Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dla brodacza
Autor Wiadomość
moiko21 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Głuszyca
Prezent dla brodacza
Macie jakiś dobry pomysł na prezent urodzinowy dla mojego znajomego? Nie mam pojęcia, co kupić koledze. Proszę pomóżcie, nie mam pojęcia co zakupić a czasu zostało niewiele, rzucajcie propozycje. Dodam, że znajomy jest brodaczem i chcę mu dać jakieś fajne kosmetyki do pielegnacji brody, pomóżcie mi go jakoś zaskoczyć Big Grin
22.06.2018 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
icecreamman91 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 1
Dobrzyca
RE: Prezent dla brodacza
Hejo, sprawdź sobie: https://pomadour.pl - posiadają bogatą ofertę wszystkiego co potrzebujesz oraz w wersjach gotowych na prezent oraz niezłe ceny, w branży są bezkonkurencyjni, pozdro.
22.06.2018 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pmarek Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 10
Poznań
RE: Prezent dla brodacza
Taka pomada to będzie super prezent dla takiej osoby Big Grin mam też kilku znajomych, którzy tak samo mają mega fioła na punkcie włosów i zarostu i chodzą do specjalnych barberów. Wszystko super, ale ja bym nie dał rady chodzić z tą pomadą na włosach.
18.08.2018 11:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości