Zlot EMTB w Mieroszowie – relacja i zdjęcia

Wpis 223 z 351
Zlot EMTB w Mieroszowie – relacja i zdjęcia

Za nami kolejny zlot EMTB.PL, tym razem zawitaliśmy na kamienne szlaki Gór Suchych w okolicach Mieroszowa. Pogoda dopisała, a góry w pełni zasłużyły na swoją nazwę. Na pierwszy ogień poszedł podjazd zielonym szlakiem na Spicak, potem szybki przerzut do Andrzejówki i zjazd słynnym niebieskim szlakiem do Sokołowska. Przed zjazdem część ekipy oddzieliła się i wybrała łatwiejszy wariant przejazdu. Na deser Malauch, Tymoch i ATT wybrali się na Stożek, zaatakować zjazd żółtym szlakiem, który możecie podziwiać na zdjęciach. Na koniec dnia wszyscy spotkali się na afterpaty i ognisku.

Niedziela upłynęła pod znakiem ataku na Bukowiec. Rozpoczęliśmy malowniczym podjazdem do Andrzejówki, by potem przedzierać się przez zarośla czerwonego szlaku, na którym nie jeden z nas zajrzał przepaści w oczy. Chwila przerwy w kopalni melafiru, zaowocowała fotką grupową z widoczkiem na okolicę w tle. Dalej był już sam creme de la creme, czyli ŁUBUDUBU zjazd czerwonym szlakiem do ruin kapliczki. Znów ekipa podzieliła się na dwie frakcje- część wróciła do Mieroszowa, a Malauch, Vasco, ATT, Jergus i Tymoch ruszyli stawić czoła ściance na niebieskim szlaku z Garbatki- całość naszych zmagań możecie obejrzeć na filmikach w galerii. Po tak solidnym zakończeniu, z czystym sumieniem mogliśmy wrócić na bazę. Na miejscu czas upłynął pod znakiem pakowania, pożegnań i ustawek na kolejne wyjazdy.

Mieroszowski zlot z pewnością można zaliczyć do udanych- wszystkie składniki udanej imprezy były wymieszane w odpowiednich proporcjach, dając znakomity wypiek, który na długo pozostanie w pamięci.Jedno jest pewne- w Mieroszowie widzimy się ponownie 21 lipca na EMTB Enduro!

Menu