Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 głosów - 4.22 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy i filmiki
Autor Wiadomość
michal Offline
_

Liczba postów: 1,497
Reputacja: 14
Bielawa / Świnoujście
RE: Filmy i filmiki
na inne skrzynki niż g-mail długo idzie a czasami nie dochodzi wogóle.

Uzzi VP/DHX 4.0/Totem
30.05.2008 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mastiv Offline
Milczek
*

Liczba postów: 52
Reputacja: 0
Lubawka
http://www.pinkbike.com/video/6249/

enduro...bo nie mam talentu do ścigania, a kocham góry.
enduro...4fun, by się cieszyć
31.05.2008 09:00
Robert Offline
Weekend Warrior

Liczba postów: 1,669
Reputacja: 18
Wrocław / Włocławek
W innym temacie pisałem już o Virtuous iii... jestem w stanie powiedzieć że w całości jest lepszym filmem niż Season. Przynajmniej na mnie zrobił świetne wrażenie. To chyba Ty Malauch pisałeś że pod koniec może zalatywać nudą. I tutaj zrobili świetną rzecz dając pod koniec kawałek z bardziej żywą muzyką. Trwa niecałe 40 minut, jak dla mnie w sam raz. I czy ogólnie wieje nudą? Obejrzałem go przed 7 rano kiedy jestem jeszcze lekko zaspany i mam w zwyczaju zasnąć bez niczego. Nie zasnąłem Wink ogląda się z jak dla mnie wielką przyjemnością. Polecam też oryginał, bo jest jakieś 20 min dodatków. Takich jak trailer, pokazanie nagrywania scen nocnych, czy sceny pokazujące pomysłowość Szwajcarów Wink Mamy też relację z mistrzostw Szwajcarii w DH z 2007r. Ogólnie jak dla mnie pełen bajer.

I jeśli chcemy pojeździć w miejscach z filmów. Do Whistler jest dużo dalej niż na Alta Rezie, która moim zdaniem niczym nie ustępuje.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2008 07:51 przez Robert.)
08.06.2008 07:43
mastiv Offline
Milczek
*

Liczba postów: 52
Lubawka
wie ktoś czy istnieją napisy do seasons??

enduro...bo nie mam talentu do ścigania, a kocham góry.
enduro...4fun, by się cieszyć
08.06.2008 08:12
Malauch Offline
EMTB.pl

Liczba postów: 2,784
Reputacja: 27
Świeradów-Zdrój
Robert napisał(a):W innym temacie pisałem już o Virtuous iii... jestem w stanie powiedzieć że w całości jest lepszym filmem niż Season.
Ja Virtousa w pełnej wersji jeszcze nie miałęm okazji widzieć, ale jeśli rzeczywiście trzyma lepiej klimat niż trailer to będe musiał gdzieś skombinować płytkę. Bo jak na razie to dla mnie Seasons jest na prawdę rewelacyjne, po prostu mistrzostwo. Dzień po wstawieniu recki na stronę wpadła w moje ręce płyta DVD i właściwie oglądam to w kółko ;-] A szczególnie wszystko to gdzie jeździ jeden lub drugi Steve + cała jesień.

Właściwie od dwóch tygodni mam jeszcze jeden filmik, który trzyma dla mnie klimat nie gorzej od Seasons, jest to Czech Around. Filmik dodany do czeskiego czasopisma Freeride MTB. A najlepsze jest to, że jeżdżą tam tylko na czeskich (+ jedna słowacka) miejscówkach, tylko czescy riderzy (można sobie porównać poziom naszego dh z czeskim) do czeskiej muzy. Właściwie to właśnie muzyka daje tutaj największego kopa. Koszt 150kc a dostajemy super pismo z powalającymi zdjęciami i plakatem oraz właśnie filmik na DVD. Więc jak ktoś będzie w Czechach to polecam.
mastiv napisał(a):wie ktoś czy istnieją napisy do seasons??
Podejrzewam, że nie ma i nie będzie, ale kto wie. Może ktoś z nudów kiedyś zrobi.

www.emtb.pl
08.06.2008 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
harry Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 5,586
Reputacja: 65
B-B
Malauch nie badz skromniacha, pokaz 'prezydenta' Smile
08.06.2008 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Robert Offline
Weekend Warrior

Wrocław / Włocławek
Michał podawał adres do ściągnięcia Seasons, widziałem że jest tam też link do Virtuous tyle że to prawie 3GB ściągania. Ale warto Wink (moja subiektywna opinia, chociaż na pinkbike również był chwalony) Niedługo coś się o tym pojawi na biketube.pl Wink Od rana obejrzałem dwa razy z taką samą przyjemnością Wink

Co do napisów do Seasons, nie wiem czy są potrzebne. Dialogi w moim odczuciu nie są zbyt skomplikowane.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2008 10:08 przez Robert.)
08.06.2008 10:05
michal Offline
_

Liczba postów: 1,497
Reputacja: 14
Bielawa / Świnoujście
Na tej samej stronie którą podawałem wcześniej z Seasons jest też wspomniane Czech Around, czadowy filmik, fajnie sie ogląda sceny z miejsc w których sie kiedyś samemu jeździło Smile Polecam też F1rst, jak dla mnie najlepszy film o DH jaki widziałem, też do pobrania z ww strony.

Uzzi VP/DHX 4.0/Totem
08.06.2008 11:53
Malauch Offline
EMTB.pl

Świeradów-Zdrój
harry napisał(a):Malauch nie badz skromniacha, pokaz 'prezydenta' Smile
Kto by pomyślał, że jeszcze ktoś to wygrzebie Wink O proszę bardzo: http://bajtek.eu.org/~malauch/ Tam jest Prezydent oraz jeszcze Praske Schody

www.emtb.pl
08.06.2008 14:28
harry Offline
Forumowy świr

B-B
Malauch napisał(a):
harry napisał(a):Malauch nie badz skromniacha, pokaz 'prezydenta' Smile
Kto by pomyślał, że jeszcze ktoś to wygrzebie Wink O proszę bardzo: http://bajtek.eu.org/~malauch/ Tam jest Prezydent oraz jeszcze Praske Schody

Na forum Golonki na to wpadlem Smile
08.06.2008 19:19
Robert Offline
Weekend Warrior

Wrocław / Włocławek
Malauch, genialny pomysł Big Grin Uśmiałem się Wink ciekaw jestem spojrzeń przechodniów Wink hm, i na fr.org widzę że masz urodziny Wink Najlepszego.

Ogólnie to bardzo filmowy dzień był dla mnie Wink Dopadłem po długich poszukiwaniach Evermore'a iii... zawiodłem się niestety.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2008 20:56 przez Robert.)
08.06.2008 20:13
harry Offline
Forumowy świr

B-B
Robert napisał(a):Malauch, genialny pomysł Big Grin Uśmiałem się Wink ciekaw jestem spojrzeń przechodniów Wink hm, i na fr.org widzę że masz urodziny Wink Najlepszego.

Ogólnie to bardzo filmowy dzień był dla mnie Wink Dopadłem po długich poszukiwaniach Evermore'a iii... zawiodłem się niestety.

Pomysl jedno a wykonanie i 'gra' aktorska to drugie Smile Moze wykorzystamy talent i zrobimy jakis endurakowy filmik z jajem?
09.06.2008 07:56
Malauch Offline
EMTB.pl

Świeradów-Zdrój
Ja jestem jak najbardziej za! Jak ktoś ma jakiś pomysł to realizacji to niech się nim podzieli Wink

www.emtb.pl
09.06.2008 08:51
harry Offline
Forumowy świr

B-B
Moze taki filmik zajawkowy strony i forum EMTB? Troche z jajem, bez hardkoru.
09.06.2008 13:46
Malauch Offline
EMTB.pl

Świeradów-Zdrój
harry napisał(a):Moze taki filmik zajawkowy strony i forum EMTB? Troche z jajem, bez hardkoru.
Pomysł jak najbardziej godny realizacji! Myślę, że lipcowy zlot będzie dobrą okazją do zebrania materiału.

A jakby ktoś chciał zobaczyć inne filmiki - starocie mojej produkcji to do znalezienia na http://www.rb2.xt.pl

www.emtb.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2008 15:40 przez Malauch.)
09.06.2008 14:04
Malauch Offline
EMTB.pl

Świeradów-Zdrój
Dopadłem dzisiaj Krankeda 7 i nie zrobił na mnie jakiegoś dobrego wrażenia. Powiem, że wręcz średni. Kilka fajnych sekcji Big Mountain Freeride. Ale też pokazanych raczej średnio, do tego muzyka nie za bardzo w moim typie Wink No i te dziwne efekty, stanowczo za dużo z kompem a za mało z kamerą pracowali. Najlepsze są napisy początkowe i końcowe z całego filmu Wink

www.emtb.pl
10.06.2008 21:16
kondi Offline
Yeti-FAN

Liczba postów: 2,941
Reputacja: 28
Sosnowiec
Malauch napisał(a):A jakby ktoś chciał zobaczyć inne filmiki - starocie mojej produkcji to do znalezienia na http://www.rb2.xt.pl

Big Grin rozbawił mnie Twój wpis o swojej osobie:

"Jeśli chodzi o preferowany styl jazdy to jestem lycra i golinoga, Maratony i XC to moja specjalność, ale co widać nie wyklucza wcale zainteresowania Extremą ;-]

a poza tym to Ty Malauch szczyl jesteś Big Grin ... wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, które były 2 dni temu Big Grin

Kondi
10.06.2008 21:55
flp Offline
Gaduła

Liczba postów: 870
Wrocław
Sto lat Maluch!!! Znasz qbexa? bo jest na tej stronce jako umarły członek.
10.06.2008 22:55
harry Offline
Forumowy świr

B-B
Najlepszego Malauch Smile

Nawet ujecia z fruwajacej kamerki byly Smile
11.06.2008 08:02
Malauch Offline
EMTB.pl

Świeradów-Zdrój
Dzięki za życzenia!!
kondi napisał(a):Big Grin rozbawił mnie Twój wpis o swojej osobie:
"Jeśli chodzi o preferowany styl jazdy to jestem lycra i golinoga, Maratony i XC to moja specjalność, ale co widać nie wyklucza wcale zainteresowania Extremą ;-] "
Widzisz jak dawne to czasy to były Wink Ludzie się jednak zmieniają. Ale lycra została.
flp napisał(a):Znasz qbexa? bo jest na tej stronce jako umarły członek.
Czy znam Qubexa?? To przecież mój stary dobry kumpel!! Wink Jest tam jako RIP, bo zrezygnował z roweru jeszcze w trakcie realizacji projektu. Teraz powoli się nawraca Wink

www.emtb.pl
11.06.2008 08:48
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości