Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swój singiel w lesie. Potrzebuję porad.
Autor Wiadomość
shusty Offline
Milczek
*

Liczba postów: 56
Reputacja: 3
Wałbrzych
Exclamation Swój singiel w lesie. Potrzebuję porad.
Chciałbym mieć parę km od domu jakiegoś singla gładszego na większą prędkość - jakieś bandy, stoliki, hopki. Chociaż naturalnych singli jest dużo i ścianek to chciałbym coś z większym flow, gdzie wystarczy HT 120mm by się dobrze bawić.

Ciekawy kawałek lasu widziałem, trasa co prawda tylko 1km by wyszła ale łączyłaby się z korzenistym singlem naturalnym 2 kilometrowym.

Oczywiście pierwszym problemem jest legalność tego, bo to park krajobrazowy. Da się uzyskać jakieś przyzwolenie? Bo jak trochę rozkopię runo leśne to mi chyba karę dowalą, że się nie pozbieram. Czy ludzie, którzy mogliby wydać takie pozwolenie to kompletne betony?

Jak uważacie powinno się do sprawy podejść? Szpadel i łopata w ruch musiałyby pójść.
16.09.2016 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
carlos40i4 Offline
Forumowe Gestapo

Liczba postów: 6,416
Reputacja: 102
kto wie? Liczka!
RE: Swój singiel w lesie. Potrzebuję porad.
Myślę tak: jak pójdziesz kopać na dziko, to spodziewaj się ewentualnych konsekwencji.
Jak chcesz pozwolenie i działasz sam/nikt za Tobą nie stoi, to startujesz ze słabej pozycji do walki z urzędniczą machiną. Zorientuj się, czy w Twojej okolicy nie działa jakieś stowarzyszenie rowerowe. Jak przyjdzie ktoś z pieczątką i papierkiem, to zawsze większe szanse.

carlos40i4.blogspot.com | vimeo

Harold RIP
16.09.2016 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shusty Offline
Milczek
*

Liczba postów: 56
Reputacja: 3
Wałbrzych
RE: Swój singiel w lesie. Potrzebuję porad.
Zawsze mnie dziwił widok na Slęży/Raduni. Często widać kogoś z łopatą i grabkami na nieoficjalnych singlach. O powstaniu tajemnego nie ma co wspominać XD
16.09.2016 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości