Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ Szprychy ] - SRAM ROAM 30.
Autor Wiadomość
batonator Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Kraków
[ Szprychy ] - SRAM ROAM 30.
Siema rowerowe świry! Smile

Ostatnio w Rużemberoku urwałem szprychę w tylnym kole SRAM ROAM 30 27,5 cala. Okazuje się, że dokupienie takiej szprychy jest nie lada problemem. Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji? Jak rozwiązaliście tę kwestię? Być może ktoś z Was dysponuje zapasem i chciałby mi odsprzedać jedną (błagam)?

P.S. Dowiedziałem się w Harfa-Harryson, że jest między nimi różnica w zależności od tego czy jest to szprycha od strony tarczy czy od strony kasety, nie do końca wydaje mi się to prawdą, ponieważ na stronie SRAMa jako część zamienna występuje jeden rodzaj, pod jednym numerem katalogowym.

Z góry dzięki za odpowiedź i za wsparcie! Smile

Baton.
06.07.2017 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sqlim Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Gdańsk
RE: [ Szprychy ] - SRAM ROAM 30.
hej, ja też w temacie tych kół

jedną szprychę zerwałem (w przednim kole), z tyłu ciągle mi się luzują, jedna zgięła się w połowie (chociaż cały czas jest na swoim miejscu, tylko, że luźna).

Piastę mam naprawioną (wymienione wszystkie łożyska) i chciałbym wsadzić jakąś inną obręcz na tył i zapleść to na nowych szprychach, ale ciężko znaleźć coś na 24 szprychy. Może ktoś się orientuje, czy są jakieś mocne obręcze z 24 dziurami?

Generalnie te koła to śmietnik. Jeżdżę na nich głównie coś, co bym nazwał agresywnym xc (bo w Gdańsku), a i tak nie dają rady. A po jednym dni w bikeparku szprychy w tylnym kole latają luzem.

GRBF

pinkbike

01.10.2018 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości