Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giant Trance x3 2012- ile można?
Autor Wiadomość
MojoJojo Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Kruszarnia WPN/
Giant Trance x3 2012- ile można?
Witam wszystkich zjazdowych wyjadaczy,
mam takie nieśmiałe pytanko - czy ktoś jeździ jeszcze na takim sprzęcie, jak giant trance x3 z 2012r. z poziomą rurką pod jajkami?
W każdym razie rozkręcam się coraz bardziej i chciałem zapytać - na ile można pozwolić sobie na takim sprzęcie.
Czy spadki z np. pół metra są na takim rowerze bezpieczne (oczywiście na pełnej prędkości)... z 0,75 metra? ... no i np. z metra na płaskie?
Mam 63 kg (grubas to nie jestem Wink i się zastanawiam, czy sprzęt pozwala na takie traktowanie, czy coś może "pęknąć"?
Jeździ mi się super, rower jest lekki i zwrotny i nie chciałbym go zmieniać na jakąś 19 kilogramową zjazdówkę.
Napiszcie jak jeździcie takimi sprzętami i na ile można sobie nimi pozwolić.
24.10.2017 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
HanSolo Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 17
Kraków
RE: Giant Trance x3 2012- ile można?
Nie znam się kompletnie, w życiu tym nie jechałem, nawet na oczy nie widziałem tego roweru - więc się wypowiem. Nie pęknie. Zresztą jak ok 100% rowerów z pelna zawiecha przy Twojej masie. Myśle że nie pęknie nawet przy mojej. Nie pytaj...
03.12.2017 10:32
MojoJojo Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 5
Kruszarnia WPN/
RE: Giant Trance x3 2012- ile można?
Dzięki Ci światły człowieku za odpowiedź Big Grin Zapomniałem o tym wątku całkowicie, ale co tam, widocznie mam jakiś rower z kosmosu, a do tego pewnie nikt z tego forum nie jeździ Wink
nie pytam... jeżdżę Smile
[Obrazek: Beznazwy.jpg]
03.12.2017 20:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości