Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WROCŁAW
Autor Wiadomość
qubek Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Zielona Góra
RE: WROCŁAW
(08.07.2017 19:49)keksimus napisał(a):  Dokąd i w jaki sposób uderzać na single, jeśli nie posiada sie auta?

Hej,
jesli bez auta to praktycznie zostaje tylko PKP + dojazd rowerem:

Trasy w Izerach, Single w Swieradowie: pociagi Wroclaw -> Jelenia -> Rębiszów + dojazd 15km do Swieradowa,
Srebrna Gora: pociagi Wroclaw -> Bardo + dojazd ok 20km do Srebrnej,
Trutnov Trails: pociagi Wroclaw -> Marciszow -> Trunov Porici.
Suliwoods: Wroclaw -> Mietkow + dojazd 15km.
Na Enduro Trails BB tez sie da Big Grin.

Jest to troche uciazliwe, ale da sie - sprawdzalem Smile.
Z Wrocka wszystko mozna przejechac w pociagach KD, a bilet weekendowy + na rower kosztuje tylko 40PLN.

pozdrawiam,
Kuba
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2017 12:06 przez qubek.)
23.08.2017 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ŁukaszB. Offline
Milczek
*

Liczba postów: 27
Wrocław
Szukam kompanów na wyjazd z Wro w Bieszczady. Plan zakłada bliżej nieokreślony wiosenny weekend (dojazd w pt, jazda sb, nd). Mam 3 miejsca w aucie. Wyjazd chcę połączyć z jazdą na e-bikach enduro full. Tripa poprowadzi Bieszczadzki wyjadacz singli i singielków Smile
Także jeśli: 1) chcesz jechać w Bieszczady 2) nie znasz szlaków w Bieszczadach 3) nie masz czym tam dojechać 4) chcesz spróbować jazdy na i-bajki (przy okazji obalić kilka mitów) 5) spędzić ciekawie weekend - pisz dzwoń smsuj mailuj

Spokojnych Świąt! Ładujmy baterie Smile
31.03.2018 07:56
robu 3210 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 246
Reputacja: 4
opole
(31.03.2018 07:56)ŁukaszB. napisał(a):  Szukam kompanów na wyjazd z Wro w Bieszczady. Plan zakłada bliżej nieokreślony wiosenny weekend (dojazd w pt, jazda sb, nd). Mam 3 miejsca w aucie. Wyjazd chcę połączyć z jazdą na e-bikach enduro full. Tripa poprowadzi Bieszczadzki wyjadacz singli i singielków Smile
Także jeśli: 1) chcesz jechać w Bieszczady 2) nie znasz szlaków w Bieszczadach 3) nie masz czym tam dojechać 4) chcesz spróbować jazdy na i-bajki (przy okazji obalić kilka mitów) 5) spędzić ciekawie weekend - pisz dzwoń smsuj mailuj

Kiedy chciał byś tam jechać? Co z noclegami?

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

(31.03.2018 07:56)ŁukaszB. napisał(a):  Szukam kompanów na wyjazd z Wro w Bieszczady. Plan zakłada bliżej nieokreślony wiosenny weekend (dojazd w pt, jazda sb, nd). Mam 3 miejsca w aucie. Wyjazd chcę połączyć z jazdą na e-bikach enduro full. Tripa poprowadzi Bieszczadzki wyjadacz singli i singielków Smile

Kiedy chciał byś tam jechać? Co z noclegami?

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2018 13:53 przez robu 3210.)
31.03.2018 13:53
ŁukaszB. Offline
Milczek
*

Wrocław
Jak już znajdę chętnych to będę szukać dogodnego terminu Smile także jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę powoli o sugestie pasujących weekendów. Wstępnie myślę maj-czerwiec. Noclegi oczywiście ogarniemy dwa, przyjazd wieczorem w pt odjazd w niedziele.
01.04.2018 12:21
ŁukaszB. Offline
Milczek
*

Wrocław
Termin został wytypowany: 31.05 - 03.06. Ze względu na trwający w tym terminie Festiwal Bieg Rzeźnika w Bieszczadach, lokalizacja została zmieniona na Pieniny (baza w pod Szczawnicą). Zarezerwowany domek 10os (http://www.goralskiedomki.pl/), na chwilę obecną mam jeszcze wolne miejsca Smile Także jak ktoś jest nakręcony na wyjazd w długi weekend majowo-czerwcowy i chce spróbować jazdy na elektrykach to zapraszam do kontaktu. Więcej info na priv
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.04.2018 09:31 przez ŁukaszB..)
16.04.2018 09:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości