Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower dla dziecka
Autor Wiadomość
anulka18 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
zachód
Rower dla dziecka
Hej. Potrzebuję kupić 5 letniej chrześnicy rowerek. Znalazłem jakieś porady typu https://www.codladziecka.pl/wybor-odpowi...a-dziecka/, ale nie jestem do końca przekonany czym się kierować. Warto kupować coś z wyższej półki, czy nawet jakaś używka wystarczy. Dajcie jakieś propozycje, bo młoda chciałaby zacząć jeździć.
16.07.2018 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pmarek Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 8
Poznań
RE: Rower dla dziecka
Dla dziecka warto najpierw kupić jakiś rowerek, który będzie miał podpórki. Dla najmłodszych najlepszym wyborem są takie jeździki, które mają na celu w ogóle zachęcić do samej formy rowerka. Dla takiego 5 letniego dziecka rower z podpórkami będzie najbardziej odpowiedni, potem dopiero przesiadka na dwukołowy.
17.07.2018 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piotr34 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 14
Warszawa
RE: Rower dla dziecka
Wydaje mi się, że niezależnie od tego czy rower będzie nowy czy używany, trzeba zwrócić uwagę na takie kwestie jak rozmiar kół, wysokość rowerka (żeby dziecku nic się nie stało przy ewentualnym upadku). Warto sprawdzić czy rower ma też zabezpieczony łańcuch i czy posiada błotniki oraz czy hamulce nie są za ostro skręcone i nie hamują kół zbyt gwałtownie.
31.07.2018 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości