Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlop w Bielsku z "żona"
Autor Wiadomość
TarZan Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 181
Reputacja: 3
Jaworzno
Urlop w Bielsku z "żona"
Mam prośbę do bielszczan i nie tylko. Potrzebuję kilku fajnych tras w Bielsku żeby kobietę zarazić cyklozą bo mi marudzi jak gdzieś sam wyjeżdżam. Polecicie jakieś trasy na tripa z kobieta, która nigdy po górach nie jeździła. Posiada swój rower na HT więc nie ma co przesadzać z trudnością, coś jakbyście mieli zabierać na tripa dziecko 8 letnie. ( Wiem niektóre 8-latki ścigają lepiej niż ja )

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

HT na ET #161
29.07.2017 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian4477 Offline
Milczek
*

Liczba postów: 46
Reputacja: 1
Kęty
RE: Urlop w Bielsku z "żona"
Kompleks Enduro Trails, zacznijcie od ścieżek zielonych typu "stefanka", "cyganka" a później oczywiście "Twister" Wink
31.07.2017 06:03
kubol Offline
Gaduła

Liczba postów: 686
Reputacja: 17
Kraków
W BB widziałem ostatnio na cygance laskę, która wielokrotnie spanikowała przed "wielką górką" Wink Mój 7-letni się wkurzał strasznie, że mu drogę blokuje ... (chodzi o to, że trzeba się rozpędzić w kilku miejscach, żeby wjechać na niewielkie wzniesienie, tudzież umieć jeździć "na stojąco").
Wszystko zależy do rodzaju "żony". Niektóre laski są twarde i lubią wyzwania, nie boją się siniaków etc. Taka laska da sobie radę i będzie zadowolona. Ważne, żeby mieć jakąkolwiek kondycję np. z biegania, pływania, wspinania, łażenia po górach, whatever. Jeżeli posiadasz jednak bardziej "damę", to bym jej do BB na rower nie zabierał Wink
Twister to już jest trudniejszy temat, raz, że trzeba tam wjechać, a to na pierwszy raz jest spory wysiłek. Dwa, niektóre zakręty są dość strome, widziałem już laski sprowadzające po Twisterze (nie chodzi o trudność, bo ta jest zerowa, bardziej o psychikę i strach).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2017 08:43 przez kubol.)
31.07.2017 08:41
bans Offline
Milczek
*

Liczba postów: 85
Reputacja: 4
x
A znasz jakieś inne niż "laska" określenie kobiety? Wink
11.08.2017 07:50
kubol Offline
Gaduła

Liczba postów: 686
Reputacja: 17
Kraków
(11.08.2017 07:50)bans napisał(a):  A znasz jakieś inne niż "laska" określenie kobiety? Wink

Jasne. Ale to nie jest wypracowanie w szkole, żeby mi się chciało dbać o użycie licznych synonimów. Jeżeli jesteś zdegustowany, to bardzo mi przykro.
11.08.2017 10:23
bans Offline
Milczek
*

Liczba postów: 85
Reputacja: 4
x
Żebyś chociaż użył innego słowa, a nie z młodzieżowego slangu z połowy lat 90-tych Smile))

Nie jestem zdegustowany, raczej rozbawiony - i to podwójnie: twoją prymitywną formą wypowiedzi oraz późniejszym błaźnieniem się się głupią próbą dyskusji.

I nie kłam że jest ci przykro
14.08.2017 08:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości