Eliminator MTB w Dusznikach – i my spróbujemy!

Wpis 119 z 351
<!--:pl-->Eliminator MTB w Dusznikach – i my spróbujemy! <!--:-->

Eliminator MTB to nowa seria wyścigów, która łączyć ma ze sobą takie dyscypliny jak jazda na czas, XC i 4X. Nie mogło być inaczej i postanowiliśmy sami spróbować sił w zbliżającym się wyścigu. 

W Dusznikach na Dolnym Śląsku sprawdzimy czy lekko odchudzone maszyny do enduro mają jakiekolwiek szanse z wylajtowanymi chucherkami XC. Staniemy na stracie i opowiemy Wam jak było. Do startu wystawimy naszego szybkiego jak błyskawica Tymocha. Możliwe że i ja się skuszę. Liczymy że organizator zafunduję nam porządną dawkę schodów i innych trudnych przeszkód. Jeżeli ktoś z Was ma ochotę na start w zawodach zapraszamy serdecznie.

Eliminator-MTB_2013_plakat_maly (1)

Informację od organizatora przedstawiają się następująco:

“W każdym z poszczególnych wyścigów rywalizować będzie 4 zawodników, których w pierwszej rundzie rozstawimy zgodnie z rankingiem i losowaniem. Dwóch pierwszych na mecie przejdzie do dalszej fazy zawodów. Runda licząca około 1000 m długości wyznaczona jest na Rynku i w jego okolicy. Nie zabraknie więc kostki brukowej, ostrych zakrętów, czy zjazdów po schodach. Zapowiadają się emocjonujące widowiska i zacięta rywalizacja, szczególnie, że na zwycięzców czekają oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych, również nagrody finansowe ufundowane prze Votum S.A. Ponadto dzięki współpracy z dystrybutorem kamer GoPro relacja filmowa będzie wzbogacona o ujęcia z powietrza. Będzie też możliwość testowania rowerów Corratec i ochraniaczy G-Form.”

Maciej Pająk

Menu