Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KRAKÓW
Autor Wiadomość
DCDMT Offline
Milczek
*

Liczba postów: 95
Reputacja: 1
Kraków
RE: KRAKÓW
Daj numer na priv, jak możesz to może się jutro zdzwonimySmile
16.04.2016 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sirdaniel Offline
Gaduła

Liczba postów: 561
Reputacja: 11
Kielce
W końcu odwiedziłem zwierzątka w ZOO. Przez Sikornik do Kamedułów i niebieskim z powrotem na Błonia. Suchutko, wszędzie wiszą taśmy Scandii, pełno tabliczek i wiewiórek Big Grin Pokręciłbym się dłużej, ale piękna ulewa skutecznie zmusiła mnie do powrotu Smile
05.05.2016 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kp77 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Kraków
Cholera, orientuje się ktoś czy będzie się jutro dało bez przeszkód do południa pojeździć po Wolskim ? Chociaż po Łopacie ? Patrzę na trasę Scandii i chyba coś tam zahacza...

EndoBike.pl | FB
06.05.2016 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rzaq Offline
Krówka "Reach" Ciągutka

Liczba postów: 5,508
Reputacja: 69
Kraków/Cypel Buraczkowy
Wygląda na to że ze 3 razy będzie przecinać Łopatę, lepiej chyba uderzyć na północną cześć, okolice kopca Piłsudskiego, Wolski Dół itp. i Sikornikiem w zasadzie tylko Berlinem będzie szło a potem górą asfaltem więc większość wolna.
06.05.2016 21:28
sirdaniel Offline
Gaduła

Kielce
Objeździłem tą trasę parę godzin temu i szczerze pogięta jest. Nienormalny jest podjazd po płytkach z otoczaków. Co za ułom to wymyślił?? W większości niebieski szlak pieszo/rowerowy to trasa Scandii. Zielonym szlakiem spokojnie będzie szło jeździć nawet podczas maratonu. Miejsca będzie dość, żeby się zajeździć Big Grin Gorzej z przejazdem przez Błonia przy ogródkach działkowych, ale jakoś damy radę. Zamierzam kręcić tak koło południa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2016 23:52 przez sirdaniel.)
06.05.2016 23:51
sirdaniel Offline
Gaduła

Kielce
Mógłby ktoś podpowiedzieć, gdzie się zaczynają te dziwnie nazywane przez was trasy w LW?? Ta łopata i jakieś coś na "p". Na filmikach widziałem gdzieś czerwone krzesełko na rozstajach, ale nie wiem czy to co teraz stoi na niebieskim szlaku to jest to, czy jakieś inne. Skakać po tym nie zamierzam, ale miło wiedzieć gdzie co jest.
A....jak zjechać z kopca Kościuszki w stronę Piastowskiej, z miejsca jak kończy się szlak i zaczyna parking na szczycie?? Nie asfaltem, ale jakoś ścieżkami...., bo znowu pobłądziłem Sad Objechałem dookoła fort, "jakimiś" chaszczami i nic. Zostało zjechać asfaltem.
Poza tym po maratonie sporo ludzi jeszcze jeździło z numerami startowymi. Jeden ktoś miał numer ponad 5000 Big Grin Ganiałem się po ścieżkach ze sztywnym, czarnym, węglowym Trekiem Smile Potem przy Piłsudskim spotkałem srebrnego Gianta, 2 wiewiórki i stado kosów Smile
08.05.2016 20:06
kp77 Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Kraków
(08.05.2016 20:06)sirdaniel napisał(a):  Mógłby ktoś podpowiedzieć, gdzie się zaczynają te dziwnie nazywane przez was trasy w LW?? Ta łopata i jakieś coś na "p". Na filmikach widziałem gdzieś czerwone krzesełko na rozstajach, ale nie wiem czy to co teraz stoi na niebieskim szlaku to jest to, czy jakieś inne. Skakać po tym nie zamierzam, ale miło wiedzieć gdzie co jest.

Przy tym krzesełku zaczyna się Łopata, jedziesz w dół i ciągnie się aż do wyjazdu z lasu na ul. Starowolską.

EndoBike.pl | FB
08.05.2016 20:38
Wujekdodh Offline
wuj

Liczba postów: 1,198
Reputacja: 31
Starachowice/Kraków
Słuchajcie, można już glosować na projekty z budżetu obywatelskiego. Gorąco zachęcam do głosowania na:

https://budzet.dialoguj.pl/projects/44-p...na?vote=OM

Kto jeździł na pumptracku ten wie, jak wiele można się na nim nauczyć i jaki wycisk daje. Nie jest do tego potrzebny drugi rower, można smigać też na enduraku 160/160 - wtedy wycisk jest jeszcze większy Big Grin

Osobiście jaram się tym projektem jak Rzym z Nerona (względnie jak winda w Babilonie), bo jest to świetny sposób, żeby w krótkim czasie ostro najeździć i naprawdę nabrać nieco formy na góry.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.06.2016 10:43 przez Wujekdodh.)
19.06.2016 10:42
mentos Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,716
Reputacja: 15
Miasto Królów Polskich
Czy ktoś z Was wie gdzie znaleźć duży artykuł na temat lasu wolskiego - historia, dane, ciekawostki itp.
Niegdyś takowy wisiał pod tym linkiem:

http://www.grodzka.net.pl/pl/krakow/las_wolski.php

ale wrzucając go podpowiada się http://www.krakowforyou.com tylko że nic już tam nie ma ?

thx

Niech SCZEŹNIE polityczna poprawność ta zaraza współczesnego świata!

http://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

i pamiętaj - German Death Camps !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.07.2016 11:22 przez mentos.)
22.07.2016 11:18
flyhaba Offline
Zaglądacz

Liczba postów: 2
Reputacja: 1
Skawina
http://web.archive.org/web/2007082219145...wolski.php

Tapnięte z 1+X
22.07.2016 11:32
mentos Offline
Forumowy świr

Liczba postów: 2,716
Reputacja: 15
Miasto Królów Polskich
Thx, tak, to ten texcior ale myślałem że był nieco dłuższy. BTW - co to za archive page i jak to się looka/szuka?
W międzyczasie już wiem skąd miałem wrażenie że cuś dłuższego czytałem i znalazłem to com chciał, ale nie w necie ale w szafie ;-).
Pełne opracowanie o Lesie - Przewodnik Józefa Skotnickiego - super dokładna mapa lasu i pełno tekstu - tam jest wszystko na 110 stronach, okazało się że mam w chałupie ;-)

Niech SCZEŹNIE polityczna poprawność ta zaraza współczesnego świata!

http://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

i pamiętaj - German Death Camps !
22.07.2016 22:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości