Joy Ride EMTB Enduro w Świeradowie zakończone :D

Wpis 144 z 351
<!--:pl-->Joy Ride EMTB Enduro w Świeradowie zakończone :D <!--:-->

W miniony weekend na dobre otworzyliśmy sezon enduro. Na starcie pierwszych w tym roku zawodów stanęło ponad 60 zawodników i zawodniczek. Odwiedzili nas także uczestnicy z Czech i Niemiec. Walka o pudło trwała do ostatniego OS-u, a zawodnicy nie odpuszczali do ostatniego metra. Mimo nie najlepszych prognoz pogoda dopisała, a ratownicy nie musieli interweniować ani razu.

Pierwsze miejsce zajął Marcin Motyka z AGang mbike.pl team , który oprócz paczki kosmetyków rowerowych od firmy F100 wygrał darmowy start w zawodach MTB Trilogy, odbywających się u naszych południowych sąsiadów. Zaraz za nim uplasował się lokalny zjazdowiec, Michał Makowski startujący w barwach Transition pl. Na trzecim stopniu podium stanął stały bywalec naszej serii Mirek Jarmuła (Gyrou).
Na szczególną uwagę zasługuje damska część startująca w naszych zawodach. Wystartowało aż pięć pań. Pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Jurewicz mieszkająca w Świeradowie, na drugie miejsce wskoczyła Agata Chamot, a zaraz za nią uplasowała się Ewa Duszyńska z Votum Team na swoim sztywniaku.

Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na nasze zawody oraz za super atmosferę. Jednocześnie zapraszamy 26 maja do Kluszkowców  na kolejne zawody z serii Joy Ride EMTB Enduro, które będą częścią największej imprezy rowerowej w Polsce – JOY RIDE FEST 

WYNIKI

IMG_2015

1 komentarz

Joy Ride Emtb.pl Enduro Świeradów Zdrój 2013 | IcekNet.cz6 maja 2013 at 20:30Powtórz

[…] Report na Emtb.pl […]

Menu