Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tranformacja dirt/street na enduro.
Autor Wiadomość
jakubowy Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Gdynia
tranformacja dirt/street na enduro.
Witam serdecznie forumowiczów i z góry dziękuję, za wszelkie udzielone rady, te bolesne i nakierowujące.

Jestem posiadaczem Dartmoor Gamer26 Basic Petrol. Z własnego widzi mi się, chciałbym stopniowo przejść w enduro, gdyż nie do końca pasuje mnie street, a i tak większość czasu spędzam w lasach. Jako jestem przy kołach 26, to właśnie chciałbym pójść w ramę Dartmoor Hornet z roku 2016, bo ponoć jest wystarczająco kompatybilna. Wiadomo, z czasem poszedłbym w opony 27.5, ale ograniczenia budżetowe nie pozwalają na taki wystrzał za pierwszym razem, w dodatku, że czeka mnie też wymiana sztyca, widelca i zakup przerzutek tylnich.

Tyle z moich objaśnień, pytania brzmią następująco.
- Ktokolwiek uwzględniał taką modyfikację? Co ewentualnie z aktualnego roweru będzie użyte na początek, oprócz opon.
- Jeśli amortyzator, to który byście polecili? Patrzę na używane, aktualnie. Do 1 tyś., bądź maks 1,5 tyś.
- Jeśli są jakiekolwiek podzespoły w rowerze do wymiany, to jakie? Tylko takie, bez których jazda stoi w miejscu, z resztą powalczę w czasie, oby tylko rower się toczył.

Gdyby jednak moje plany legły w gruzach, pozostaje tylko sprzedać aktualnego, dorzucić grosza i może znajdzie się jakiś bezdomny z hornetem. Tongue

Pozdrawiam i życzę udanych lotów!

(Jeśli popełniłem podstawowe błędy, to przepraszam, ale nie jestem zawodowcem)
11.02.2018 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jakubowy Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Gdynia
RE: tranformacja dirt/street na enduro.
Jakiekolwiek pomysły? Ma to sens, czy odprowadzić myśli w sprzedaż gamera i szykowaniu się na zakup gotowego horneta?
12.02.2018 07:33
Bober Offline
Milczek
*

Liczba postów: 82
Sobótka
RE: tranformacja dirt/street na enduro.
Wydaje mi się, że najrozsądniej było by sprzedać rower, który teraz masz zrewidować budżet i poszukać kompletnego roweru do enduro.
12.02.2018 16:32
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości