Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower treningowy
Autor Wiadomość
anulka18 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
zachód
Rower treningowy
Cześć. Oprócz tego, że jeżdżę sporo na rowerze, to staram się teraz zrobić jak najlepszą formę w innych dyscyplinach. Ostatnio naszła mnie myśl, żeby kupić rowerek treningowy do domu. Ktoś ma i może powiedzieć coś na ten temat. W oko rzuciły mi się te produkty z zestawienia https://www.cwiczwdomu.info/rower-treningowy/. Jestem laikiem w tym temacie, więc proszę o jakieś sensowne wytłumaczenie czemu akurat ten. Cena nie gra raczej roli, ale bez przesady też Wink
15.06.2018 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
triper Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 345
Reputacja: 8
Bełżec
RE: Rower treningowy
Takie rowery powodują czyraki na dupie, stanowczo odradzam, stanowczo.
04.07.2018 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darko72 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Wrocław
Triper ma rację. Lepie wydać pieniądze na normalny rower i śmigać po dworze, póki pogoda na to pozwala. Swoją drogą mnie do kupna Rometa Aspre zachęcił artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/test...brej_cenie a zdecydowałem się ze względu na jego lekkość, stabilność, a dodatkowo kosztuje tylko coś około 3tyś złotych, sprawdźcie sobie, bo warto Wink
31.07.2018 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikka Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Gdańsk
Zwykle poruszam się normalnym rowerem, ale zimą, żeby nie stracić formy w ruch idzie stacjonarny. Dla odmiany mam poziomy rower treningowy.
10.09.2018 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości