slęża po deszczu dupę urywa Smile

http://www.muradius-cycling.pl
08.09.2010 19:35
yarodh Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 107
Reputacja: 2
Piernikowo
Sześć sześć cześćBig Grin

jestem z Torunia czy Rydzykowa jak ktoś woliWink
Swieradów będzie moim pierwszym ET i mam nadzieję nie ostatnim....

wiek -rycząca 40...
historia rowerowa-Bobik,Flaming,Gazela,Romet,Giant,Mongoose,Univega(full),Karpiel(full) ,Wheeler,Specialized(full) i po drodze inne chwilowe-zastępcze dwukółki
Na rowerze prawie od zawsze - na podwórku,do szkoły później do pracy,na wycieczkę później na zawody - nawet tam gdzie się nie da wjechać targam czasami swój złom....(bo preferuję aluWink)
o sobie -kiedyś dawno dawno temu ścigaliśmy się na podwórkowych torach rowerowych(żużel- teraz nazywany speedrowerem),później trochę lokalnych XC i w dalszej lub bliższej Polsce,znudzony trasami xc przesiadka na 4X i ewolucja do DH .Regularne starty w PP Nokia i Żywiec Cup.Parę małych osobistych sukcesów i wraz z rozwojem maratonów zaliczałem głównie "Golonkę" ,zupełnie naturalnie przyszły starty w deszczowej TC05 i później "Beskidy Trophy" .Przesycony startami xc,maratońskimi i zniechęcony masami bikerów na szlakach/trasach postanowiłem posmakować nowej formuły-Enduro Smile
witam i mam nadzieję ,że nie dostanę OPR za takie przynudzanie....

poszukiwanie nowych dróg i ścieżek możliwie jak najtrudniejszych pociągało mnie od zawsze - co czasami doprowadzało do szału moich rowerowych kumpliBig Grin - także myślę ,że ET bedzie odpowiedzią na moje poszukiwania i oczekiwania.....Cool

3ride4fun
09.09.2010 09:27
Pawel_BB Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 8,615
Reputacja: 88
Bielsko-Biala
@yarodh, witam Cię i życzę, żeby ET w Świeradowie spełniło Twoje oczekiwania Big Grin

http://www.horizonbikes.com.pl
http://www.endurotrophy.pl
09.09.2010 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Robert Offline
Weekend Warrior

Liczba postów: 1,669
Reputacja: 18
Wrocław / Włocławek
(09.09.2010 09:27)yarodh napisał(a):  jestem z Torunia czy Rydzykowa jak ktoś woliWink
Witam sąsiada z miasta obok Wink

09.09.2010 10:10
pil Offline
Super Moderator

Liczba postów: 1,456
Reputacja: 8
Łódź/Coventry
(09.09.2010 09:27)yarodh napisał(a):  o sobie -kiedyś dawno dawno temu ścigaliśmy się na podwórkowych torach rowerowych(żużel- teraz nazywany speedrowerem),później trochę lokalnych XC i w dalszej lub bliższej Polsce,znudzony trasami xc przesiadka na 4X i ewolucja do DH .Regularne starty w PP Nokia i Żywiec Cup.Parę małych osobistych sukcesów i wraz z rozwojem maratonów zaliczałem głównie "Golonkę" ,zupełnie naturalnie przyszły starty w deszczowej TC05 i później "Beskidy Trophy" .Przesycony startami xc,maratońskimi i zniechęcony masami bikerów na szlakach/trasach postanowiłem posmakować nowej formuły-Enduro Smile

Imponujący background do enduro. Ciekawe jak Ci się spodoba w Świeradowie bo masz z czym porównywać.

Nonsense is better than no sense at all.
ET#26
09.09.2010 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blajet Offline
Milczek
*

Liczba postów: 81
PZN
(09.09.2010 13:55)pil napisał(a):  
(09.09.2010 09:27)yarodh napisał(a):  o sobie -kiedyś dawno dawno temu ścigaliśmy się na podwórkowych torach rowerowych(żużel- teraz nazywany speedrowerem),później trochę lokalnych XC i w dalszej lub bliższej Polsce,znudzony trasami xc przesiadka na 4X i ewolucja do DH .Regularne starty w PP Nokia i Żywiec Cup.Parę małych osobistych sukcesów i wraz z rozwojem maratonów zaliczałem głównie "Golonkę" ,zupełnie naturalnie przyszły starty w deszczowej TC05 i później "Beskidy Trophy" .Przesycony startami xc,maratońskimi i zniechęcony masami bikerów na szlakach/trasach postanowiłem posmakować nowej formuły-Enduro Smile

Imponujący background do enduro. Ciekawe jak Ci się spodoba w Świeradowie bo masz z czym porównywać.
yaro zapomniałeś napisać, że Cię kilka razy objechałem w 4x Smile
Z pozdrowieniami od Tey-bikersów.
09.09.2010 17:36
yarodh Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 107
Piernikowo
echhhhh błajet...a myślałem ,że błysnę na forum i nikt mnie tutaj nie zna...WinkCoolBig Grin
za to ja objechałem parę razy innych TeyówTongue
również w XCWink
dzięki za powitanie.

3ride4fun
09.09.2010 19:30
Andrew Offline
Golf trójka full bajera!

Liczba postów: 408
Reputacja: 10
Nowa Sól
Witam wszystkich!

Może ktoś mnie kojarzy z fr.org (Andrew) albo dh-złoma (ak47)?

Jakbyście mieli problemy z hamulcami, to już wiecie do kogo możecie uderzać Smile
11.09.2010 21:50
stasiu-rider Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 18

SIEMKA JESTEM STASIU(patryk)
Mieszkam w Mosinie koło poznania , aktualnie lubie posmigac z znajomymi w sąsiednim parku WPN. Zapraszam wszyskich do Mosiny mimo iz wiekszość terenu w wielkopolsce jest płaska to nasz teren ma pare fajnych wzniesień w ktorych istnieją taraski typowe do XC , ENDURO a nawet do ostrego FREERIDE. Tongue
14.09.2010 16:58
daid Offline
ibis fan
**

Liczba postów: 111
Reputacja: 4
Lubin
zakupiłem maszynę przez to forum i nie pozostało mi nic innego jak przywitać się i zostać na dłużejWink
imię: Dawid
wielki powrót do pedałowania nastąpił w zeszłym roku, choroba się rozprzestrzeniaWink

ibis mojo
14.09.2010 18:40
Rysiek Offline
z Kranu

Liczba postów: 2,126
Reputacja: 49
Miasto Stumostów
(11.09.2010 21:50)Andrew napisał(a):  Witam wszystkich!

Może ktoś mnie kojarzy z fr.org (Andrew) albo dh-złoma (ak47)?

Jakbyście mieli problemy z hamulcami, to już wiecie do kogo możecie uderzać Smile

Ooo, powitać na tym forum, polecam kolegę jako szpecmajstra od wszelkich hamulców, wszystko wytłumaczy, no i jako ŁUBUDUBU kolegę, a i na browara skoczy Smile

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu. A poza tym synek, nie bądź taki prędki, bo Ci pękną dętki.
14.09.2010 21:55
WalaJ Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 2,122
Reputacja: 27
Leszno ( Wielkopolska )
(14.09.2010 16:58)stasiu-rider napisał(a):  SIEMKA JESTEM STASIU(patryk)
Mieszkam w Mosinie koło poznania , aktualnie lubie posmigac z znajomymi w sąsiednim parku WPN. Zapraszam wszyskich do Mosiny mimo iz wiekszość terenu w wielkopolsce jest płaska to nasz teren ma pare fajnych wzniesień w ktorych istnieją taraski typowe do XC , ENDURO a nawet do ostrego FREERIDE. Tongue

Tej, a Ty myslisz że my tam nie śmigamy Wink ??? A tak na serio to powitac krajana Smile

ET no: 55 FOREVER Wink
14.09.2010 22:27
bluesman Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1

Cześć kłania się Nowy Sącz, gentelman w średnim wieku rowery Giant Reign 2 i Trek Y-33
17.09.2010 15:03
harry Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 5,586
Reputacja: 65
B-B
No prosze jaki klasyczny rowerek w kolekcji Smile Ktoś tu chyba nawet ostatnio składał takiego igreka Smile

A bluesman tego bluesa gra czy tylko słucha? Smile
17.09.2010 17:46
TOMO358 Offline
Milczek
*

Liczba postów: 40

Witam,
Mam na imię Tomek zamieszkuję Warmińską ziemię w mieście Olsztyn. Obok codziennych zajęć sporo czasu poświęcam rowerowi. Mam nadzieję, że miło spędzę tu czas i tak jak dotychczas będę czerpał stąd wiedzę,a i może dodam coś sensownego od siebieSmile.
Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.
18.09.2010 14:28
Jarzyn Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 206
Szczecin
Noo! W końcu wróciłem. Rok męczyłem się z odzyskaniem hasła, no i w końcu się udało!=)

MK III//Float R//Z.1 RC2 ETA
19.09.2010 09:58
foxiu Offline
Biker (po)voľného jazdenia

Liczba postów: 3,496
Reputacja: 41
Cieszyn
(19.09.2010 09:58)Jarzyn napisał(a):  Noo! W końcu wróciłem. Rok męczyłem się z odzyskaniem hasła, no i w końcu się udało!=)

a wystarczyło maila napisać.... Wink

Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
19.09.2010 12:19
Pawel_BB Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 8,615
Reputacja: 88
Bielsko-Biala
Witam nowych forumowiczów Smile

http://www.horizonbikes.com.pl
http://www.endurotrophy.pl
20.09.2010 04:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości