Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giant Contact Switch czy KS Dropzone?
Autor Wiadomość
PawelGR Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Bydgoszcz
Zadałem to pytanie na innym forum, może i tu ktoś coś podpowie. Dwie powyższe sztyce w tej samej cenie, którą wybrać, bo nie mogę się zdecydować? Znam wszystkie (niemal) wpisy i opinie o sztycy Giant`a jednak plusem pozytywnym jest fakt, że jest nowa, na gwarancji. Zimą nie jeżdżę, więc problem zdychania w niskich temperaturach odpada. Jeśli dajmy na to po 2 sezonach trzeba będzie wymienić kartridż za 180 zł, to też da się przeżyć. Dropzone natomiast używany, choć podobno mało. W sieci mniej opinii o awaryjności + większe możliwości serwisowe. Plusem negatywnym jest duży offset, który praktycznie może uniemożliwić wysunięcie siodła do przodu gdyby była taka potrzeba (nie mam jak sprawdzić). Stąd też być może kuriozalne pytanie czy dałoby się takiego KS`a z offsetem zamontować tyłem do przodu? Linka znalazłaby się od strony koła, ale dźwignię z mocowaniem linki zawsze można by czymś osłonić. Może ktoś coś zasugeruje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2017 10:56 przez PawelGR.)
26.10.2017 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
topol Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 161
Reputacja: 1
G.D.A.Ń.S.K.
Miałem dwa KS. Oba po około 20 miesiącach się zapadały. 7anna nie robi problemów. Po 3-4 dniach sztyca naprawiona.Wymieniaja kartridż.Wiec raczej kup nową. KS nie obrócisz ,tzn obrócisz lecz zakres stopniowania siodełka będzie z d_py.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2017 06:01 przez topol.)
27.10.2017 05:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości