Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WROCŁAW
Autor Wiadomość
qubek Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Zielona Góra
RE: WROCŁAW
(08.07.2017 19:49)keksimus napisał(a):  Dokąd i w jaki sposób uderzać na single, jeśli nie posiada sie auta?

Hej,
jesli bez auta to praktycznie zostaje tylko PKP + dojazd rowerem:

Trasy w Izerach, Single w Swieradowie: pociagi Wroclaw -> Jelenia -> Rębiszów + dojazd 15km do Swieradowa,
Srebrna Gora: pociagi Wroclaw -> Bardo + dojazd ok 20km do Srebrnej,
Trutnov Trails: pociagi Wroclaw -> Marciszow -> Trunov Porici.
Suliwoods: Wroclaw -> Mietkow + dojazd 15km.
Na Enduro Trails BB tez sie da Big Grin.

Jest to troche uciazliwe, ale da sie - sprawdzalem Smile.
Z Wrocka wszystko mozna przejechac w pociagach KD, a bilet weekendowy + na rower kosztuje tylko 40PLN.

pozdrawiam,
Kuba
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2017 12:06 przez qubek.)
23.08.2017 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ŁukaszB. Offline
Milczek
*

Liczba postów: 27
Wrocław
Szukam kompanów na wyjazd z Wro w Bieszczady. Plan zakłada bliżej nieokreślony wiosenny weekend (dojazd w pt, jazda sb, nd). Mam 3 miejsca w aucie. Wyjazd chcę połączyć z jazdą na e-bikach enduro full. Tripa poprowadzi Bieszczadzki wyjadacz singli i singielków Smile
Także jeśli: 1) chcesz jechać w Bieszczady 2) nie znasz szlaków w Bieszczadach 3) nie masz czym tam dojechać 4) chcesz spróbować jazdy na i-bajki (przy okazji obalić kilka mitów) 5) spędzić ciekawie weekend - pisz dzwoń smsuj mailuj

Spokojnych Świąt! Ładujmy baterie Smile
31.03.2018 07:56
robu 3210 Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 252
Reputacja: 4
opole
(31.03.2018 07:56)ŁukaszB. napisał(a):  Szukam kompanów na wyjazd z Wro w Bieszczady. Plan zakłada bliżej nieokreślony wiosenny weekend (dojazd w pt, jazda sb, nd). Mam 3 miejsca w aucie. Wyjazd chcę połączyć z jazdą na e-bikach enduro full. Tripa poprowadzi Bieszczadzki wyjadacz singli i singielków Smile
Także jeśli: 1) chcesz jechać w Bieszczady 2) nie znasz szlaków w Bieszczadach 3) nie masz czym tam dojechać 4) chcesz spróbować jazdy na i-bajki (przy okazji obalić kilka mitów) 5) spędzić ciekawie weekend - pisz dzwoń smsuj mailuj

Kiedy chciał byś tam jechać? Co z noclegami?

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

(31.03.2018 07:56)ŁukaszB. napisał(a):  Szukam kompanów na wyjazd z Wro w Bieszczady. Plan zakłada bliżej nieokreślony wiosenny weekend (dojazd w pt, jazda sb, nd). Mam 3 miejsca w aucie. Wyjazd chcę połączyć z jazdą na e-bikach enduro full. Tripa poprowadzi Bieszczadzki wyjadacz singli i singielków Smile

Kiedy chciał byś tam jechać? Co z noclegami?

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2018 13:53 przez robu 3210.)
31.03.2018 13:53
ŁukaszB. Offline
Milczek
*

Wrocław
Jak już znajdę chętnych to będę szukać dogodnego terminu Smile także jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę powoli o sugestie pasujących weekendów. Wstępnie myślę maj-czerwiec. Noclegi oczywiście ogarniemy dwa, przyjazd wieczorem w pt odjazd w niedziele.
01.04.2018 12:21
ŁukaszB. Offline
Milczek
*

Wrocław
Termin został wytypowany: 31.05 - 03.06. Ze względu na trwający w tym terminie Festiwal Bieg Rzeźnika w Bieszczadach, lokalizacja została zmieniona na Pieniny (baza w pod Szczawnicą). Zarezerwowany domek 10os (http://www.goralskiedomki.pl/), na chwilę obecną mam jeszcze wolne miejsca Smile Także jak ktoś jest nakręcony na wyjazd w długi weekend majowo-czerwcowy i chce spróbować jazdy na elektrykach to zapraszam do kontaktu. Więcej info na priv
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.04.2018 09:31 przez ŁukaszB..)
16.04.2018 09:30
zinson Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 102
Reputacja: 5
Wrocław
Siems,
wróciłem do kręcenia po kilkuletniej przerwie i szukam z Wrocławia i okolic osób na ewentualne wspólne wyjazdy w góry. Najmłodszy już nie jestem, noga tez nie podaje jak trzeba ale może jakoś ogarnę Tongue
Generalnie jestem poza mediami społecznościowymi co dodatkowo utrudnia szukanie kompanów na jeżdżenie. Także jeśli ktoś coś to ja chętnie Smile

pinkbike jeździdło
13.08.2019 20:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości