Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Felt Redemption Black is back
Autor Wiadomość
detroit Offline
Maniac

Liczba postów: 991
Reputacja: 10
Bielsko - Biala
RE: Czułem Zbawienie - Felt Redemption
WelcomeBig Grin
W końcu kupiona sztyca RS Reverb 2012 - początki jego pracy mnie zadawalają,cicho i płynnie,zatrzymuje sie w kazdym momencie po wcisnieciu manetki i to mi najbardziej odpowiada.Dla zainteresowanych podnosząc za siodło sztyca pozostaje niezwruszonaBig Grin.Do tego siodło uległo zmianie gdyż poprzednie było chyba za duże a teraz jest WTB Valcon Carbon,krótko jezdziłem ale wrażenia pozytywne i 4 litery sie cieszą Big Grin Również napinacz został zamontowany ale jego praca i dopasowanie no brakuje idealności , powyginać odpowiednio i będzie działał ŁUBUDUBU Smile
Już jutro powinienem otrzymać tulejki Offsetowe gdyż te co mam jednak przez pomyłke mi przysłali normalne ale dostane gratis te nowe,no i zle załozyłem tulejki i to dlatego jest damper do góry kołamiBig Grin

Po długiej przerwie jazdy na Felcie,wcześniej jeżdziłem na Giancie (kiera 660mm)lekko sie jezdziło ale brak wygody gdyż to HT a teraz na Felcie czuć różnicę jaka to wielka wygodna maszynaBig Grin

Nastepna zmiana to mostek i myslałem nad FUNN Funduro,mam do wyboru pomaranczowy lub niebieski kolor - nie wiem który najbardziej pasuje? A co do jego zastosowania i wytrzymałości - co myslicie?Smile

Nie potrafie tu fotek wkleić wiec na PB można zobaczyć:http://www.pinkbike.com/photo/7911600/

No bike now Old GiantCRANKBROTHERS SRAMFox
01.04.2012 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
detroit Offline
Maniac

Bielsko - Biala
RE: Felt Redemption Black is back
Kolejny up!Poprzednia korba odeszła do innego własciciela a została zastąpiona Saint'em 810 ,problem z napinaczem odszedł na zawsze gdzyż to była kwestia nieodpowiedniej korby w zastosowaniu z napinaczem,teraz jest badzo dużo miejsca i nic nie ociera.Mam wrażenie ze jazda jest lepsza i lżejsza ,nie wiem czy korba korbie nierówna?nie znam sie na tym ale takie jest moje zdanie i może ktoś sie wypowie jak to jestBig Grin
Tulejki offsetowe założone i wszystko powróciło do poprzedniego stanu jak z normalnym wymiarem dampera,mysle ze teraz już jest wiecej skoku niż 165mm?

Foto: http://www.pinkbike.com/photo/7964363/

12.04.2012 11:15
MonoVan Offline
Sułtan kosmitów!
**

Liczba postów: 465
Reputacja: 4
Kurvix-Wrocław
Masz reverba 2011 - tak dla wyjaśnieniaTongue

"Donna mamma es chujoczita"
12.04.2012 13:35
detroit Offline
Maniac

Bielsko - Biala
(12.04.2012 13:35)MonoVan napisał(a):  Masz reverba 2011 - tak dla wyjaśnieniaTongue

Zgadzam sie i czekam na wymianeBig Grin Póki co dobrze działaBig Grin

12.04.2012 18:10
detroit Offline
Maniac

Bielsko - Biala
(12.04.2012 18:10)detroit napisał(a):  
(12.04.2012 13:35)MonoVan napisał(a):  Masz reverba 2011 - tak dla wyjaśnieniaTongue

Zgadzam sie i czekam na wymianeBig Grin Póki co dobrze działaBig Grin

Po kontakcie ze sklepem skonsultowałem sie z pracownikem,okazuje sie ze to jest rocznik 2012 tylko ze mają tez srebrne elementyBig Grin

15.04.2012 00:26
MonoVan Offline
Sułtan kosmitów!
**

Liczba postów: 465
Reputacja: 4
Kurvix-Wrocław
To masz chyba jakieś hade finiszyn, speszial ediszyn

"Donna mamma es chujoczita"
15.04.2012 01:04
detroit Offline
Maniac

Bielsko - Biala
Mały up partsów,Saint odszedł do innego własciciela i mam nadzieje ze bedzie taki zadowolony z użytkowania jak ja wcześniej,dorwałem korbę od tutejszego forumowiczaBig Grin . Hammerschmidt AM to miażdżąca korba chociaż miałem wcześniej wątpliwości co do zakupu z powodu wagi,ale jak sie okazuje ze to trafny zakup oczywiście juz kilka lat sie zastanawiałem nad tym aż w koncu dorwałem Big Grin . W skrócie plusy takie ze przedni łańcuch jest nieruchomy a zmienia biegi momentalnie szybko i przyjemmnie ze nie czuć tego czasu przełożenia po prostu tyk tyk i jedziemy,każde przełożenie jest możliwe i nie ma niemożliwych rzeczy Big Grin .Można pedałować do tyłu zmieniając bieg czy stojąc. Tylko ta wspomniana waga jest niby minusem ale jakby policzyć ile ważył poprzedni zestaw to być moze mi urosło 300gr wiec to nie koniec swiata Big Grin . Do montażu był wymagany adapter bo inaczej sie nie dało montaż na szybkości bez frezowania czy szlifowania,jest jeden bolec ISCG w ramie ale z adapterem nie ma tej symetrii chodzi o to ze adapter ma wejscie na srube i widać w przeswicie ten bolec od ramy,wiec jest zamontowany przez suport a na miejscu tego mocowania przy ramie po prostu wkręciłem srube zeby adapter sie nie obrócił.Linia łańcucha może mi sie zmeniła od tego 2mm adaptera,wiec pytanie do tych co mają hammera jak to u was wygląda?
Wkrótce foto wstawie Big Grin

28.05.2012 19:59
detroit Offline
Maniac

Bielsko - Biala
Up z fotkami,praca HS zachwyca poztywnie Big Grin

http://www.pinkbike.com/photo/8202494/

01.06.2012 16:43
detroit Offline
Maniac

Bielsko - Biala
Odgrzebujemy tego posta po długim postoju Smile Felcik już sie ze mną pożegnał i powędrował do innego forumowicza,myśle ze któregoś dnia nam ujawni Smile

Przypieczętujemy tego posta zakończeniem Smile

10.02.2013 13:22
grindz0ne Offline
Gaduła

Liczba postów: 529
Reputacja: 0
Skawina
(10.02.2013 13:22)detroit napisał(a):  Odgrzebujemy tego posta po długim postoju Smile Felcik już sie ze mną pożegnał i powędrował do innego forumowicza,myśle ze któregoś dnia nam ujawni Smile

Przypieczętujemy tego posta zakończeniem Smile

O to wersja zbudowana na ramce kolegi z forum Big Grin Wink
Trochę późno ale lepiej później niż wcale...rower był już na kilku zawodach oraz trasach DH tak że nie mam wiele mu do zarzucenia.Blush Raczej nie będę się z nim prędko rozstawać po tym co z nim przeżyłem.HeartBig Grin

[Obrazek: _IGP4935_zpsc0f0d254.jpg]

Jeszcze tylko napinacz zamontować nieszczęsny...Ogólnie jestem zadowolony po kilku przebudowach z napędem.
05.03.2014 10:14
detroit Offline
Maniac

Bielsko - Biala
No to super tak jak mówiłem ze dobrze ci posłuży Smile

06.03.2014 20:16
grindz0ne Offline
Gaduła

Liczba postów: 529
Reputacja: 0
Skawina
(06.03.2014 20:16)detroit napisał(a):  No to super tak jak mówiłem ze dobrze ci posłuży Smile

Fajnie teraz doszedł napinacz Stinger Black BB zobaczymy jak się spisze w górach , drobne regulacje przed sobotnim wyjazdem...Pewnie wymienię tuleje ślizgowe i zestaw montażowy DHX w ramie.Wink
20.03.2014 11:34
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości