Już 6 czerwca EMTB Enduro Mieroszowie

Wpis 23 z 351
Już 6 czerwca EMTB Enduro Mieroszowie

Kasztany i bzy już prawie przekwitły, dni są coraz dłuższe i coraz cieplejsze, a w powietrzu czuć rosnące napięcie. Rowery rozgrzały się po zimie, riderzy się rozjeździli i chcą się sprawdzić na ambitnych trasach. To wszystko oznacza jedno – czas na EMTB Enduro w Mieroszowie.

10

Zawody te mają dwa oblicza. To, które widzimy jako pierwsze jest urocze. Małe miasto, w parku singiel i pumptrack, wspólny nocleg na hali, wieczorami koncerty i ogniska. Ale gdy tylko wjedziesz w góry poznajesz prawdziwe oblicze Mieroszowa – pełen hard core.

68

Góry są z daleka niepozorne, bo stosunkowo niskie. Ale niejeden, który je zlekceważył, ostro się na tym przejechał. Szlaki biegną na szczyty najmniejszą linią oporu – pionowo w górę. I to po luźnym melafirze. Do tego trzeba omijać drzewa, pokonywać progi i uskoki, a wszystko to pod presją upływającego czasu. Nie ma większego wyzwania niż ściganie się w takich warunkach.

103

 

Chcecie spróbować swoich sił? Zapisujcie się póki są miejsca [tutaj]. Więcej informacji już 3 czerwca, kiedy opublikujemy oficjalną trasę zawodów EMTB Enduro Mieroszów 2015, a na razie wstępny rozkład jazdy.

EMTB Enduro Mieroszów 19.07.2014 from EMTB.pl on Vimeo.

Rozkład Jazdy
piątek:

10:00 otwarcie Hali (bazy zawodów)

12:00 – 18:00 treningi na trasie zawodów

18:00 – 20:00 biuro zawodów

20:00 ognisko przy Hali

sobota:

8:00 otwarcie biura zawodów

9:50 obowiązkowa odprawa zawodników na rynku w Mieroszowie

10:00 start na rynku (uwaga – trzeba się „odbić”)

17:50 zamknięcie trasy zawodów

19:00 oficjalne zakończenie zawodów, dekoracja zwycięzców (Parkowa Góra)

19:30 koncerty, rozpoczęcie After Party (Parkowa Góra)

139

Baza zawodów:

Baza zawodów będzie się mieścić na Hali Sportowo-Rekreacyjnej w Mieroszowie (lokalizacja na mapie). Tradycyjnie już w tym samym miejscu możecie przenocować na sali gimnastycznej – trzeba tylko mieć ze sobą śpiwór i karimatę/materac oraz zapłacić 15 zł od osoby (bez względu na ilość noclegów). Na hali jest oczywiście możliwość skorzystania z łazienki i prysznica.

Menu