Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 15 głosów - 3.4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój rower!!
Autor Wiadomość
Rzaq Offline
Krówka "Reach" Ciągutka

Liczba postów: 5,508
Reputacja: 69
Kraków/Cypel Buraczkowy
RE: Mój rower!!
Ja jestem zwolennikiem Marcoków ze względu na kąpiel olejową, dla mnie plusem jest że wystarczy im zmienić olej raz na rok i nie trzeba przy nich grzebać, RS miałem niestety są dużo bardziej wrażliwe na brak regularnych serwisów, Marcoki między innymi przez to są cięższe i nawet podobno przeszli na ciemna stronę zbijania wagi i zrobili 55 bez oleju, Solar zdaje się takie kupił Smile
Ja jestem z reguły sceptyczny nastawiony na wszelkie wypowiedzi zwłaszcza handlowców, ale użytkowników czasem posłucham, oczywiście trzeba brać tez poprawki na samozachwyt i bardzo częstą niechęć do przyznania się że wpakowało się kupę kasy na coś co wcale nie działa lepiej Smile
BikeBerta opinie mnie w pewnie sposób lekko przekonały, jeżeli BOS jest w pełnej kąpieli olejowej a waży porównywalnie do konkurencji bez oleju i jest przy tym wystarczająco wytrzymały to mówię tak, podoba mi się wizualnie, wprawdzie nie jeździłem tylko sprawdzałem organoleptycznie, za cenę katalogową raczej nie kupię, to jednak korci mnie żeby kupić rower na BOSach np YT Smile
04.03.2014 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jergus Offline
Dystrybutor

Liczba postów: 5,171
Reputacja: 56
Łódź
Wiem ile kosztują YT i rozumiem o czym piszesz i pewnie masz racje, ale znam też ceny konkur. tylkoencji i osobiście uważam że warto, ale prawda jest taka że BOS na świat PLNów jest drogi, tylko czy za drogi ?

(04.03.2014 21:23)Rzaq napisał(a):  Ja jestem zwolennikiem Marcoków ze względu na kąpiel olejową, dla mnie plusem jest że wystarczy im zmienić olej raz na rok i nie trzeba przy nich grzebać, RS miałem niestety są dużo bardziej wrażliwe na brak regularnych serwisów, Marcoki między innymi przez to są cięższe i nawet podobno przeszli na ciemna stronę zbijania wagi i zrobili 55 bez oleju, Solar zdaje się takie kupił Smile
Ja jestem z reguły sceptyczny nastawiony na wszelkie wypowiedzi zwłaszcza handlowców, ale użytkowników czasem posłucham, oczywiście trzeba brać tez poprawki na samozachwyt i bardzo częstą niechęć do przyznania się że wpakowało się kupę kasy na coś co wcale nie działa lepiej Smile
BikeBerta opinie mnie w pewnie sposób lekko przekonały, jeżeli BOS jest w pełnej kąpieli olejowej a waży porównywalnie do konkurencji bez oleju i jest przy tym wystarczająco wytrzymały to mówię tak, podoba mi się wizualnie, wprawdzie nie jeździłem tylko sprawdzałem organoleptycznie, za cenę katalogową raczej nie kupię, to jednak korci mnie żeby kupić rower na BOSach np YT Smile

Rzaq - co do serwisów marki na M to mam inne doświadczenia i inne informacje od ich serwisu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2014 21:27 przez Jergus.)
04.03.2014 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mer84 Offline
Nie umiesz bunny hopa, nie jeżdzisz!

Liczba postów: 1,233
Reputacja: 12
Gdańsk
(04.03.2014 21:23)Rzaq napisał(a):  Ja jestem zwolennikiem Marcoków ze względu na kąpiel olejowąa

Mialem Fox 36 Van R z otwarta kapiela ... pieknie to dzialalo a z regulacji tylko odbicie bylo. Waga 2200g

http://www.pinkbike.com/u/mer84/
04.03.2014 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rzaq Offline
Krówka "Reach" Ciągutka

Liczba postów: 5,508
Reputacja: 69
Kraków/Cypel Buraczkowy
(04.03.2014 21:26)Jergus napisał(a):  Rzaq - co do serwisów marki na M to mam inne doświadczenia i inne informacje od ich serwisu

Ja mam obecnie 4-tego i 5-tego swojego Marcoka, zawsze sam robię serwis i nigdy mi się nice nie zepsuło (odpukać), nie licząc zgiętych podków przy mocowaniu 9mm, mam chyba szczęście do roczników i do wybierania mało skomplikowanych modeli Smile
04.03.2014 21:45
pasieczkin Offline
Gaduła

Liczba postów: 2,468
Reputacja: 27
KRK - Myślenice - Kasinka
ooo... tylko nie krzyczeć - przy naszym stanie dróg jest to jak najbardziej rower enduro :-)

[Obrazek: lapierre.jpg]

Cool

--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
20.03.2014 14:35
erzurum Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 151
Reputacja: 1
BB
jaka waga tego cacka?
20.03.2014 17:59
pasieczkin Offline
Gaduła

Liczba postów: 2,468
Reputacja: 27
KRK - Myślenice - Kasinka
szału nie ma - ok 8 kg

--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
20.03.2014 19:18
Jerzy_MTB Offline
wysokogórskie xc

Liczba postów: 7,997
Reputacja: 45
-
około 8 czyli 8,9 np. Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.03.2014 00:35 przez Jerzy_MTB.)
21.03.2014 00:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości