Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulepszenie roweru XC pod bardziej agresywną jazdę
Autor Wiadomość
Wooyek Offline
1enduro.pl

Liczba postów: 3,402
Reputacja: 74
Katowice
RE: Ulepszenie roweru XC pod bardziej agresywną jazdę
(12.04.2017 19:36)szczecinmtb napisał(a):  Co do opon i tego 'tubeless ready' to musze dopłacać za to osobno? czy mam w zestawie te mleczko w tej cenie za oponę?
Nie ma nic w zestawie, opona to opona. Zestaw do tubeless możesz kupić np. taki:
http://biketires.pl/product-pol-16562-Ze...-opon.html

(12.04.2017 19:36)szczecinmtb napisał(a):  czysto teoretycznie co maksymalnie moge na nim zrobić? bym nie przesadzil i sie po prostu nie rozwalił.. ;D
Ale co ja Ci mam napisać? Hopki max 38 cm, prędkość dozwolona 46 km/h przy nachyleniu 10%? Tongue

Nie da się tak ocenić, ile rower wytrzyma - nie wiem, ile ważysz, gdzie jeździsz, jak jeździsz, co rozumiesz przez "hopę" (mulda, na której leci się 1 m, czy dirt z pionowym wybiciem?) czy szybkie zjazdy, jak mocno rower jest już zmęczony życiem itd.

Generalnie raczej bym go nie katował zbyt mocno na sztucznie zbudowanych miejscówkach zjazdowo-freeridowo-podobnych, ale dopóki mówimy o naturalnym terenie, to nie powinno się nic dziać. W koncu XC to też nie jest szosa - hopy i dropy na Pucharze Świata XC przeraziłyby niejednego domorosłego endurowca...

1enduro.pl
12.04.2017 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Ulepszenie roweru XC pod bardziej agresywną jazdę - Wooyek - 12.04.2017 21:16

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości