Ankieta: Czy jesteś za zmianą miejsca noclegowego?
Ankieta jest zamknięta.
Tak 33.33% 2 33.33%
Nie 16.67% 1 16.67%
Jest mi to obojętne 50.00% 3 50.00%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII zlot EMTB dla Janka i Cegły Czarna Góra 2018 - zmiana miejsca?
Autor Wiadomość
sniper108 Offline
Gaduła

Liczba postów: 761
Reputacja: 10
Wrocław
VIII zlot EMTB dla Janka i Cegły Czarna Góra 2018 - zmiana miejsca?
Witam
W tym roku także poczuwam się do odpowiedzialności organizacji naszego corocznego zimowego zlotu. Termin pozostawiam bez zmian, czyli pierwszy weekend grudnia, który w tym roku wypada 30.11-02.12.2018.
Jednak sprawą otwarta pozostaje miejsce noclegu. Chciałbym żeby to pozostała Sienna/Czarna Góra. Jednak z roku na rok Hubertus znacznie pogorszył swój standard, a także potrzeby naszej grupy uległy pewnym zmianom (rodziny, dzieci, itp). Nie jest to tylko moja opinia, ale także wielu osób z którymi miałem okazję się spotkać. Głównymi podnoszonymi zastrzeżeniami było kiepskie jedzenie i niska temperatura w pokojach.
Dlatego pytam czy mam szukać innego miejsca które pomieści naszą grupę ok 35-40 osób razem z rowerami? Pamiętajcie proszę, że trzeba będzie się liczyć ze wzrostem ceny. W zeszłym roku było 70 zł/doba/os. Myślę, że trzeba by się liczyć z kosztami rzędu 90-110 zł za osobę z wyżywieniem przy zmianie lokalizacji, ale za to w lepszych warunkach.
Pozdrawiam
Paweł

"Kiedy znajdziesz się na zakręcie, redukcja, gaz i odcięcie" - Halo, mama... Gdzie jestem... W rowie...
02.10.2018 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości