Enduro Award 2016 – nominacje

Wpis 3 z 351

i_MG_8620Wzorem poprzedniego roku podczas III Podhalańskiego Zlotu Enduro zostanie wręczona statuetka Enduro Award 2016. Ideą plebiscytu jest wyłonienie osoby lub podmiotu szczególnie przyczyniających się do promocji i rozwoju kolarstwa górskiego enduro. Prosimy o zgłaszanie nominacji i ich uzasadnienie za pomocą formularza na stronie . Nominowane mogą być osoby indywidualnie, jak również organizacje, instytucje lub firmy działające w środowisku enduro. Nominacje przyjmowane są do 25 września 2016 roku. Spośród nominowanych zostanie wybrana finałowa trójka, na którą będzie można oddawać głosy za pomocą sondy internetowej. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetki odbędzie się podczas Zlotu.

W zeszłym roku zwycięzcą został doskonale wszystkim znany blog o tematyce enduro-rowerowej 1Enduro, a do finałowej trójki dostali się Enduro Trails oraz EMTB.pl.
Ten sezon mimo że jeszcze ciągle trwa już zaowocował wieloma dobrymi inicjatywami rowerowymi więc zachęcamy do zgłaszania nominacji by Ci którzy pracują w pocie czoła by jeździło się lepiej mogli mieć swoje 5 minut chwały w blasku fleszów.

_MG_5200

Statuetka powstała w Pracowni Przemiany Złomu Rowerowego. Niepowtarzalna, oryginalna, w całości spawana ręcznie ze starych części rowerowych, świetnie wpisuje się nie tylko w kolarstwo górskie, ale także ideę recyklingu. Stalowa forma została poddana delikatnej obróbce wykończeniowej i bezbarwnemu lakierowaniu, przez co udało się zachować jej surowy charakter. Całość jest osadzona na stalowych prętach wbitych w kawał twardego drewna akacjowego, stanowiącego solidną podstawę. W tym roku statuetka wygląda naprawdę imponująco! Należy zaznaczyć, że artysta spawacz, który wykonał statuetkę, jest silnie związany z kolarstwem górskim i oprócz pracy w tworzenie tego trofeum włożył także mnóstwo serca.

Więcej informacji o zlocie na http://www.rowerowepodhale.eu/

Menu